bugün

Sanalda muhabbete girmek mi? Ne kadar etkili olabilirse işte.

Bazı şeylere karşı olan önyargım asla değiimeyecek.
merhaba ben erkek, şunlar da seni döllemek için bölünüp parçalanan emekci testosteronlarım.

kaleminiz de çok kuvvetli sevimli kediler çiçekler güzel sözler falan işte.
- babanı davulcu muydu bayan ?
+ hayır. neden sordunuz ?
- benimki de değildi. demek ki müşterek taraflarımız var !..
selamınaleyküm bacım.
Mak mezel.
görsel
bırakmak istediğiniz etkiye göre değişen cümlelerdir.
selam hacı naber diye yaklaşırsan hatun önce kötü niyetinin olmadığını düşünüyor.
Sizde yüzme bilmiyorsunuz elleham demeyin yeter.
tıp okuyorum ile cümleye başlayınız. ha okumuyor musunuz? bize ne amkoyim.
(bkz: siz de mi partiden sıkıldınız)
Eger kizla ortak noktaniz lol ise lol ile yaklasmalisiniz. Ben bole yapmstm. Baya samimi oldk sonra kiz bi lafima alindi soguduk. Hayatmdaki tek kiz oydu. Onuda kaybettim. Olmek istiyorum...
boşuna aranmaması gereken cümlelerdir.

çünkü sanalda önemli olan muhabbeti ilerletme hızımızdır. bu konuda necati şaşmaz'dan aldığımız "geceden gündüze değil de, bugünden yarına değil de, çok acil olarak değil ama çabuk çabuk" muhabbet etme taktiği son derece faydalıdır.
kiz sanal arkadaslik sitelerinde profil actigi anda, dakikada 5000 arkadaslik istegi 10.000 abazan mesaji geldigi icin oldukca zor olan giristir. daha bir spermken, 20milyon diger sperm hucresiyle yumurtanin icine girmeye calisirken bile daha cok sansiniz vardi.
cennetten düşerken canın acıdımı ......
calgon kullanılmayan sıradan çamaşır makinesi resiztansi kadar olmasakta biz de cok yiprandik be kardeşim ara ara nereye kadar ? Pamukprenses dediler keten çıktı , rapunzel dediler saçları peruk çıktı, kul kedisi dediler hizmetçi çıktı , kırmızı başlıklı kızı hic sorma tam bir mal, kurt ile babaannesini ayıramıyor bi el atın artık.tabi sizin için kolay hersey, in.dereye iki kurbağa öp, iki yudumda redbull hoop alsana prens .zaten büyüyünce seni kızıma alcam diyen teyzelerde vefat ettikten sonra cok çaresiz kaldık. kimse yokmu bir yardım etseniz bi elimizden tutsaniz ? Bi merhaba deseniz *

ayrıca böyle olmamalıdır !!!

görsel
''Hacı naber'' denmeli bence sevecek insan her türlü sevmeli
Selam demek yeterlidir.
selam kaşlar lens mi?
Ne haber kiz agzini yedigim amini gotunu siktigim memane durttugum etkili giris oldu.
maraba bağyan.
naber? olmayan cümlelerdir.

öncelikle kızımızın entrylerini inceleyin. soru sormaya müsait entry bulduğunuz anda uzun bir mesajla yardırın.
cevap gelince çok heyecan yapmayın. cool olun rahatça cevap verin.
sonra isim falan girin işte ya. sıkıldım yazarken.

haa bakın görmeden kesinlikle buluşmayın. kilolu kız olabilir bazıları kilosunu eksik söylüyor.
feysten bulmaya çalışın.

takıldığınız yerleri bana sormaktan çekinmeyin.

artık sıkıldım kimseye yazmiom.

güzel kızları özele bekliyorum.
Az once bir yazara gore
Guzelmisin
Nerdesin
Ev nerde şeklinde olan giriş cumleleridir. (bkz: Çuş ki ne çuş)
ben mohendizim , manken gibiyim. paramda b.k tanisak mi?
Selam nerden? Yazmayın efenim. Geri donmuyorlar. Tecrübeyle sabit.
(bkz: Filiz sevişelim mi)