bugün

Allahım rahmet eylesin.
Hiç tanimadigim bir insanin ölüşüdür. Ilk defa yazılarını okuyorum, nedendir bilmem çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin diyelim.
Bazen kelimeler çok şey ifade eder ve tanımadığınız bir insan için bile ağlamanıza neden olur.
https://www.uludagsozluk.com/e/30476077/
Mekanı cennet olsun. Gerçekten böyle şeyleri duyunca kötü oluyorum. insanoğlu bugün var yarın yok kişinin söylediği şeyler unutulur belki bir süre sonra ama yazdıkları, kaleme döktükleri her defasında bir başkasının eline geçer ve yine her defasında bir başkasının yüreğine dokunur.
Hemen her gun hesabini acip bakardim haber gelecek mi izni bitecek mi diye..
Rabbim kabrini nur etsin guzel yazar. Aglattin.
Bir bir ayrılacağımızı unutuyoruz zaman zaman.

Allah rahmet eylesin.
Bir kez daha ölümle yüzleştiren..
her gün çok fazla insan ölüyor ve ben belki ölüme karşı hissizim biraz ama buradan, içimizden biri olunca giden çok etkilendim.bizler görevimizi yerine getirip yasin okumaya çalışalım inşallah.huzurla uyusun kardeşimiz.
--spoiler--
Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın
--spoiler--

Allah rahmet eylesin. Nur içinde yat kardeşim.
kendisini tanımam ama daha önceden entrilerini okumuşluğum vardı. gerçekten üzüldüm. bu ölümün bizlere de bir ders olmasını istiyorum. gün içerisinde birbirimize demediğimiz laf, yapmadığımız şey kalmıyor. acı ama gerçek...

(bkz: dünyada ölümden başkası yalan)
Allah rahmet eylesin kabri nur dolsun...
Tanimadigim ama uzuldugum yazar kardesimizin vefati. Mekani cennet olsun.
allah rahmet eylesin, pek tanımasam da üzüldüm.
allah rahmet eylesin, tanımasam da üzüldüm bi kötü oldum. mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. kendisi hakkında pek bilgi sahibi değilim. lakin daha bir kaç gün önce burda şuan benim yaptığım gibi entry giren birinin artık bu dünyada olmaması, kurduğu hayallerin artık hiç bi anlamının olmaması, kısacası yok olması beni derinden üzdü. ve korkuttu. yarın burda entry girebileceğimizin garantisi yokken hayatımızın kıymetini bilelim. daha yaşanabilir bir dünya için hep birlikte mücadele edelim. sevgiyle..
teşekkürler makina.
hiç ismini duymasamda ölümüne üzüldüm allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.
Bazen uzulmek icin tanimak gerekmiyor. Eminim altin gibi kalbin vardi. Mekanin cennet olsun dostum.
(ses:#1340)
allah rahmet eylesin , tamam alıştığımız için böyle diyoruz ama başka bir dünya var mı yok mu emin olamıyorum ben...40 gün oluyor babaannemi kaybedeli .o 85 yaşında yaşayacağını yaşamış ,çocuklarını ve torunlarını görmüştü ve kalp krizinden bir anda öldü.bunları neden anlatıyorsun derseniz ben hala çok üzülüyorum ,öldüğünü kabul ediyorum ama gittiği bir yer var mı merak ediyorum.
inanç gerçekten bu gibi durumlarda çok işe yarıyor .
Ailesine sabırlar dilerim .
Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. tanımıyorum ama yazdıklarını okuyunca benim de boğazıma bir şeyler düğümlendi. Allah geride kalanlarına sabır versin.
Siz ne guzel insanlarsiniz sayin uludagsozluk yazarlari.hala siz gibi guzel insanlari gormek beni mutlu etti. Hic tanimadiginiz etmediğiniz birinin arkasindan uzuluyor dua ediyoruz. Memleketin bu kotu zamanlarinda umut gibi yeşerdiniz. Inanciniz ne olursa olsun umarim siz ve sevdikleriniz uzun ve mutlu bir ömür gecirirsiniz.

Dipnot : - leyen orospu cocugu umarim hak ettigini bulursun.
güle güle salih bizi hiç tanımasanda arkanda seni seven bir sözlük dolusu yazar bıraktın.
Hiç tanımadığım biri.entryleri okudukça gözlerim sürekli durduramadığım şekilde yaşarıyor. Mekani cennet olsun. Böyle her ölüm beni etkiler fakat çok acılar çekmiş . Ölümü beklemek çok zor olsa gerek. Şuan herşeyin değersiz olduğunu bir tek ben düşünmüyorum sanırım. Ne kadar aciz olduğumuzu ölüm karşısında. Allah rahmet eylesin geri de kalanlara sabır versin.
Allah rahmet eylesin imtihanı bol bir ömrü olmuş günahlarına kefaret olur mekanı cennet olur inşallah.
Allah rahmet eylesin. bu son mesajım belkide dediği entrysini okuyunca duygulandım. Hele Hikayesini okuyunca daha da çok üzüldüm. Arkadaşımız lenf kanserinden vefat etmiş. Geç teşhis konulduğundan pankreasına da sıçramış, 5 aralıkta tedaviye başladım demiş, 28 ocakta da öldüğü haberini alıyoruz. Hayat gerçekten çok garip. gencecik çocuk 2 ayda eriyip gitmiş.

sonra trafik kazasında kaybettiği babası ve kızkardeşine özlem dolu entryleri. hayatında hiç sevgilisi de olmamış. Kızlar tarafından hep reddedilmiş. Hayatının mutsuzluklar içinde geçtiğini anlıyoruz entrylerinden. Kimbilir belki de artık çok daha mutludur arkadaşımız. En azından çektiği acılar bitti. Trafik kazaları, kayıplar, reddedilmeler, aşk acısı, hastalıklar, ölüm korkusu... hepsi bitti artık kardeşimiz için.