bugün

(bkz: behlül)
yengelerin kralısin biliyo musun? bizim ailemize yakışan en güzel insansin sen hep bizimle ol.
yazıklar olsun yenge sana ya oku bunu oku, sen var ya yenge gibi yenge olamadın bana he, ulan annem gider baba zaten yok, bir günden bir güne ne arar ne sorarsın bu yeğenim boklu ne yapıyor acep yav diye, itin olsa etle beslersin amk, yok köpeklere lafım yok, ama ben de insanım amk la, de get allah da senin eline düşürmesin zaten, ama işin de düşmesin. amcama selam o da adam değil. hatta ona daha büyük bir şey saklıyorum ya haydi neyse. başlığa göre sendeydi sıra ahaha. kes beni arama sakın. yengeye bak çay yap. tip.
(bkz: sözlük teki kız yazarlar)
sana sürprizler hazırladım.

http://www.youtube.com/watch?v=pnaSEZFPq0w
hiç yengesi olmayanların yazamayacağı yazıdır. *
küçük yenge, sözüm sana;

seni bir türlü sevemedim. üzgünüm ama cahilsin, cahil olmak kötü değil de bari geliştir kendini oku bir şeyler yap, 26 yaşındasın, gençsin. ama yok cahil kalmakta ısrar ediyorsun.
bir de pasaklısın kızım, üzgünüm ama pasaklısın, o ellerini bi' yıka.
Amcamla boşandığınızdab bu zamana kadar yaklaşık 10 sene oldu ve ne sen bizi gördün ne de kuzenlerimi bize gösterdin inan şunları yazacağım aklıma gelmezdi.
isin gucun dedikodu yenge.
Çok sallıyosun bea yenge ölümüne yalan söylüyosun bide şu kasıntılarını bırak allahını seversen bizide kastın.
facebook ta ekleme isteğimi neden kabul etmedin?
üçünüzü toplasam bi çeyrek etmezsiniz ammaa, dördüncünüzün de huysuzluk, geçimsizlik, bencillik, kincilik abidesi babaanneme katlandığı için saygıyla eğilmekteyim önünde. sırf bu yüzden yani...
Tatlım o kem gözlerini üstümden çeker misin?
Kocam kocam diye nispet yaptığın adam benim abim yani bil istedim asasaajk. Beni kendinle bir tutmazsan sevinirim.
Baba evinde yapamadıklarını koca evinde yapma ezikliginde olma.
Yelloz.
Yılansın biliyor musun? Sen konuşmuyorsun adeta tısslıyorsun.
Yerde sürünen, ayağıma dolanıp bağ olan sinsi bir eziksin.
Yelloz.
Arkadaş sen ne sinsi insansın ya. Dayıma olan sevgim saygım köreldi senin yüzünden. Neyse napcan öyle böyle yaşlandınız. O kızla da işin zor be. Ama ben büyük konuşma demistim dimi?
Bu arada dolapları kurcalayıp açık arayıp durdugunu biliyoruz.

Ulan gece gece cidden yengeme yazi yazdirdiniz tuu size.
Senelerin açlığı ile bir anda dine dört nala girince kafayı gözü kırdın tabii. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. iyileş ve yine eskisi gibi laikçi takıl.
Canım yengem. Bak abimin yanında şirinlik yaparken fotoğrafını çekmiştim. Buyur pp falan yaparsın.
Yelloz.

görsel
Öf çekil önümden yelloz.

görsel
Cin çarptı diyorsun ama bence o bonzai.