bugün

ilim ve irfan yuvası Uludağ sözlüğe bugün en çok entry girilen başlık yazık aq.

14 yaşındaki kız maymun etti milleti.
Ben hayatta vermem:)
Doğru valla öyle azgın bir kitle var ki
Nefes alsın yeterciler
Herşeyi yaparlar karı uğruna
(bkz: Sakin ol liseli)
Her ne kadar kötü bir olay olsa dahi bu bacımızı ergen diye yargılamak doğru olmaz veya ebeveynlerini... zira muhtemelen gördüğü film veya dizilerden etkilendi sonrada batı kültürüne özenmeye başladı... zira onun gözünde artık bir sıradan aşk birde batılı aşk vardı... erkeklerle gezmek onların testislerine dokunmak çok havalı bir durumdu onun için... ama aşk böyle bir şey değil işte... ukala tavırları bırakırsa yaşıtlarından daha az havalı olacağını düşünüyor muhtemelen... bu yüzden bütün erkeklerin ona meraklı olduğunu düşünüyor... karşı cinsten hoşlanmak gayet doğal bu suç değil... ama bence ukalalık bir kabahat...
Escord herhalde.
kızın sevgilisi de varmış sanırsam. bizim numaramızı neden istiyor acaba? bir dakika, yoksa.. (bkz: eyşan)
karşı cinsin numaramı istemek için telefonu tutup sallaması yeter, söze gerek yok.
Ortadoğu topraklarında herhangi bir erkek cinsinden numara almak için kadın olmaya bile gerek yok. Kızcağız nasıl kompleks yaptıysa böyle bir yarışa girmiş.
0531 331 31 69.
Astrazen değil mi bu.
Sen ders çalış boşver bu numara alma verme işlerini.
Şimdi bakarsan çocuk haklı, acı ama gerçek. Fakat bir çocuğun bunlara kafa yorması onun için iyi bir şey değil, böyle bi cümle kurup poz vermek yerine kitap okusa geleceği için daha hayırlı olurdu.

Malesef bu tür şeylerle ilgili espri yapan çocuklar, çakalın teki tarafından 2 saniye içinde hiç olup gidiyor. Kendini kurnaz, akıllı ve bilmiş sanıyor ama gerçek kötüler burada şakalaşan abazan tayfa kadar komik değil..
dolaptaki çürük elma bile bundan daha çekici.
Çocuk olmasa şöyle derdim; "dünya kadar malın olacağına, fındık kadar ...... Olsun" sözünü keşfetmiş, arsız bir dişi sıçmığı.

Neyse ki çocuk. Demeyeceğim.
Kezbuş beyanı.
Birşeyler yazacaktım şakalar yapacaktım falan ama cocukmus yazık..
2 saniyede alır ama numarayı değil.
Canım evladım sen değil onlar senin numaranı alacak. Kafası karışık galiba.
Olmaz öyle çıkar masaya vur erkekler bi titresin.
Bu kızı dövmem için eşeğin sudan gelmesi 2 saniye filan sürer
Yaşi max 17 belkide 15 ah canım benim küçücük cocuk olduğunun bile farkında değil.
Üzüldüm anne babasına.
Kızım bak kızım diyorum boyun devrilsin yıkıl karşımdan.
Alamassın pedofili değiliz.
bizim çolukla çocukla işimiz olmaz topu 12 yaşındaki yeğenime atıyorum.
Odası, teknoloji tasarım dersi performanslarıyla bezeli, renkli kartonlar, el işi kağıtlarıyla dolu minnak bir kızın dudak uçuklatan söylemidir.

Yavrum sen ödevini bitirdin mi, oyuncaklarını topladım mı çocuuum?!

Popüler kültürün çirkin ve çirkef çamuruna bulaşan çocukları görünce, geleceğe dair tüm inancım çöp oluyor!
güncel Önemli Başlıklar