bugün

http://www.cumhuriyet.com...in_kimligi_aciklandi.html

ifşa edilmiştir...
Bir çocuk bayrak indirecek ya da polise askere taş atacak yaşa geldiyse ölecek yaşa da gelmiştir.
(bkz: kahraman türk polisi)
Polisini çocuk vurunca kahraman ilan eden geri kafalı cahilleri gözler önüne sürmüştür.
bence o polis kendisi dahi bilmiyordur berkin elvanı bence o polis biber gazını kafasına göre atmış.
öldürme kastıyla ateş etmiştir.

akabe fetöcü olduğunu ilan edecektir.
arkasında, "emri ben verdim" diyenler oldukça, başına bir şey gelmeyecek polistir.
suçsuzdur. o hengamede senin berkinciğini ayıracak hali yok. görevini yaptı. çocuğun orda ne işi var demiyor da amına koyim.

hadi uza.
Ülkedeki terörist adaylarından birini kazara temizleyerek kahraman olmuş olan güzel polisimizdir.
Bir çocuğu öldürerek insanlık dışı bir varlık olduğunu kanıtlamış bir para neopolisidir.
Polis'in Görevi Halkı korumak olduğunu bilmeyen Sığırların ideolojileri Doğrultusunda kahraman ilan ettiği Kişi.

Bu rüzgar tersine Dönerde Sizin çocuğunuz öldüğünde Götünüzü yırtarsınız ama Halinizden anlayan olmaz işte o zaman anlarsınız...
teröristlere karşı görevini yapmıştır. aynen.
13-14 yaşlarında bir çocuğu ama bilerek, ama bilmeyerek öldürdüğü için bazı kendini bilmezlerinin postallarını yalamaya doyamadığı polis memuru. bu işi yaptığı sırada kendisini ve diğer polisleri idare etmekte olan emniyet müdürü sonradan fetöcülük vesilesiyle görevden alındığı halde söz konusu eşhas vesileyle onu da yalamış olmaktadırlar bu memur üzerinden aynı zamanda.
görevini yapmış şanlı türk polisidir.

küçücük çocuk dediğiniz militanın o olaylarda terör örgütü saflarında ne işi varmış.
Bahsi geçen polis o gaz kapsülü bile isteye berkine atmamıştır. Ortada kasıt yok.
iki yüzlülüğünüzü anlayamıyorum. yaşasaydı savunanları tarafından bile siklenmeyecek, en iyi ihtimal inşaatte amele olacaktı. polis tarafından özgürleştirilip kurtuldu.
Bi bakmışsın fetöcü çıkmış. Belli olmaz.
sen kime taş atıyorsun amk çocuğu diyerek headshot atan eli öpülesi abimizdir. daha nicelerini vurman dileğiyle.
bakıyorum da sürekli aynı soyunu siktiğimin orospu evlatları hortlatıyor bu tür başlıkları.
amk işsizleri,ellerinden klavyesini alsan oksijensizlikten ölecekler köpek dölleri.
Kahramandır yiğitdir.
görevi gereği vatan hainlerine gerekeni yapmış vatan evladıdır. rabbim ayağını taşa değdirmesin.
görevini yapan polistir. polisimiz yine merhametli kurban olduklarım. gidin amerika polislerini izleyin. taş atmayı bırak laf etseniz bile sikerler ağzınızı yüzünüzü.
Tebrik ettiim polistir.
Berkini vurarak Yillar sonra canli bomba olarak kendisini oldurmesine izin vermedi..
Bazi postal yalama severlerin yeni ilgi objesi.
Ona verilen görevi yerine getirmeye çalışırken attığı gaz fişeği malum şahsın başına isabet etmiş, şahıs hayatını kaybedince saçma sapan insanların saçma sapan yakıştırmalarına maruz kalmış polisimizdir. Bakın berkin Elvan'ın ideolojik kimliğine, dhkp c bağlantısına girmiyorum bile. Adam ona verilen görevi yerine getiriyordu.