bugün

Dış güjler diyecektir.
Soyulup fakirleştirilmeye, sömürülmeye sesi çıkmayan tipik bir anadolu çomarıdır.
(bkz: akaryakıt alamıyorsan araç alma)
akpartili ses çıkarınca benzin ucuzlayacakmı ve de sizler o kadar mı cahilsiniz ki petrol ün varili nerden nereye geldiğini bilmiyorsunuz mu saf numarasımı yapıyprsunuz, ayrıca bu fiatlar bile ucuz.
Her seferinde 50 liralık benzin alan akıl küpüdür.

Mamacı da olabilir. Hele ki benzin fiyatı ucuz diyorsa kesin mamacıdır.
bilakis bir de zam üstüne zam geldikçe "bizde benzin ucuz" goygoyu yapar durur. etmeyin eylemeyin arkadaşlar, tamam destekleyin de biraz da gerçekleri görün, fakir halkla alay etmeyin bari.
Almanya'da daha pahalı olduğu için Almanların Türkiye'yi kıskandığıni bildiklerinden.
Bunlar hep cehabe, kılıçdar ve onun desteklediği dış güçler yüzündendir diye ses çıkartır.
Çıkardığında da ;
"zamanında atatürk, inönü petrol yatağı Osmanlı topraklarını bedavaya hayırlara peşkeş çekmeseydi şimdi o topraklar bizim olacaktı ve benzin mazot da ya bedava ya da sudan bile ucuz olacaktı.. Hep sizin atalarınızın beceriksizliği yüzünden bu haldeyiz"..

diyebilmesi muhtemel akp sempatizanıdır.

nereden mi biliyorum; bana çok denk geliyor da böylesi..
Çalıyordur.
O değil de, benzinin litresi 17 lirayı geçti. Trafikte çok sayıda 20-30 yaşında, trafikten men edilmesi gereken hurda yığını araba görüyorum.

insan ona litresi 17 lira olan benzini koyarken gücüne gider lan.

Araba enkaz. Doldur depoyu diyorsun, 1000 TL. Bu kadar para verince insan kendi kendine der ki " lan benzin parasına değecek araba olsaydı bari ".

Onun da dedigi gibi " siz bu kardeşinize yetkiyi verin, haaa ondan sonra enflasyonla faizle şunla bunla nasıl uğraşılıyormuş görün ".

Adamlar yol yabdı yol.
50 liralık benzin alıyorsun ibre oynamıyor. Yaparsa ak parti yapar..
Diğerleri çıkartıyor mu ki?
Hangimiz çıkarıyoruz? Ben eleştiri yaparken bile etrafta kim var diye bakınarak konuşuyorum.
Ak çomardır.
cehalet ordusu benzin 60 dolardan 118 e geldi hiç mi okumanız yazmanız yok sizin okula diye sinemayamı kaçıyordunuz siz hep.
(resim:#1)
bu şablonu cahillerin gözüne sokun kabul etmezlerse gereğini yapın.
ses çıkarmamak için illa akpartilimi olmak lazım.
04.03.2020 yılı:
Petrol varil fiyatı: 24 dolar
Dolar/TL: 6,15
Pompa satış fiyatı: 6,60 tl
04.03.2022 yılı
Petrol varil fiyatı: 110 dolar
Dolar/TL: 14,15
Pompa satış fiyatı: 17,94 tl
Petrol varil fiyatı artışı: %458
Dolar kuru artışı: %230
Pompa satış fiyatı artışı: %272
Petrol varil fiyatı ve dolar kuruna parelel artış yapılsa idi olması gereken pompa satış fiyatı...
6,60*4,58*2,3= 69,50 tl...
Akaryakıt zamlarını eleştirelim de nasıl eleştirelim arkadaşlar, vicdan, mizan ve izan istirham ediyorum.
(alınıtı)
hadi ses çıakrın bakim nasıl kör vicda nınız varsa.
"Benzin 50 ₺ ekmek 100 ₺ yağ 1000 ₺ olsa, oyum yine Recep Tayyip Erdoğan’a . . .
NOKTA.
benzin pahalı diyenlere çözüm önerisi.

görsel
işte bunun için ses çıakrmıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz * ))))))))))))))))))
Zamdan mağdur olan halkla dalga geçmesin en azından. O da yeter.