bugün

Tuvalet musluklarından sonra petek dediğin nedir be gülüm.
(bkz: at yalanı sileyim inananı)
aslında neden altın diş yaptırmazlar onu da merak etmiyor değilim..
peygamberimiz hurmayla katık ederdi halinize şükredin.
işte böyle battık . hayırlı olsun ...
döküm olduğu için yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. 60 °C üstündeki sıcaklıklarda temas etmeniz durumundadokunan yanar beyler.
(bkz: düşünce özgürlüğü)
Eyyyyyy çomarlarrrr;

Bu adamların ne olduğunu göremediniz mi hala?Gerçek dindar böyle olmaz.Ülke bok yoluna gidiyor,insanlar bunalıma girip intihar ediyor ama birileri altın eşyalarla yaşamını sürdürüyor.Açın gözünüzü artık körler!
Yandaşların dediği doğruysa Beylerbeyi sarayının damat paşa'ya tahsis edildiğini öğrenmemize vesile olan petektir.

Kendisine saraylar, selatin camileri diktiren ulu hünkarımız birinci sucukçu muhasebecisi han efendimiz damadını da unutmamış demek ki...

Bu arada Petek tam arap usulü. Bu görgüsüz arap özentilerinin beğeneceği tarzda.
(bkz: estetik yoksunluğu)

fiyatı hakkında yorum yapmak istemiyorum bile.
görsel

Ulan bir kere de şaşırtın aq.
ulan inanılır gibi değil ya. Kalorifer peteği 55.000 tl değil de 7-12 bin tl diye adamlar utanmasa soranları vatAn haini ilan edecekler ahahahah.

izansız, partizan herifler ya...
padişah çocukları senin benim gibi normal peteklerde mi ısınacaklar? böyle şey olur mu? bakın sadece şu yüzüğüm var başka hiç bir şeyim yok..
1. Milli saray neden maliye bakanının çalışma ofisi?
2. Yalamaların verdiği tüm kaynaklarda “milli saraydaki petek o” Savunması mevcut. Milli saraydaki petek neden 54.000 tl ve bunu kim ne zaman yaptırdı onu deyin bir hele...
Acıyla gülümsetir.

Avrupa' da, hiçbir siyasetçinin, bakanın, üst düzeyin yanında, yöresinde böyle şatafat, debdebe göremezsiniz.
Baştan sona sade ve halkın garipseyip tepki duymayacağı şekilde dekore edilir.
Biz halkız, sizin için varız, sizden biriyiz demek için...
Avrupa' da en ihtişamlı, en şatafatlı, ben burdayım diye bas bas bağıran büyükelçilik binaları, bizim binalardır, sanırsın ejderhamız var!

Boş ve gereksiz işlerle ve detaylarla, zaman, enerji ve para tüketiyoruz!
Ve bir anda corona diye bir virüs çıkageliyor, ekonomik korkudan halkını eve kapatamıyorsun, ne acı di mi?
Varaklı kalorifer peteğimiz var ama ekonomik kaygı yüzünden ölüyoruz...
bu ülkede tarihi saraylarına haram zehir zıkkım olsun diyen chp liler var amk.

yakında chp'liler yeni bir bir patrona halil isyanı ile buraları ateşe verirlerse şaşırmamak lazım.
Burası çokomelli:

itibardan tasarruf olmaz.
Damat ülkenin vitrinidir.
Yakışır Berat beyefendiye evet koskoca bakan soba mı kursaymış?
Berat albayraka altın varak,
Gariban halka zamdan yarrak.

Türk ekonomisinin özeti.
anlaşıldı ki bu altın varaklı kalorifer peteği sayın bakanın zatına ait değil. fakat taraflı tarafsız, yandaş ya da değil şu olay kimseye garip gelmiyor mu?
maliye bakanının çalışma ofisi beylerbeyi sarayı.
zinhar ol suretteki petek bu değüldür, zira şehzademizinki üç kolonlu kalorifer peteğüdür.
güzel yazı , teşekkürler . yanlız
akplilerin kafa yapısını maalesef
anlamamışsınız .

akp seçmeni o resmi görünce kendisini
damat zannediyor . mutlu oluyor . reisin
uçaklarını , kendi uçağı zannediyor .

futbol fanatikleri de böyledir . bilet
lere dünya kadar para verir , tatil günlerini
stadyum izdihamında tüketirler . parayla
rezil olurlar .
gelişmemiş şahsiyet , çocuksu kişilik ........
refah mı, dönemi mi o ne la?
makul bulmuşlar iyimi.
kalorifer benim her gün silip parlattığım arabam ile aynı para. benim gözümden bile sakındığım arabamın değerindeki kaloriferle damat mabadını ısıtıyor.
Atatürkün millet açken aldığı yatı kadar pahalı olmayan, refah döneminde alınıp kullanılan bir petektir.