1. 1.
    Allahım rahmet eylesin.
    14 ... ay ve gece
  2. 2.
    Hiç tanimadigim bir insanin ölüşüdür. Ilk defa yazılarını okuyorum, nedendir bilmem çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin diyelim.
    12 ... mrtrhn
  3. 3.
    Bazen kelimeler çok şey ifade eder ve tanımadığınız bir insan için bile ağlamanıza neden olur.
    https://www.uludagsozluk.com/e/30476077/
    Mekanı cennet olsun. Gerçekten böyle şeyleri duyunca kötü oluyorum. insanoğlu bugün var yarın yok kişinin söylediği şeyler unutulur belki bir süre sonra ama yazdıkları, kaleme döktükleri her defasında bir başkasının eline geçer ve yine her defasında bir başkasının yüreğine dokunur.
    15 ... bayananonim
  4. 4.
    Hemen her gun hesabini acip bakardim haber gelecek mi izni bitecek mi diye..
    Rabbim kabrini nur etsin guzel yazar. Aglattin.
    16 ... bademsekerim
  5. 5.
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Tanımıyorum ancak ardında böyle bir etki bıraktığına göre çok iyi bir insan demekki.
    3 ... okci
  6. 6.
    Bir bir ayrılacağımızı unutuyoruz zaman zaman.

Allah rahmet eylesin.
    17 -4 ... silinen hesap 014384
  7. 7.
    Bir kez daha ölümle yüzleştiren..
    her gün çok fazla insan ölüyor ve ben belki ölüme karşı hissizim biraz ama buradan, içimizden biri olunca giden çok etkilendim.bizler görevimizi yerine getirip yasin okumaya çalışalım inşallah.huzurla uyusun kardeşimiz.
    10 ... ablan star bebegim
  8. 8.
    --spoiler--
    Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın
    --spoiler--

Allah rahmet eylesin. Nur içinde yat kardeşim.
    12 ... pillars of creation
  9. 9.
    kendisini tanımam ama daha önceden entrilerini okumuşluğum vardı. gerçekten üzüldüm. bu ölümün bizlere de bir ders olmasını istiyorum. gün içerisinde birbirimize demediğimiz laf, yapmadığımız şey kalmıyor. acı ama gerçek...

(bkz: dünyada ölümden başkası yalan)
    5 -1 ... dead silence
  10. 10.
    Allah rahmet eylesin kabri nur dolsun...
    2 ... badgals dont cry