bugün

kara kışta derin dekolteyle gezen yengedir. kerim boğazlı kazakla geziyor yengemiz memeleri havalandırıyor. hayırsever bir vatandaş su tutsun şunun üzerine.
Türk dizisi klasiğidir kendileri.
Mutlak kötüdür. Karakterin derinliği, amacı, planı, motivasyonu yoktur efendim.
Güçlü ve zayıf yanlarıda yoktur. Aslında yaşamaz. Kadraj dışında uzantıları yoktur. Mutlak kötüdür. Her daim, sebepli sebepsiz kötü.
Çok sever kadın izleyiciler bu kadınları. Kaynanaları, komşuları, görümceleri, kocalarının eski nişanlısı yahut eski karıları hep bu kadınların üzerinde toplanır.
Birde zarar verdi mi, yandan yandan gülümsemeleri vardır, orospuuu diye fısıltılar duyulur akşamları evlerden.
yaşlı teyzelerimizin sokakta görünce "tüh sana" gibi tepkiler verdiği cani yengedir.
(bkz: fatmagül ün suçu ne mukaddes)
mukaddes yaptığı hareketlerin rol icabı olduğunu bildiğim ama yine de tv içine girip saçını başını yolmak istediğim kişilik...
harika kadındır.
Gereksiz yere gerilim yaratan insandır. Hayat onun için entrikadır.
itici göğüs dekoltesiyle dikkatleri üzerine çeken kötü yenge tiplemesidir.
Erkek gibi kadındır.fatmagül bacımızı fena halde kıskanmaktadır.
bkz: bak ben sana söyliyim.
(bkz: alternatif karma isimleri)
ayazda kalmış orospu'ya benzeyen kadındır...
annemin tabiriyle "travesti kılıklı".
allah yarattı demeden ağzı burnu kırılası ama rol kişisi tabii. karşımızda rolünü çok iyi yapan bir oyuncu olduğunu unutmayınız.
Tövbe etmiş orospudur.
asmak lazım o memelerden.
çirkindir ve erkeksidir, sütyen kullanmadığı takdirde göğüsleri diz kapağına inebilecek biridir.
memeleri yüzünden değil zekası yüzünden seksi bulunur kendileri. banu alkan hiç seksi değil çünkü. iyi bir oyunculuk örneğidir. bravodur.
(bkz: memme)
nasıl hala kocasını hiç aldatmadı anlam veremedik.
beş para eder mi fatmagül ki yengesi umrumda olsun.
(bkz: bir git ya).
tecavüz ekibinin yeni kurbanı olması muhtemel yenge. hele bir haplansınlar onada sıra gelecek.
görsel
evlat olsa sevilmeyecek kişi.
bana çok çekici gelen göğüs dekoltesiyle ünlü hatun kişidir.