bugün

hayırlı liderler arkadaşlar...

babası ve elbette ki hepimizin babası olan ulu önder reis-i cumhur recep tayyip erdoğan'dan aldığı üstün meziyetleriyle adeta genç kuşağın arkasında saf saf dizildiği, ileri görüşlülük, sağduyu, kitleleri peşinden sürükleme, hitabet gücü ve bunun gibi donanımlarla memleketin aradığı dinamik ve asil kana sahip, babası gibi mert, korkusuz ve anadolu delikanlısı, annesi gibi duygusal, hoşgörülü ve milleti sevgiyle kucaklayan, şahsına atılan onlarca iftiraya ve yürütülen türlü oyunlara rağmen yıkılmayıp dimdik ayakta duran, alnı açık, namuslu, şerefli ve babasının açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan yürümeye ant içmiş genç önder bilal erdoğan'ın; 2023'te kurulacak yeni yapılanmanın ve müslüman halkımızın bilinçlenmesinin doruk noktasına varacağı o zaman dilimi içerisinde, bu kimliğe yakışacak ve babasının açtığı yoldan bizleri yürütmeye devam edecek yeni liderimiz olduğu gerçeği ve de iddiasıdır.

evet sevgili arkadaşlar; başta saydığım üzere bilal erdoğan, babasından kendisine geçen birtakım meziyetler sayesinde 2023'ün lideri olmaya en yakın adaydır, zaten böyle de olmalıdır. çünkü böyle şeyler babadan oğula geçer, geçmelidir. öyle alelade birini getirip 2023 yılında koskoca islam dünyasının lideri konumundaki ülkenin başına geçirmek ahmaklık olur.

düşünsenize; yıl 2023, asgari ücret 3500 rtl, muasır medeniyetler seviyesinin zirvesinde halay çekiyoruz, refah o biçim, başta bilal erdoğan... off lan şimdiden heyecanlandım acayip.

görsel

yürü be bilal'im endamını göreyim,
şerefine iki kadeh zemzem gömeyim.
seni sevmeyenler varmış, kimmiş bileyim;
onların ben var ya ecdadına söveyim...
görsel
Saltanat 1 kasımda mı kalkmıştı ? Oh kurtulacaz o zaman
(bkz: Babadan oğula nesil herhalde bunlar)
laaan kısa yazıyor artık !!!

(bkz: hasta yazarlar)
Volkswagen bsg şanzıman üretsin dedirten zırva.
(bkz: Adam(!) peste kaleciyle gol atıyormuş sonuçta)
2023 e kadar sömüre bilecekleri bir Türkiye kalırsa muhtemeldir bu sürü pisikolojisi sahipleri sayesinde.
Olur mu olur vakasıdır...

Dalga geçmeyin millet ...

Bu millet valla da seçer...

Bu ülkeyi Bilal'e yönettirir...
bilalden max a çubuk olmaz lakin bize lider oluyor ilginç.neyse makarnaya devam.
(bkz: random gülmek)
Kustum amk. Hep sözlük kusmuk.
osuruktur. şu amelenin yazılarını bir kere olsun okumuş değilim. kendi ateist bir chpli ha. burda trollüyor senelerdir.
doğrudur, adam einstein gibi o zekayı kullanmazsak ayıp olur. ülkece büyük bir kayıp yaşarız. ama babasından izin almak lazım. belli olmaz o zekayı kullanmamıza babası izin vermeyebilir.
görsel
sözlükte yazdığını düşünüyorum, yoksa bunu sike sürülecek aklı olan hiç bir yazarın ciddiye alacağını düşünmüyorum.
niye ? başka adammı kalmadı mk. bu nası bi yokluktur lan.
(bkz: alo bıbıcım)
o biraz zordur efenim.
(bkz: troleybus)
2023te Türkiyede kalacak döt yok onlarda. Antlaşmaların suresi bitiyor bakalım neler olacak.
görsel tablodaki subliminal mesaj lider adayını bize sormadan seçmeye kalkışana gelsin.
Bu olay gerçekleşirse kendisine (bkz: bilale anlatır gibi anlatmak) gerekecek ki durumu kavrayabilsin.
siz beyninizi peynir ekmekle mi yediniz diyeceğim lakin ekmek olmuş 1.5, peyniri hiç sorma.
Şu herifin ismini görünce aklıma “bilal’e Anlatır gibi anlatmak”geliyor ve istemsizce gülüyorum.
allah korusun amk. bilal oğlan otursun oturduğu yerde. recep tayyip erdoğan yerini çoktan hazırlamıştır. süleyman ve ya berat arasındaki itiş kakış bu yüzden.
hane halkı olarak ülkeyi sömürecekler. babadan oğula nesil bunlar. uyan ey türk halkı.