bugün

Tanım: yazarların seslerini duyuramayıp ya da duyurmaya çalışmayıp sadece buradan sözlüğe sevgilerini saygılarını ya da üzüntülerini belirttiği durum. *
Bak şimdi sevgili sözlük senle iyi geçinebilirdik faket şu son olanlara kadar.
Sana entry yazdım hem de severek biliyor musun?...
Ama sen ne yaptın, ne yaptıın? Vay efendim benim entrym sadece kendimi ilgilendiriyormuş, madem öyle sana böyle sözlük. Ben de açarım kişisel bir başlık. Bütün yazarlar da gelir yazar, yazar mı? * (bkz: başlığın başa kalması)
Neyse şu sözlükte gerçekten entry giren kaç insan kaldı be uludağım be sözlüğüm. Sen de benim istanbul tanımıma kızmışsın. Sadece kendimi ilgilendirirmiş, evet sana yeni yazıyorum amma ve lakin önceden beri okuyucundum ben hayyla da * öyleyim. Uzun lafın derdi ne biliyor musun, sözlüük sözlüüük benim nacizane tanımlarıma kızacağına önce bir bak bakalım sol framelere, yazanlara edenlere. Şimdilik söyliiyceklerim bu kadar. Sana şarkı da armağan etmek istiyorum. ahmet kayabaşım belada * dinle bir ara canım. Şimdilik öpüyorum, hoşkal. bu arada gittim entrymi sildim trip attım sana.
bu sayfaya keşke üye olmasaydım . sapıkça entryler gördükten sonra ve hatta bu kadarı da olmaz dediğim "annesiyle cinsei ilişki düşleyen insan" entryini gördükten sonra bu sözlükte daha da kalmamak istiyorum . beni adminlikten çıkarabilirsiniz arkadaşlar . ama böyle şeyleri görmektense bu sayfadan çıkmam daha iyi benim için .
nolur ergenleri almayınız.