bugün

yeni bir yazar* .
şahıs zamirleri olmasının yanı sıra ayağının tozuyla hoşgelmiş yazar..
sözlüğe gelir gelmez, varlığını hissettiren, havasını belli eden, hoşgeldin yazarı.
(#279313 )ile sözlükte daha nice yenilikleri gözler önüne serecek olacağından şüphelendiğim yazar. **
acaba bunlardan hangisi kendisi diye düşündürtmüştür.*
hoşgeldin yazarı.***
sözlüğün gidişatıyla ilgili kaygıları olan ve bu kaygıları sessiz ve gayet saygılı bir şekilde protesto eden yazar grubuyla neden dalga geçtiğini anlayamadığım yazar.
sessiz yazar kısmına yazdıkları ile sanırsam pek bi eglenmis 2. nesilimsi yazarımsı.pek de ozenerek yazmıs kelimeleri.yazım yanlıslarına pek bi ozen gostermis.
sessiz yazarların biraz neşelenip gülmesini sağlamak amacıyla girdiği entryler sonucu hakarete maruz kalmış yazar... **
sessiz yazarların bir an önce seslerine kavuşmasını sağlamış yazar
(bkz: vay bee ben neymişim yahu)
yeni olduğu için sözlükteki bazı olayların anlatılması gereken yazariye.hatta bi kampanya yapalım;
(bkz: ben-sen-o-biz-siz-onlar a sözlüğü anlatalım kampanyası)

(bkz: ota boka kampanya yapmayalım kampanyası)
i-you-it-we-you-they diye klonuda çıkar hemen bunun dediğim yazar.*
an itibari ile küfür ve hakaret yediği için çaylak olan yazar...
(bkz: vay be uludağ sözlük buymuş demek ki)
an itibari ile caylak yazar.
sözlükte moderator yokken çaylak olmayı başarabilmiş user...
herkes moderator mü bu sözlükte diye epey bir merak ediyormuş ayrıca...
(bkz: hızlı koşan atın boku cıvık olurmuş)
uyarmaya calistigim ama caylak olmaktan kurturamadigim an itibariyle caylak
yaratıcı fıkırlerı olan bır yazadır. * derken caylak olmus yazar. *
nedense bir anda saldırıya uğramış, kötü bir amacı olmadığını, sessiz yazar kavramını anlamadığını düşündüğüm, üzerine çok gidilen yazar.
istemeden de olsa
(bkz: anne ben unlu oldum)
çok karakterli kişilik
simdiden 27 entry girilmis baslıgının altına masallah.
bruker olma yolunda emin adımlarla ilerleyen yazar. allah şimdiden taksiratlarını affeylesin. gerçi bir kere çaylak oldu geri geldi ama bi daha düşürmesin rabb'im.*
uzun zamandır sözlüğe girmeyen yazardır. severdik sözlükte. biraz heyecanlıydı meyecanlıydı ama iyi çocuktu her neyse heralde sözlük unutucularından birisi oldu kendisi.
tiki lisaninda;
beaaann,
seaaann,
o,

beassss,
seaasss,
onnaaaa.