bugün

makama özel cami şeklinde çalışacaktır. başbakanın da buraya gelmesi mecbur tutulabilir.

edit : eski camilerde kılınan namazlara artık sevap yazılmadığından yapılmıştır.
ak sarayın pis günahlarını temizlemek için inşaa edilen cami.

minaresi başınıza yıkılır inşallah.
bitmeyen müsrifliğin son halkası. evet.
birilerinin zoruna giden camii. hayırlı uğurlu olsun.

bugün cuma olduğundan mıdır nedir bütün islam karşıtları toplanmış, osrof falan diye kuduruyorlar. iftar sofrasından, masalara kadar eleştirdikleri yetmedi, sıra millet camisine geldi.

bırakın da gerekli olup olmadığına camilere giden inançlı vatandaşımız karar versin, sizin gibi namazla falan işi olmayan islam düşmanları değil.
şekil için yapılan israf cami.

ak saray'dan taraftaki kaldırımdan yürütmüyorlar. polis karşıya geçin diyor. denemesi bedava. yolun karşı tarafında bile neredeyse 200 m'ye bir ekip otosu bekliyor ama caminin adı millet!

hem ormanın içindeki, ak saray'ın karşısındaki beştepe koşu yolunu iptal et ama caminin adı millet!

görsel

sorarım, o civarda kaç tane mahalle, mesken var da o kadar büyük camiye para harcanıyor. orada çalışanlar vakit namazlarına gidiyorsa ancak öyle. cuma günlerinden, bayram namazlarına dolacak yer yapmışlar. o dolma işi de yalakalar sayesinde. vekil, çay yolu'nda, çukurambar'da, gop'ta oturuyor. görünmek için kalkıp oraya gidecek. il ve ilçe teşkilatları otobüs tutup namaz için seferler düzenler artık. eee namaz kimin için kılınıyor?
Bugün ilk kez cuma namazına müteakip açılmış ve yine islam coğrafyasına nispet yapar tarzda medyaya konu olmuştur. islam gösterişten ve zenginlikten uzak durun dedikçe bunlar level i yukarı taşıyor. Sorum şu,
Bugün dosta düşmana nispet için herkese açıkmıs gibi gösterilen adı da millet camisi olan bu yere, hemen yarın öğle ya da aksam namazı için atlayip gitsem yada gitsek, bizi içeriye alacaklar mi? Yoksa binbir türlü kontrol ile bizi Allah in evine sokmayacaklar mi? Biri bu soruma cevap versin.
böyle camii ismi mi olur la? halk plajı gibi.

(bkz: millet camiye akın etti vatandaş namaz kılamıyor)
Cumadan cumaya Cumhurbaşkanı gitmediğinde yarısı bile dolmayacak cami.
vatanımıza milletimize hayırlı olsun dediğim, açılışını seçilmiş cumhurbaşkanımızın yaptığı muhteşem camiidir.
işçilerin Aylarca bitirmek için, iyisiyle kötüsüyle omuz omuza verip, iyi, kötü, yorgun, soğuk ve sıcak demeden çalıştığı o kadar günün ardından, dün Cumhurbaşkanımız sn Erdoğan'ın da katılımıyla açılmış camidir.

O işçilerin arasında benim de olmam ve dün orada binlerce kişinin namaz kıldığını görmem bana tarifi imkansız duygular tattırmıştır.

Bu yapının aşamalarında alın terimin olması beni ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Millete faydası olur mu bilmem ama, vatana millete hayırlı olsun diyorum.