bugün

altıncı sezon onayını alan dizi...
dizinin beşinci sezonunda konuk oyuncu olarak yer alan corey stoll da dizinin kalıcı oyuncu kadrosuna alındı.
Güç, irade, prestij; politika ve iş dünyası ilişkileri etrafında ele alınan sıkı dizi. Bir bölümü Nusret ile başlamıştı... sıkı esprileri de barındırır. Tekrarı seyredilebilen dizilerden.
gayet iyi dizi. sözlükte pek ilgi görememiş.

sözlüktekilerin işi gücü am peşinde koşmak tabii.!
--spoiler--
"popüler kültür" ün diline düşmeyen, en güzel dizilerden birisidir. izleyin, izletin.
--spoiler--

ee sen şimdi duyurdun burada. popüler kültüre girmesine zemin hazırlamış olmadın mı ?
süper bir dizi. bu ara fena sardım. son 1 senedir ekonomi-finans-cryptocurrency konularına yoğunlaştım ve hatta yatırımlar yaptım. izledikçe hoşuma gidiyor dizi. tavsiye ederim.
şu sıralar üçüncü sezonu yayınlanan hedge fonu yöneticisi bobby axelrod ile new york başsavcısı chuck rhoades arasındaki kedi-fare oyununu konu alan müthiş dizi.

dizi özellikle finans veya hukuk alanlarına ilgi duyanlar için adeta bir öğretici hazine. billions sadece teknik bilgiler öğretmiyor aile ve arkadaş ilişkileri hakkında da bir sürü hayat dersi veriyor.

dizideki hiçbir oyunculuk boş değil o yüzden şu oyuncu ön planda dersem diğerlerine haksızlık olur ve rahatlıkla söyleyebilirim ki izlediğim en iyi 3 diziden birisi. diğer ikisi ise game of thrones ile house of cards tabii ki.*
1x8 le herkesi ters koseye yatirmistir. Cok basarili bir dizi. Paul Giamatti var lan daha ne olsun.
beklediğim kadar iyi çıkmadı.
Yeni bir showtime dizisi. Konu sağlam kadro sağlam daha ne olsun.

adettendir imdb: http://www.imdb.com/title/tt4270492/
sgt.brody için izleyeceğim dizi.

kendisi aynı zamanda cpt winters'tır.