bugün

karşısındaki erkeği etkileyememiş kadındır. son kozunu oynuyor demek ki. bu da işe yaramazsa ne yapacak bilemiyorum. evet.
ergenlik çağına girmiş, ama kişilik olarak henüz fazla olgunlaşamamıştır.
partnerinden, benim de taşaklarım var cevabını alacak kadındır.
bir tek kendisinde meme olduğunu sanan kızdır. bunun kendisine ayrıcalık kazandıracağını düşür. halbuki karşısındakine açık bir teklif sunmaktadır.
küçük memeli olup, aslında memeleri olduğunu tasdiklemek zorunda olan kadındır.
para çekme sırasın da;

+ hadi yaa ne çekilmez paranız varmış uff
- sorun ben de değil abla, sistem de
+ ama benim memelerim var.
memelerinin varlığını yeni farketmiş kadındır.
(bkz: tombul tombul memeler)
(bkz: fatmagül ün yengesi)
+ Şimdi hanım efendi, zıttırcan bey ile aşağı yukarı aynı eğitimlerden geçmişsiniz ama o sizden biraz daha tecrübeli olduğundan ve yabancı dili sizden iyi olduğundan...
- ama benim memelerim var !
+ tabiki sizi işe alıyoruz.

memelere pozitif ayrımcılık ! pozitifinizi sevsinler. Sizi gidi kafası belden aşağı çalışan karaktersiz iş verenler.
hemcinslerini bile rahatsız eden kadındır.
+ benim memelerim var.
- beynin de olaydı iyiydi...
eski sevgililerimden biri derdi arada bişey hkkında tartısırken. eksiklerini kapatmıyo onlar derdim.
haklılığını dayadığı yegane şeyidir. ♞
(bkz: canım memelerim)

Unutma unutturma.
"kardes yeriz sikinti yapma." denilesi kadındır. meme varsa yeriz. böyle bıngıl bıngıllarsa ekstra mis.
napalım yâni bizde de var öyle ulu orta söylüyor muyuz.
görmeden inanmam.
Yalan söylemiyordur.
Olmayanını da gördü bu gözler.
memeleri olmayan kadına nispet yapan kadındır.
"bende de iki top bi dal var, onu n'apcaz?" cevabı ile karşı karşıya kalabilir. ardından gelişecek olaylar skill ve statlarınızı nasıl dağıttığınıza bağlı. "charisma" 0'da kalmış ise tokatı yersiniz. bunu söyleyen kadın için minimum 3 stat olmalı "charisma" ve "luck" başlıklarında.