bugün

Salginin sonunda Omer Celakil donusum sureci tamamlanmis olur.
1.5 aydır saç, 1 aydır sakalları kesmiyorum.

Hanzo loading...
O kadar da sıkıntı yapmayın, köşelerden makine ile hafiften kırpın zaten çoğu kişi evinde kim görecek saçını hemde kim ne yapsın saçının uzun, kısa yada kötü traş olduğunu. Makineyi vur olduğu kadar kisalt. Berbere gidip hastalık kapmaktan iyidir.
Hadi yazın makineyle kısalttık da kışın kabak gibi dolaşamayız. Eğer yine berberleri tamamen kapatmak gibi bir karar alırlarsa isyan çıkar. Berberde zaten alınan önlemler sonrası bulaşma ihtimali çok az.
(bkz: bir berber bir berbere bre berber)
acilen çok sıkı denetleme ve yüksek cezalarla operasyonel hale gelmesi gereken esnaf yüzünden ortaya çıkan büyük problem.

zaten yakışıklı değilim bir de bu saç işi can sıkıyor. sakal neyse, makineyle falan hallediyoruz. Ancak artık eşimin kestiği yamuk yumuk saçlardan ikrah ettim. dedim bizim patron multimilyoner, sorayım, o nerede kestiriyorsa ben de öyle kestireyim. zenginler yakalanmıyordur, önlem alınıyordur diye. ülkenin ünlü/sosyetik berberlerinden birini eve çağırıyormuş, ben de onun yardımcısını ofise çağırdım sağ olsun. evlat acısı gibi bir para aldı benden bir iki ay evvel. daha da maymun götüne dönse, ikinci lig kalecisi gibi gezsem vermem o parayı.

kendi berberim de arayıp duruyor "abi gelip keseyim" diye. lan seni çağıracağıma kafamı esenyurt'ta bir tekstil atölyesindeki lavaboya sokarım daha düşük kovid riski.