bugün

siktir git demek istediğim güzellikten anlamayan erkektir. kimse çıkıp ötmesin kime göre neye göre güzel diye. bana göre güzel kardeşim. ben kendimi bilirim. sen beğenmiyorsan da seninle empati kurmam döverim. o kadar.
''sarışının adı esmerin tadı'' diyen erkektir.
beyaz da beğense siyah da beğense erkekse sorun yok.
davasında haklı erkektir. raf ömrü kısa ürün kullanmak istemeyen erkektir.
Zevksiz erkektir.
melez hatunlar herzaman daha sexidir.
gittim yerinde gördüm inciledim geri geldim.
esmer seven ve bence haklı olan erkektir.
kadınlar arasında tercih yapabilecek kıvamda olan erkektir. "nefes alsın yeter" "yok lan yok, nefes almasa da olur" "lan olimpiyat simgesi ne güzel öyle, birbirinden renkli beş tane delik var" "karı karı karı" diye ortalıkta gezen, taşı sikse suyunu çıkartacak bazı yurdum gençlerinden değildir. kadınlara "ne olursan ol gel, gel lan" diye yaklaşmayan erkektir.

şimdi gelelim şahsi fikrime, kadınına göre değişir o. beyaz ten sevmem diyen bir erkeğe liv tyler'ı versen "sikmişim esmeri kavruğu lan, karı bu işte!!" diye naralar da atabilir.

hadi hayırlı işler.
bok yemiştir. emilen yerin kızardığını esmer bir hatunda göremezken, beyaz bir hatunda her türlü istediğiniz yeri kızartabilirsiniz.
belki zenci seviyordur, pardon ırkçılık gibi oldu siyah tenli seviyordur. insanları ten uyumuna göre de ayırmamak lazım.
kişisel zevklerinin izinden giden erkektir, belki de sadece freud'un dediği gibi "erkek çocuklar annesine benzeyen kadınları eş olarak seçmeye meyillidirler" tespitine bağlı kaldıklarından, beyaz ten özelliğini psikolojilerinde olmadığından tercih etmezler.
zevkler ve renkler tartışılmaz ama en doğrusunu yapmaktadır.***
aklından zoru olduğu kuvvetle ihtimaldir.
"çingene" seven erkektir.

olsun zevktir ve onlar da insandır, kimse kimseden üstün değildir, ister çamurdan olsundur.
5 liraya çingenlere kese attırıyordur kendine.
Avrupa'yı rusya yi çin i kore'yi japonya'yı türkiye'nin yarısını kanadayı abd yi hiçe saymış kişidir. Düşündüm de aboovvv dünyadan taviz vermektir. Beğenmedim bunu, white skins like as life.
bir insanın akli dengesinin yerinde olup olmadığını doktor muayenesi olmadan nasıl anlaşılır?
ay götüm demek istediğim erkektir.
esmerin tadını almıştır.
(img:#1297839)
allah allah nasıl ya anlayamıyorum.