bugün

Malumunuz diğer takım taraftarları tarafından beşiktaş a 8 - 0 lık liverpool maçından dolayı sekiztaş demektedirler.
peki bunu söyleyen taraftarların takımları avrupada her sene final yarı final mi oynuyor tabiki hayır fenerbahçe şampiyonlar liginde sıfır çekiyor (belki bir gün şampiyonlar liginde 9 yiyen takım çıkar ancak sıfırdan aşağı puan alan takım çıkmaz),manchester den 6 yiyor arsenal den evinde 5 yiyor (beşiktaş manchester i old trafforda 1 0 yenerken yedek kadro diye eleştirenler birde kadıköy deki maçta arsenal kadrosuna baksın)
galatasaray ında fenerden kalır yanı yok tromso gibi takımlara eleniyor , chelsea dan samiyen de beş yiyor
trabzonsporluların hiç konuşmaya hakları yok zira onlar kendileri beşiktaş tan 7 yiyor
konumuzu toparlarsak yani adama sorarlar kardeş sen nesin ki diğerlerini eleştiriyorsun.

(bkz: dinime küfür eden müslüman olsa)
mazur görün onu.avea lı olsun ya da olmasın, ona çok yükleniyorlar.
beşiktaş'tan cimbom'dan tut, taa yeni malatya'Ya kadar.

eksileyen ibneler için edit: çok sikimdesiniz.
avrupada eleğe dönmüş takım taraftarlarının kendilerini tatmin etme yöntemi.
Biz beşiktaş'ı ağlarla buluşan top sayısı için sevmedik. şerefli ikincilikleri bize yeter.
beşiktaşın 8 gol yediğini belirten zihniyettir.

not: beşiktaşlıyım ve böle cenabet maç ben görmedim. adamın sırtına çarptı gol girdi.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)**
liverpool maçını izlemiş insan zihniyeti.
anfield road'da babel'ın kıçı ile attığı gole şahit olmuş zihniyetdir.
yanlış zihniyettir. arada sırada leeds'ten yenen 6 golde hatırlatılmalıdır.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
(bkz: hanım koş sözlüğe çıktık)
zamanında tuttuğu takımın yediklerini sayamayan şahısların kendilerini kaybetmeleri sonucu ortaya çıkan zihniyettir.
9 yeseydi 9taş derdik lakin o kadarına zaman yetmedi.
8taş - 6alatasay - 7enerbahçe * *

(bkz: 8 nesil yazarları liverpool nedeniyle sevmemek)
hakem uzatmaları vereydi 9taş diyecek olan zihniyet(?)

(bkz: zihniyet)
8taş ın son buca destanından bihaber zihniyettir.

ay pardon ben de 8taş demişim, alışkanlık işte.
aynı zihniyet takımları dörder dörder gol yerken, avrupada türk takımını desteklemiyorsunuz, malubiyetten zevk alıyorsunuz, vatan hainisiniz gibi ithamlarla bulunur.

çelişkinin anasını bellleyen tiplerdir.

kendi takımı ile dalga geçilmesin ama ben istediğim kadar geçeyim kafasıyla demogoji yapar.