ilk dozdaki gibi yine kol ağrısı yaptı.
bir tanede sinovak aşısının yan etkilerini açın abi ben çin oldum.
Kolu ağrıyanlar ile ağrımayanlar arasında kıyas yollu dedikodulara, laf dalaşlarına konu olan alamanya aşısı.

- Benim kolum çok ağrıdı ya senin?
- Yok bende hiçbir şey olmadı.
- kaynımın hem ağrımış hem ateşi çıkmış
- aaa!
- yaaa!
Halsizlik vücut ağrısı normal olandir..
ekşide ağlıyor millet. zuhahah.

neyse bilime inanın falan işte.
Ümmeti Muhammet için kol ağrısı yazmayın. Ulan traş olduktan sonra bile ciltte kabarma, kaşıntı vs oluyor. Bir arkadaşın dediği gibi deri altına metal bir cisim giriyor. Ilık götlülüğün lüzumu yok.
ailece olduk ve dipçik gibiyiz. bahane üretmeyin aşınızı olun. bu beden yeni yasaklara alışamaz artık.
bağışıklığı zayıf bünyeleri sarsan etkidir.
aşının yan etkisini ağır geçirenler korona olduğunda düşünemiyorum.
aşı fragmandır. bence önleyicidir de.
bilime güvenin aşı olun.
bende hafif böbrek ağrısı yaptı ama olsun, aşı candır.
Bende diş ağrısı yaptı. Dişlerimi fırçaladım geçti. Geçen bi arkadaşın da aşı olduktan sonra halısahada ayağı kırıldı, aşının yan etkisi herhalde.
hiçbir yan etkisini görmedim şu ana kadar. bazı insanlar ağır geçiriyor sanırım.
kimi insanda ciddi ciddi baş gösteren yan etkilerdir.

benim iki aşımda da iğne kaynaklı 3-5 saatlik ağrı dışında bir sorunla karşılaşmadım.

iki aşı uygulamasının da öncesi ve sonrasında aşırı alkol tüketimim oldu her ne kadar tüketmeyin deseler de, buna rağmen bir sorunla karşılaşmadım.

bence alerjik reaksiyonlar dışında biraz bağışıklık sisteminin sağlamlığı ile alakalı diye düşünüyorum. bağışıklık sistemi iyi olmayan insanlar sorunlar yaşayabiliyorlar.

bünyeniz sağlamsa bir sorun olmuyor bence.
halsizlik, kol ağrısı , hafif ateş. bünyeye göre değişiyor
Sadece ılık götlülerde görünen yan etkiler.
ilk dozda sadece kol ağrısı yaptı, ikinci dozda ise hiçbir yan etki gözlemlenmesi bende başkasını bilemem bünyeden bünyeye farklılık gösteren alman aşı türü.
biontexhden kurtulmak için sinavoc olmuşsundur ama 3.aşı biontech dir..
Bende hiçbir şey olmayan etkilerdir, diğerleri tamamen psikolojik.
insanı uyutuyor bu aşı sevgili sözlük. 2 dozda da ilk 2 gün ölü gibi uyuttu zalım.
1. Doz’da hiçbir etkisi olmadı bana, kolum bile ağrımadı ama 2. dozu olduktan sonra her yerde afganlı görüyorum...
1. doz ağrısının 2 gün, 2. doz ağrısının 1 hafta sürmesi.
Dün sabah ikinci dozu oldum.
dünden beri çektiğim eziyeti ben bilirim.
Kol ağrısı, kas ağrısı, eklem ağrısı.

Ateş yok ama üşüyorum.

24 saattir Sürekli yatakta battaniye altındayım.

Birinci dozda hiçbir şey olmamıştı.

Edit: bugün dördüncü gün ama hala pert vaziyetteyim.
Soğuk algınlığı olmuş gibiyim. Yüzüm,kulaklarım yanıyor. Hafif üşüme, terleme, Halsizlik devam ediyor.
iki saat dışarı çıktım, acayip yoruldum.
Ruh halim de çok gergin.
Şimdi ben kendi kendimi korona etmiş mi oluyorum?
2 doz biyontek oldum sadece kol ağrısı oldu. 2. De daha çok oldu.
Bir haftayı geçti aşıyı olalı. Kolumda hala bir güçsüzlük var.
bende olmayan yan etkilerdir.
kalp ritminde bozukluklar yapıyor örnekleri çok aşıtaparlar saldırmadan önce araştırsın sayanora..