Kafada huylanma, kaşıntı, kepek vs. allah ne verdiyse yapan ne idüğü belirsiz sıvıdır.
(bkz: renkli köpüren sıvı) ipek ve hacışakir bu şampuanların yanında head&shoulders kalır.
Kulak ve boğazımdaki ağrı sebebiyle saç yıkayıp tarayamıyordum. Gidiyim kuaföre yıkasın tarasın diye. Ama birde ne görürsün kadın sıvı sabun paketi gibi paketteki şampuandan boca etti saçlara nasıl dökülüyor nasıl dökülüyor... O kadar taramasına rağmen çalı gibi saçla çıktım ordan. H&S larla yıkadığım saça noldu..
bu ürün tek bir tweet ile özetlenebilir.

https://twitter.com/naber...status/231910832710250496
kafa kıl dolu olsa bile yıkatılmaması gereken şampundır.*
kiloluk kepek yapan pereja.
merdiven altı imalattır. içinde bulaşık deterajanı içeriği vardır.
(bkz: arap sabunu)
berber halil abinin gözdesidir.
karpuz aromalı pantene'yi ilk defa orada görmüştüm. yıllarca aynı ambalajı kullandığı için iki sene sonra kıllanmaya başladım. sonra -samimiyetimize güvenerek herhalde- o pantene kutusunu atıp arkadan yirmi kiloluk pembe bir bidon getirdi. bu bir kabus olmalı demeye kalmadan bidonu kaldırıp boca etti kafama. doz aşımı oldu galiba sonrasını hatırlamıyorum.
saçı koku ve kepek manyağı yapan icattır. esans ve ötesidir.
süper parfümlü deterjan.
saçınız yıkanırken mis gibi muz kokusunu hissedeceğiniz şampuanlardır.
sakız gibi kokarlar, çok hoş kokuları vardır. ardından tekrar saçlarınızı yıkamanız gerekir.
edit: her sefereinde yalakalık olsun diye berbere sorarım "abi ne güzel şampuanmış bu, nerden alabilirizbundan hede höde..."
alındığındaki içindeki su yüzdesi 4 hafta sonra 2 katına çıkar 2 ay sonra 3.5 4 katına çıkar. 3 ay sonra bildiğin sabunlu suya döner hani şu eskiden halkalı çubuk vasıtası ile baloncuk yaptığımız sulara büyük ihtimalle 1 2 hafta içinde yenisi alınır.
elma ve muz kokulu olanlarıyla ün yapmış, günümüzde envai çeşidi bulunan şampuanlar.