bugün

Türkiye’nin barcelonası Oğuzhan 150 milyon len amq olan Beşiktaş’ın bu sezon babayı almasıdır. Kötü denen Fenerbahçe’yle nasıl oluyorsa aynı durumdalar. Tiner kafası işte. Evet.
4 sezondur kupa göremeyen takım taraftarlarının şikayetçi olduğu bir durumdur.

büyük beşiktaş'ın itibarını düşünmeleri ne güzel.kendilerinin tesellileri de anca Kadıköy'de yenilmiyoruz len.allah kimseye kanarya takımı ezikliği vermesin,amin.
seneye üzerinizden tren gibi geçeceğine delalettir.
Sorsan Türkiye’nin barcelonasıyız dersiniz kim bilecek. Zımba kazandılar bu sene. Evet.
şaşılacak bir durum yoktur, buna şaşıran futbolu maksimum iki senedir takip ediyordur.

beşiktaş kim lan? şu hentbol’da dünya markası olan semt ekibi değil mi? huahaha

ulan adamların elinde 13 lig kupası, 5 türkiye kupası var zaten. müze dedikleri yer bakırcı deposu gibi bir yer, 12-13 senede bir kâle alınabilecek nadir başarıları gösteriyorlar ve siz buna mı şaşırıyorsunuz?

hahaasktr ben buna kahkaha atarım amınakoyim... huuuuahahahahaha
alışık bunlar birşey olmaz..
10 yılda sadece 2 kere şampiyon olup bir kere şike ile ztk kazanan bir takimdan bahsediyoruz arkadaşlar dikkat lutfen..
Seneye görüşürüz.

Canım Beşiktaş.
Şu tozun dumanın içinde ödülsüz olmak, şaibeli ödül sahibi olmaktan iyidir.
Doygunluk sendromu ile açıklayanlar olmuş.

13 lig kupası, 5 türkiye kupası şampiyonluğu..

Hahahahaha.. yavaş doy yiğidim, duruşun bursaspor’u korkutuyor.
Kupa sizde şeref bizde kalsın dedik. Onu da alamadı sığırlar. Hala Beşiktaş.

Hee amk Beşiktaş. Zımba kazandı Beşiktaş.

Gerizekalılar 20 senedir kulübün tepesine çöken kendi başkanlarına, egosundan futbolu unutan haşortmanlılarına, kasasında 50 senedir kuruş olmayan ve her sene iflasın eşiğinde olan kulübün yöneticilerine hesap soracağına beşiktaşın bu sezon alamadığı kupaları tartışıyor.

Yemin ediyorum futbol çomarısınız.
normal bir durumdur.

köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırması haber değeri taşır.

bjk'nin kupa almaması değil, kupa alması haber değeri taşır.

e demirören de bi' yere kadar tabii.

oldu olacak her takıma başlık açalım:

(bkz: kayserispor un sezonu kupasız kapatması)
(bkz: antalyaspor un sezonu kupasız kapatması)

bjk'nin bu takımlardan çok da bi' farkı yok.

eski 3.
şimdinin 4.sü.
Fb'nin 4 sezondur yaşadığı durum.

10 yıldır da şl müziğini duyamıyor zavallılar...
Sorsan barcelonayız len biz diyen tiplerin üçüncü birini almasıdır. Gerçi dördüncüydü doğru. Evet.
3 temmuzda yakalanan çekirgespor un 4 sen kupa alamaması karşısında hiç bir şeydir.
fener kupa mı bıraktı ki aq kimseye.
oytun bey, dün gece rüyanızda beşiktaş'ı mi gördünüz acaba? bakıyorum da bugün hep Beşiktaş ile ilgili başlıklar açıyorsunuz.