bugün

Ancak donarak ölen askerlerin torunları saltanat süremeyecek ne yazık ki! bırakın torunları, çocukları bile yoktur belki.
aşırı güç adamı nasıl zehirlere güzel bir örnek daha.
amerikaya göktaşı düşse "benim falanca akrabamın üzerinede düştüydü zaten" diye açıklama yapacaktır. işkence konusu açılıyor o tarihte daha temeli atılmamış cezaevinde işkence gördüm diyor. çocuk konusu açılıyor söylediği tarihte daha dünyaya gelmemiş kızı için kızım bana mektup yazdıydı diyor. üniversite mağduriyeti konusu açılıyor biz de üniversitede ezildiydik diyor. hiçbir şeyden mahrum kalmıyor adam.

(bkz: aynısı kaynımda var)
(bkz: çekiyor böyle evetttt)
(bkz: cem yılmaz)
bir nebze iç ferahlatmak isterken sıvamış reis resmen.
(bkz: atma Recep din kardeşiyiz)
Allah rahmet eylesin demeyi gerektiren açıklamadır.

Ancak kötü örnek emsal olamaz.

Yani ne yapalım, şeref kazanmak için donarak ölmek mi gerekiyor. Ölmesek daha iyi değil mi ?

Keşke, böyle ölümler olmasa, keşke böyle izahlar olmasa.

Allah donarak ölen şehitlerimize ve ülke için canını feda eden her ferde rahmetiyle muamele etsin.
Askerde bizi anadan doğma soydular denildiğinde ne var bizi de anadan doğma soydular diyen seçmenin seçtiği lider sözü.

Gerçekten hakkettiğimiz gibi yönetiliyoruz.
O DEViRDE O ESNADA KiMLERiN YÖNETiMDE OLDUĞUNU UNUTARAK YAPILMIŞ OLSA GEREKEN BiR AÇIKLAMA. YOKSA KURULACAK OLASI ÖZDEŞLEŞTiRMEDEN KENDi DE iMTiNA EDER VE BÖYLE BiR ŞEY DEMEZDi MUHTEMELEN.
Allah hepimize akıl versin.
gerçek olduğunu ele alırsak çok övünülen osmanlı askerlerine sahip çıkmamış o zaman. ee erdoğan osmanlıyla bu kadar övünüyor da daha askerine kıyafet sağlayamamış bu koca imparatorluk.

ben kabataş görüntülerinden bu yana erdoğanın hiçbir söylediğine inanmıyorum zaten. ki günümüzde olan ve sorumluluğu devlete hükümete ait olan her konuda da geçmişe dönüyor nedense.

ayrıca en önemli nokta da şu. sen olayı başka yere çekmeye çalışıyorsan benim anlayacağım şey şu olur. o şehit olan askerlerin üzerinde yeterlibir teçhizat yoktu. çünkü olayın sorumluluğunu üstlenip soruşturma yürütülüyor diye cevap vereceğine konuyu başka yere çekiyor.

resmen halkla eğleniyor yani.
senin dedenle bu şehitlerimizin
arasında en az 100 yıl var.teknolojik imkanlar aynı mı ?
E o ,teknolojisiyle devasa gücüyle amerika diyorum, Fransa diyorum bu ülkelerde de 1870 'lerde maden kazaları olmuştu -da demişti.

Bu adamın kafası bu kadar basıyo-yapcak bişey yok.
100 sene oncesi sartlari karsilastiran RTE sicmasi.
osmanlı ordusuna karşı savaşan rum pontus olarak mı donmuş potemyalı.
Benimde dedem Sarıkamış'ta şehit olmuş ne tesadüf ama ben başkan değilim , olsam 105 yıl önce olmuş olayı örnek vermem direkt istifa ederdim.
(bkz: kesin olmuştur bu)

donarak demek.
bakın burada kendi düzenlediğiniz belge var.
bir gece bir rüya gördünüz, sonra da hulusi akar bey size jest olsun diye şu belgeyi düzenledi.

kendi düzenlediğiniz belgede bile şehit olduğu yazmıyor.
belgeye göre sayın erdoğan'ın dedesi kayıp.
görsel

oysa ki aklınıza gelseydi oraya kocaman "sarıkamış'ta şehit oldu" diye yazardınız.