genelde hep kolpa çıkan bir sözdür. "ben çok temizim kızlar" imajı yaratmak isteyen kişiler kullanır. oysa bu kişiyle bir hafta vakit geçirirsiniz, sadece bir kere duş alır. o da pazar günü; yapacak bir şey bulamadığından..
saçı çoh yağlanır bunların.
cinsel aktivitesi fazla olan kizdir. ya bir onceki musterisinin izlerini siliyordur yahut sevgilisinin ardindan hijyen icin temizlenmektedir.

bir de nemfomanlar vardir ki tadindan yenmez. gun asiri dus aliyorlardir.
beton olsan aşınırsın , insan olarak çok dayanıklısın denilesi insandır. anlamazsa yüzüne karşı "atma lan recep" demek gereklidir karşısındakileri saf zannetmesin.
(bkz: ben aslında banyoda yaşıyorum)
adana da yaşayan bir kişi söylediğinde inanacağım eylem.
işleri açık olan bir fahişenin söylemesi ihtimali olan laftır.
hamamcı cümlesidir.
(bkz: ben altı yaşımdan beri duşa alıyorum)
sonunda saçlarının yosun tutması kaçınılmazdır.
yazlık yerlerde yapılabilecek eylemdir. sıcak memleketlerde de yapılabilecek eylemdir. ama bir alıskanlık haline gelmesi pek mümkün değildir. su parası, sabun parası, sampuan parası, sac kremi parası, vakit... *
(bkz: sabahtan akşama kadar sevişmek sevişmek sevişmek)
(bkz: hijyen hastası)
Abazadır.
"o kadar temizim ki, sıçtığım boku avon'a satıyorum." cümlesidir.
mersin, adana ve civarında yaşıyorsa bunu diyen inanmanız gerekmektedir.**
dünyanın en büyük yalanıdır.
(bkz: aşırı doz 31 den ölmek)
benim yapamadığım hede, zira uzun saçı kurutmak zor.
şahanın bir skecinde ele alınan bir konuydu. adam sonrasında banyoya taşınmış küvette yaşamaya başlamıştır.
masturbasyona düşkün olup, bir an olsun cenabet gezemeyen insan hareketi de olabilir.
(bkz: temiz eller operasyonu)
animatör olarak çalışıyorsanız sık rastlanabilecek bir durumdur.
su faturasının o ay kabarık olup götte patlaması.
elde patlayan patlamıştır durumu.
hava atayım diye söylenen laflardandır.amaç bak ben çok temizim,titizim mesajı vermektir.ulan bunun temizlikle ne alakası var bildiğin boşa akıtıyon suyu .küresel ısınmanın nedenlerindensin lan sen.ilk nedeni sensin hatta .böyle su harcanır mı sanki elinini yıkıyomuş gibi bir de rahat rahat söylemek daha da delirtiyor insanı.ulan kaç kere çektin de telafi etmeye çalışıyon ,nasıl bir cinsel organ var sende?