bugün

Evet ben diğerleri gibi şekilci bir pezevenk olmadığımdan meme demedim.
O kadar yogalar yapılıyor, bandıllar kaldırılıyor bence bi boydan gelsin.
bikbik: kanka yha benim hakkımda başlık aç.

menuet: tmm.
Benim de o yönde duyumlarım var içerden.
Görmeden bilemeyiz de ben niye şekilci pezevenk oldum şimdi yaaa.
Aşkolsun menuet.
Bir squatımız olduysa özür dileriz.
Yoo sen hariç.
yazıklar olsun bik bik, onlar nereden biliyor bunu? yoksa....
Keşke ben de görseydim şu namı değer popoyu.
Valla barış ne kimseye adıma başlık açtıracak ve bununla etkinlik yapacak vaktim var ne de enerjim. Sal beni tamam mı?
Allah belanı vermesin bikbik... Ne umutla açtim ben o gorseli biliyon mu.
mıymıy sevimsiz kankanı da al kendinize başka eğlence bulun.

bir şeyi başlatıp bokunu çıkartana kadar günlerce devam ettirme gibi hobileriniz ve zamanınız var.
Ben miyim mıymıy? Şu an gelen sesi duydunuz mu kalbim kırılmadı parçalandı. Ben ne yaptım sana ya elinden sucuklu tostunu mu aldım? Ne çirkef adam ya.. bir minnoşu daha kırdınız ibineler gidiyorum. Hüüüüğ
Ayol bunlar da cennet mahallesi'ndeki yunus ile pembe gibi he, her başlıkta kavga etmeyi başarıyorlar.
Bu etkinliği ben başlatmadım bu bir
Velev ki ben başlattım sana ne abi donuzla geç niye her başlığın altındasın? Kendi kendine gelip aylardır ayar veriyorsun. Kah önemsiyorum açıklıyorum kah cevap vermiyorum hiç bir şekilde kurtulamadım negatifliğinden.
koşun lan kavga var.
Ehehe kavga çıkmış yüksek alkollü bira açayım bari.
Bik bik meme at kanka siktir et popoyu falan.
off muhabbete gel 50 sene daha tost muhabbeti yaparsınız artık.
benden başka kimse yemiyor aq.
sen bittin entry yazıp yazıp silen kankan başladı.
ikinizin sinsiliği şebekliği bir bitmedi.
Barış defol git kim ne yazıyorsa yazsın sana yazan olursa yazana konuş. Ben sanki istiyorum böyle sikko bi başlıkla anılmayı tövbe estağfurullah ya. Başlığı açan menuet dalga konusu benim tasası barışa düştü.
sus kız odun bilekli.
şebeklik yapmayın sevmiyorum idrak probleminiz mi var
Ben de senin bokunla dövüşür tavrını sevmiyorum ama her başlıkta tıs tıs gelip laf söylemiyorum. Dayanamıyorsan donuzla zor değil yani.
he donuzlayayım da rahat davranın.

çok zekalısın.

ben çıkıyorum götümü bırakıyorum onunla konuşun.
iyice delirdi. Tamam barış teşekkür ederim. Senin sayende 20 dakikalık kardiyomu 25 dk yaptım hadi görüşürüz hoşçakal.

At kız götünü harbiden ahahah.
Bize teşekkür etmelisin barış. Kendini bu kadar değerli hissedip cevap alacağın başka bir başlıkta bulamazsın. Evet arkadaşlar bugün insanlık için ne yaptım cevabı ektedir.