(bkz: adam gibi adam lan bu)

edepli, sempatik, yakışıklı, komik... daha ne olsun. kıskanmadığım tek erkek. bir de cem yılmaz var o da çok kaliteli adam. (bkz: yürü be)
ekranda rol yapmayı çok iyi beceren şovmen. bu rol yeteneğiyle buralara gelmesine şaşırmamalı.
sağolsun hürriyet paylaşmış videoyu. acun ile canlı yayında pes oynamış zattır. bu nasıl bir şov anlayışıdır arkadaş, hala bu adamı izleyip gülebiliyor muyuz, yoksa bir zorunluluk haline felan mı geldi kimilerince? bir de çok fazla şakacı olmaya başlamış, birisi fişini çeksin lütfen.
Okan izlemeye başladıkdan sonra pek bi numarası olmadığını anladığım, insanları sadece olay üzerine yaptığı esprilerle güldüren showman. ilerle artık beyaz geliştir kendini.
popüler kültür ürünlerinden oluşan foseptik çukurunun kadrolu elemanlarından. bakınız programlarına her hafta, o hafta parlayıp sönmüş bir saman alevini çıkarır, yayınladığı videolarla geçici şöhret yakalamış zavallıları programında kullanır, kaset çıkaran sözde sanatçıyı kasedi çıkardığının en yakın cuması programına çağırır.

bu kolpa programını da facebook ta 15 saatini harcayan ezik türk gençliği izler.

bir de ziynet sali yi çıkarır programına sürekli. ziynet sali buna veriyo mu nabıyo.
şafak sezer kadar komik olmayı başaramamış gelmiş geçmiş en vasat showmen.
türkiye de bi çok insanın samiiyetinden şüphe duymadığını düşündüğüm insan.. ama bi kusuru var o da bu samimiyeti korumak adına programına katılan her konuğu ve yaptığı işi övgüye boğması bu ülkeye hiç bişey kazandırmamış insanları bile öyle ballandıra ballandıra anlatıyo ki bu da beyaz ın samimiyeti konusunda soru işaretlerine yol açıyor.. beğeniyo olamaz mı gibi soru da var ortada ama beyaz her hafta istisnasız bunu yapıyo.. okan yalakalığıda burda orda çıkıyo beğeniyosa göklere çıkarıyo beğenmiyosa sadece soru soruyo sadece bi misafir muamelesi yapılıyo bu noktada türkiyede bi çok insanın hoşlanmadığı okan bayülgenin samimiyeti daha gerçekçi gelmeli.
samimi olmayan show man.size 2 hafta önce şafak sezer ve mustafa üstündağ ın katıldığı programı hatırlatmak isterim. kutsal damacana 2 itmen filminin tanıtımına geldi bu ikili. berbat ötesi filmleriyle. beyazla kavgalı oldukları ve programdan önce barıştıkları ifade edildi. çokta samimi bir havada geçmedi program. arada laf dokundurmalar oldu beyaz tarafından. konumuza dönersek kutsal damacana için " abi gidilir bu filme" diye bir feryat koptu beyazdan. film tam bir rezalet olmasına rağmen. beyaz ın o filmi izlememesine rağmen.

izlemediği bir film hakkında sırf arkadaşı o işten para kazanıyor diye kitleleri yanlış yönlendirmek samimiyetsizliktir. ayıptır günahtır.

okan ile hiç bir zaman karşılaştırma yapmak istemiyorum. kulvarlarını farklı görüyorum ancak okan studyo daki boş ünlüleri yerin dibine soktuğunu varsayarsak hangisi daha samimi gelin siz düşünün...
bu yaşa gelmiş hala herkesin onun evlenmesini beklediğini sandığı, programlarının geçmiş yıllarla kıyaslanamayacak kadar düşüşte olduğu, zamanında ailenizin oğlu tavırlarıyla ekranlara çıkan evlenilcek bir kız arayan ama tee o sözleri söylediği çağlarda çağla şikel,demet şener gibi mankenlerle sevgili olan * ben bu camiadan değilim triplerine girip, bana göre bu ortamın tam ortasında koca bir koltukta oturuyor olan, çocukkene baya bi hayranı olduğum şimdi ise olan değil yaratılan bi imajla zamanında takdir etmiş olduğumu öğrendiğim showman.
Eskisi kadar komik olamayan zat-ı şahane. Yinede severek izliyoruz.
cuma günü ziynet sali'ye yaptığı şeyden dolayı bugüne kadar kazandığı saygınlığını yitirmiş olan insan...
türkiye'nin en sevilen showmenlerinden bir tanesidir. yapmış olduğu "beyaz show" progragramı ile büyük bir izleyici potansiyeli elde etmiş, aynı zamanda çok sevilmiştir. işini samimiyet ve özveri içerisinde yaptığı su götürmez bir gerçektir.
ziynet sali'ye kendince komik olduğunu zannettiği ve çok uzattığı takılmasıyla beni çok şaşıtmıştır. * Ziynet sali'nin hoşgörüsüne hayran kaldım zira ekran başındakilere bile fenalık getirtmiştir.
Türkiye'nin en çok izlenen Talk Showlarından biri olan Beyaz Show un sunucusu aynı zamanda 'R' leri söyliyemiğen bir komedyen.
süratle düşmeye başladığını düşündüğüm şovmen. espri üretememesi nedeniyle insanlarla dalga geçerek prim yapmaya çalımakta bu aralar. eskiden daha mı sempatikti ne!

az önce de telefonla bağlanan konuğu "kolay gelsin" diyerek yayından ayrıldı diye, "bu ne abi bakkaldan çıkar gibi kapadı ya telefonu" diyerek gülmeye, güldürmeye çalışmıştır. yazık.
pek samimi bulmadığım adamdır. her şey iyi tamam da, gözlerinde o ışık görünmüyor. sanki fazla kasıyormuş gibi, hareketler, söylemler ve duruş olarak.
gece tavuğu zamanlarında bütün gece aynı bülent ortaçgil sarkısını çalıp, programı kapatttıktan bir süre sonra, eve gitmeye üsendim deyip devam eden eski radyocu.
üniversiteli gençlerin çok sevdiği ünlü. ege üniversitesine geldiğinde resmen izdiham yaşanmıştı.
ayrımcılık yapan ünlülerden sadece biri. dün programına denk geldim, biraz baktım. o zaman bkm mutfak oyuncularından pelin'i yanına çağırdı; çocuk gibi mıncıklamaya başladı, sevdi, anam, canım ciğrerim yaptı. kız şişko diye onu çocuk gibi sevmek, ona ilgi göstermek ayrımcılık değil de nedir allahaşkına! bir tek o değil hepsi öyle, diğer kızlara daha seviyeli onu çocuk gibi sev, analar neler doğuruyor gibi şovunu da yap olsun bitsin değil mi beyaz? bırakın artık bu ayrımcılığı, gay, kilolu neyse artık ona deli gibi övgülerle saldırmayın, çocuk gibi sevmeyin. düşünüyorum kilolu birisi olacağım bana öyle yapacaklar gururum kırılır. pelin'e ve diğer bir çok insana yapılmış bu hareket ne demektir, 'seni aslında hiç biri s.klemiyor bu da insanların sadece bir oyunu, başka hiç bir şey değil' demektir. her tarafımız yalan dolan zaten, televizyon da talkshow yapan bir adamın samimiyeti mi gerçek olsun. beyaz sen samimi de değilsin ayrıca; samimiyet dediğin böyle olmaz. artık bırak şu saçma hallerini, çoluk çocuk çıkartıp akıllı laf edeceğim diye ıkınmalarını, şişko kızı kaç milyonun önünde çocuk gibi mıncıklayarak bakın ben ne iyi bir insanım şeklinde olan rollerini... emekli ol beyaz!
bakın bir de buradan yakın;
http://www.sacitaslan.com...in-ciftligi-mi_21515.html
Çok zeki biridir.Asla kimseyi kırmaz .Bazen dehşet espiri yapar.Tek sinir olduğum şeyi her program başındaki klasik dansıdır * )
o bir seramik sanatçısı... (bkz: garip ama gerçek)
http://www.beyazitozturk.com.tr/
şeklinde ne idüğü belirsiz bir sitesi olan talk adam.
(bkz: beyazıt öztürk klişeleri)
(bkz: beyaz ın klişeleri)
birçok kendini belden aşağı espri yaparak komik sanan zavallılardan daha iyi kaliteli bir komedyendir.annesine bağlılığıyla bilinir.
hemşehrim olup beyaz güllerce takip edilmektedir. akıllı olursa biz de vasi falan olabiliriz.