bugün

(bkz: Paran yoksa bakma)

Bim de pattis var.
bunu alan ibişi soyan adama hırsız demem aq.
Biraz daha pahalısı

görsel
Bu olayında cılkı çıktı iyice. Alan mutlu satan mutlu daha uzatmasak mı artık? insanlar bu ürünleri bu fiyata çıkarıyor demekki alıcısı var.
looney tunesdeki gibi sanırım duvardan felan yakabiliyorsun. *
(bkz: mal turnusolu) gibi kibrit maşallah.
Roma'yı yakan kibrittir.
Ben bu beymen'i yalnızca takım elbise ve ayakkabı satıyor diye biliyordum. Baya bir işi büyütmüşler. Bildiğin süper market olmuş lan. Ama cep yakıyor tabii.
beymenden alışveriş etmeyen zengin değildir.
edit: 750 bin liraya kol saati alanlar, 2 milyona araba alanlar alıyor.
Kim alıyor ulan bunları?

Sorusunu istemsizce akla getirir.
Bunlar insani zorla gominist yapar.
Yakanı siksinler.
1045 liraya da porselen kibrit kutusu varmış.*

https://www.beymen.com/p_...391&_sgm_action=click
kibrit değil, kibrit kutusu satılıyor kibrit kullanalar için iyi bir saklama kutusu olabilir.
Alan memnun satan memnun diyip geçilecek bir durum değil bu sadece bu değil o mağazadaki bir çok ürün maliyetinin inanılmaz üstü fiyata satılıyor ve insanlar bunu alıyor mesele o şahsın çok para kazanabilmesi değil parayı hayır işlerinde kullanmak yerine enayi gibi buralara çarçur etmesi mesele gelir adaletsizliği çünkü bu lüks yaşam değil bu aptallık.
105 liraya bunu alıp, 3 liralık bok kokan tütün içeceksin, offf.
kargo ücretsizmiş yalnız, bu çılgın fırsattan sonra ürün kafama yattı.
(bkz: para yakmak)
kullanmak icin degil, alip bir koseye koymalik bir kibrit ise fiyat oyle dudak ucuklatacak cinsten degil. ancak sigarami yakmak icin almam.

Genel fiyat ortalamasindan pahali kibrit.
105 liraya kibritten ev yapılır amk. Millet kafayı yemiş.
kutusu güzel, bence verilir 105 lira.
Kibriti çamaşırlara ve bulaşıklara tutunca yıkıyor galiba. Başka türlü imkanı yok o para verilmez.
" dışı seni içi beni yakar " dedikleri budur işte.
ilkbahar yaz kreasyonu varmış.
Sonbahar kış olsaydı alınırdı.
Zenginlikle aptallığın karıştırılmaması gerekiyor. Onu alsan hava atılacak insan yok herkes çakmak ve zippo kullanıyor.
yansın geceler pelinsu eceler. öyle bir kibrit mi artık kutusu mu? belki de geceyi yakmaya yarıyordur.