bugün

genelde ruhsal yorulmuşluk ve stresten kaynaklanır, ağlamak ise stresi azaltır, aslında ağlama isteği geldiği zaman en iyisi insanın kendini serbest bırakması.
Ağlamaya mecalim yok.
Ben zaten bitiğim.
Denge diye bir şey fiziksel olarak bile kalmadı.
içim acısa bile ağlamam.
Bir fotoğrafla ağlarım.
Kendime ne yaptım böyle?
Bana kim ne yaptı böyle?
Genellikle başıma gelendir gözlerin dolmasıyla geçiştirilir.
Sonra da ani bir patlama.
En uzun gecenin eseridir.

Çok özledim demek istediğin anda gelir.
Neydi o, hani bir insanın taşıyamayacağı kadar çok.

Sesini duyamayacağım, ben yokken sana bir şey olacak ve bana haber vermeyecekler diye korkuyorum dediğin anda gelen istek.

Bazı geceler çok uzun değil mi sahi?
ağlaman gereken yerde içine attıysan hangi an da taşacağı belli olmaz tabi. çok yaparım.
Adet olacaksinizdiririr.
orhan veli'nin anlatamıyorum şiirini anımsatan beşeri ve doğal bir durumdur:

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Göz yaşlarıma,...
..
..
olayın aslına inecek olursak, bir anda olan bir şey değildir. ortada birikmişlik vardır durum bazen o kadar vahim oluyor ki, “ya bu çorba neden tuzsuz ya? neden hep ben, neden?” diye kriz geçirip, gözyaşı dökme derecesine gelebiliyoruz.
kadınlar için normal ama erkekler için çok gey bir harekettir.
Bir anda gelen intihar etme isteğinin evrimleşmemiş hali.
çaresiz bir durumda, boğazının düğümlenmesi...
Bir anda gelen değildir aslında.
Siz bir anlık ağlayabilesiniz diye, önceden çalışıp gerekli ortamı hazırlayanların emeği unutulmamalıdır.
şöyle eskileri hatırlayınca insanın içine bir anda gelen duygu. gerçekten bazen birden ağlıyor insan. dışarıdan deli gibi görünüyoruz. ama olsun. samimice bir davranış bu.
farid farjad dinlerken gelebilecek istektir, topluluk içinde yağmur isimli parçanın dinlenmemesi tavsiye edilir.
taşıdığın hastalıktan kurtulamama sonucu gelen istektir o.
Dönem dönem gelen histir,geri çevirmeyin şahsen bing bang olmak istemiyorsanız.
(bkz: regl)
eğer ahiret korkusuyla geliyorsa çok güzeldir.
Bir aydır böyleyim valla diyorum bıktım.
bilinç altına biriken duygu yüklerinin nirvanaya ulaşması.
http://www.youtube.com/watch?v=dHSn3wGSW9c

bu aralar araç ile seyir halinde iken radyoda ne zaman bu şarkı çıksa gelmekte olan istektir. sanırım kayıplar akla düşüyor sözlerini duydukça. o boğaza oturan yımrık olmasa hoş aslında rahatlıyorsun ama işte o yımrık kötü *
Bir anda gelmemiştir. Bir sürü anda gelmiş yok sayılmış ve o anda bardak taşmıştır ve sen gerçekten mutsuz birisindir.
dertleri içte bastırma sonucu sonradan oluşan istektir.

tam şu an o moddayım.

olgun dolgun zengin karizma adamım ama hayat siklemiyor koçlar adamı, silker atar.
sınav sonuçları açıklandığında bende de oluyor anlarım .
dur buna sonra ağlarım şu an ortam müsait değillerin ortam müsait olduğunda akması...