bugün

CNN Turkte Yunus Guncenin sunuculugunu yapacagi, 16 universitenin munazara takiminin yarisacagi program.
ön eleme esnasında yunus güncenin akıl almaz berbatlıkta espriler sunduğu on altı üniversitenin yarışacağı, her grup için dört dakikanın verildiği münazara programı.
survivor ünlüler gönüllüler in karşısında ölü doğmuş bebektir resmen.
(bkz: sonunda vercen mi)
Formati bulmedigim icin gittigim ve malesef ilk turu gectigimiz program.
Az once bir tur daha atladik. Aksam izleyin efendim.
çok güzel bir tv programı. sonuna kadar böyle programların arkasındayız.
yakın bir arkadaşımın bir buçuk saat boyunca hükümet takımına ayar verip "el kol yapmaları" ile münazara yaptıkları program.
an itibariyle bana kalırsa boğaziçi 2 sikertmiştir.
haksızlığa sahne olmuştur.

boğaziçi 2 şuan toplumun reddettiği bir fikri çok süper bir şekilde savunmasına rağmen, popüler fikri savunan çankaya, görüşlerini savunma konusunda sıçmalarına rağmen popüler olan fikri savundukları için turu geçmişlerdir. izlemeyenler için; çankaya ygs nin kaldırılması hakkında savunma yaparken gereken savunmayı yapamadı ve bunu jüride söyledi. fakat ygs nin kaldırılmamasını savunan boğaziçi 2 şuan çok tartışılan ve benim de kaldırılması gerektiğini düşündüğüm ygs yi mükemmel şekilde savundu ve söylemem gerekirse çankaya ya göre boğaziçi 2 nin görüşüne ben ikna oldum
ipek diye taş gibi bir hatun konuşuyor şimdi programda.
basit bir şekilde, akp'nin yaptığı işler üzerinden ''bu adamlar bok gibi yapıyor her şeyi'' dedirtme programıdır... ayrıca programa çıkan üniversitelilerde beklediğimden daha kötüdür, boğaziçi, itü... gibi üniversiteleri hayal ederken asla böle hayal etmemiştim.

programın adını, akp'ye muhalefet olarak koysalar daha çok seyredilir. güya münazara programıymış.

ha birde bu programın yunus günce adlı bir sunucusu vardır ki komik olmak için bir taraflarını yırtar, onca espri yapar ama etraftakilerde mecburiyetten güler.

not:
sadece mesut yar için izlenebilir(ve her hafta gelen ilginç konuklar için).

not2:
akp'yi savunmuyorum, bu halde bir yere gidelemiyeceğini söylemeye çalışıyorum. bu haller yüzünden chp yıllardır %25 altında gezinip duruyor(daha da gezinecek anlaşılan).
Şu anda galatasaray üniversitesinin ezdiği program. Mehmet fatih özmısırcı var benim arkadaşım. isteyene ayarlayabilirim.
Şu an yayında olan programda konu, çok eşlilik serbest olmalı mı olmamalı mı? Dokuz Eylül katılımcıları kız öğrenciler serbest bırakılması gerektiğini savunurken, muhalefet olan Bilkent erkek öğrencileri serbest olmamalı diyor. Fikrimce Dokuz Eylül ki jüriler de öyle düşünüyor, daha net daha ikna edici. Çok eşliliği savunuyor değilim ama gerçekten iyiler şu an. Finale Dokuz Eylül kalmalı, haydi bakalım.
cabbar abii! kalk abi bir ikna işi var.
on numara program..
Yarı finali de geçip, finale çıktığım program. Desteklerinizi bekliyorum efendim.
bazı ukala insan kaynakları uzmanlarının kullandığı bir klişe.

- demek bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsun.
+ evet kendime güveniyorum.
- beni ikna et.
+ ikna derken ??
megaloman, götü tavana vuran birinden duyabilirsiniz.

-hadi beni ikna et.
-efendim ?
-ikna et.
-...... *