bugün

show tv ekranlarında başlayacak olan yeni bir dans yarışması. anneler ve çocukları katılıyor yarışmaya.
yanlış anlamadıysam erkek dansıçılar anneleriyle, kadın yarışmacılar babalarıyla yarışacaktırlar. ancak buna rağmen isminin neden 'benim annem dans edemez' olduğu meçhuldür.
evimizdeki goril yüzünden izlemek zorunda kaldığım program. maymunları görünce heyecanlanıyor, zevk alıyor işte ne yapalım katlanıyoruz biz de.
annelerden çok babaların olduğu yarışma.
show tvde yayınlana, bayanların babalarıyla; erkeklerin anneleriyle dans etmeye çalıştığı bir eğlence programıdır. lakin ismini halen uygun bulmamakta ve değiştirilmesini beklemekteyim. 'benim annem dans edemez' ne alaka. annelere ithafen söylenmiş de, babaların çok iyi dans ettiğini mi anlayacağız buradan? neyse işte bu hafta sulhi bey ve melis elendi ayrıca...
sinem kobal ve mehmet aslan ın defolup gitmesi gereken program. ayrıca ismiyle alakası olmayan bir yarışma programı.
kizlar anneleri dans edemediklri icin babalariyla gelmis erkeklerde benim annem nasıl dansedemez diye annelerini alip gelmistir. show tv de yayinlanan yarisma programidir.
praogramda anneler dışında babalarında dans etmesinden dolayı programın içeriğiyle ismi çelişkiye düşüyor. Bu nedenle programın isminin ''benim velim dans edemez'' olması bence daha uygundur.
programın ismiyle çelişmeyen yarışma. anneler dans edemez ama babalar dans edebilir demek istiyor. o yüzden yarışmacı olarak babalar çoğunlukta. birkaç da anne var yarışmada ki tezleri çürümesin*
sunucular ile programın, tencere ile kapak olduğu yarışma programı. bence gayet yakışmışlar; eh böyle saçmasapan bir yarışmaya böyle sunucular olmalıydı zaten, kesinlikle cuk diye oturmuş diyebilirim.
zaplarken denk geldiğim ve hakikaten dans edemiyolar neyi kanıtlamaya çıktıklarını bir türlü anlayamadığım yarışma programı. *
mehmet aslan, "eee,öööö..." yapana kadar sinem kobal'ın "ebele gübele..." diyerek konuşup durduğu yarışma. bir de harbiden anneleri dans edemiyor diye babalarını getirmişler. e, -kızlar için- bayan bayana dans etmek biraz garip olurdu tabii..

bir de "anne-babalarına dans öğretiyorlar" diye sunulan yarışmada, hakan peker'in dans hocası var, kim kime öğretiyor, aloo?
tam çıplak kızı ile dans eden adamın "kızımın gelecegi için burdayım" demesi ile dumurun tavan yaptıgı, rezil ötesi türk kimligine, türk haysiyetine, insan onuruna aykırı tv programı. kızını pazarlayan adamların, oglunu pazarlayan anaların soytardıgı sözüm ona yarısma.

not: o babaya somak isterim,nasıl ele geliyo mu bari?
- benim annem dans edemez !
+ anneye dans edemez deme bakıyim ! hmmmmmm !

(bkz: sıdıka)
"hanım koş koş bizim televizyon yine yarışma sıçıyor"
gibisinden cümlelere maruz kalacak bir kanalın bir yarışma programı.
ahlaksızlığın ve seviyesizliğin tavan yaptığı program. genel izleyici kitlesi etiketiyle yayınlanıyorsa vay rtük'ün haline.
ekranda çıplak kızı ile dans eden babanın dün ki feryadı içimi acıttı. kızından çok etkilenmiş sunucu, ekranda sarkınca, ekrandan sarkmasına kızmıs baba.
bugün ilk defa izlediğim ve bir daha tövbe dediğim program. ayrıca "benim annem dans edemez" isimli bir programa babalarıyla katılan kızların amacı nedir? annem edemez, babam eder mi demeye çalışıyorlar? peki yarın öbür gün annelere cevap hakkı doğduğu zaman sıçtığım bok beni beğenmiyo diye bir yarışma programı yayınlanırsa ne olacak? erkek sunucu bi şarkı anonsu yapmaktan aciz, juri neye 10 puan veriyorsa sanki adam pkk bayrağı açtı yarışmada. skerim yarışmasını ya, ben discovery ve jazz müziğe devam edeyim en iyisi. * *
sunucularin kesinlikle yanlis secildigi dans yarisma programidir.*sunucu kisisi mehmet aslan in ;-sen sus-sen konus-ver bakim mikrofonu vs. kaba saba konusma tarzi ekran basinda cinnet gecirtmeye birebirdir.*kesinlikle program yonetme boslugu icerisinde olan-sineeem gel sun yeni yarismaciyi diye ortalikta bagiran bir adam,-bilmem kim yarismaci sabahtan beri iciyor diye balikci abla sema hanima sikayet eden bir yarismaci babasi,dansla degilde yarismacilarin -sen annene bagirdin al sana on, sen bana siz demedin al sana diskalifiye tarzi akillara zarar programdir.
bi iki saat önce ntv'de rock belgesi izlerken reklamlar nedeniyle açtığım ve akabinde hemen kapattığım zırva! sema mıdır semra mıdır bi hatun var, menopozda sanırım. ona buna çemkiriyo. ''saygılı ol terbiyesiz, kimsin sen?!'' diyerek.

sen böyle yapınca saygı örneği mi sergilemiş oluyosun?

allah'ım sen kurtar ya...
rezil ötesi program. bir show tv klasiği rezalet. mide bulandırıcılıkta aşmıştır. babalar rezil bir durumda çıplak kızları ile dans adı altında saçmaladıkları program.
ilk basladigi zamanlarda "himm bu neymis, yeni yarismaymis, bunda nasil rezil ediyorlar kendilerini acaba .." diye ailecek program üzerinde kafa yorulurken, annemin programdan duyduklarindan anladigi kadariyla bana dönüp :

-bu yarismanin adi "babam dansetmeyi bilmiyo mu?"

diye sorup yardigi, kimine göre eglenceli bana göre rezil bi yarisma programi.
(bkz: benim babam senin ananı sker)*
anneliğin ve babalığın suyunu çıkaran ebeveynlerle, her ne yolla olursa olsun para ve ün kazanayım diyen evlatların, kerameti kendinden menkul bir jüri karşısında dans etmeye çalıştıkları program. zıvanadan çıkmış medya klasiği olma yolunda hızla ilerlemektedir.
istediğiniz kadar eksileyin söylemeden edemeyeceğim. bir babanın gencecik kızını alıp da milyonların önünde kıçı başı açık kıyafetlerle şekilden şekle girerek dansetmesini benim midem kaldırmıyor. evet geri kafalıyım, evet yobazım, evet cahilim, evet laiklik karşıtıyım, hepsinde siz haklısınız...ama bu kadar çağdaşlık biraz fazla bize...kimse kusura bakmasın...
güncel Önemli Başlıklar