bugün

sonra dedim ki "boynuna dolarım kobrayı".
ben bunu sozluge yazdim.keske insanlar birbirlerini daha iyi anlayabilseydi de boyle ayriliklar olmasaydi be sozluk. kim bilir kac kisi ask acisi cekiyor hepsini cok iyi anliyorum bende yasadim bi zamanlar. insan hicbi seyden zevk alamiyor,yasayip yasamadigini anlama gibi ince bi cizgi de cambazlik yapmaya calisiyor. hayat zor .herkes mutlu olsun be sozluk
ne güzel unutmuştum ya bunca zaman sonra ne bu şimdi?
ya gel ya tamamen git.
orospu karılar gibi kıçın başın başka oynamasın .
Alt tarafı seçmeli ders hocasısın bu kadar kasmanın ne gereği vardı yok ödevler yok bilmem ne. Pislik karı seni. Senin yüzünden içine ettiğim ortalamam daha da boka saracak şimdi.
Ne hayallerle yazmıştım ama olmadi. Güzel siirlerdi halbuki.
Not: size iki dakikasini ayirmayan insanlara aşık olmayın.
Çok bekletme çabuk gel. Ben senden sen benden bir haber.
Ne garip değil mi, en son konuştuğumuzda, 'hadi bay bay', 'görüşürüz' demiştik yıllar önce. 12 sene oldu, hiç görüşmedik, kısmet değilmiş bir daha. ve acı olan, artık mümkün de değil. seni hiç unutmayacağım...
beni şu an anlamıyorsun ama ileride çok net anlayacaksın. şu an bazı şeyler sana acizlik, zayıflık gibi geliyor ama bugün yapmadığın her şey için ileride pişman olacaksın. attığım her adımı duvar gibi karşıladığın için, tüm iyi niyetimi coşkumu yok saydığın için kahrolacaksın. keşke daha çok sevseydim keşke daha çok ilgilenseydim diyeceksin. ama bilmiyorsun ki kırılan bardağa su dolmaz, bugün avuç avuç attığın kum ileride de senin karşına duvar olarak çıkacak unutma !
Gitme lan.*
geçen gün doğumgününü kutlamak için mesaj attım geç cevap verdin ve o an farkettim ki sen mezun olup hayata atılırken benim hala 2 sene okulum var. zaten ayrı dünyaların insanlarıydık senle şimdi kavuşamadık aşk olacak.
Elimden gelen her şeyi yaptım ben bizim için. Oluruna bırakıyorum bundan sonra.Hata yapma lüksün yok artık. Oldu oldu olmadı bittik biz. Sana kalmış gerisi.
cümlelerden kaçıp, kelimelere sığınıyorum. acı verenleri eleyip, umut verenleri arkama saklıyorum. sonra hiç de güzel olmayan sesimle şarkılar söylüyorum. bilsen de seviyorum, bilmesen de seviyorum.
Oysa ne umutlarla sana arkadaşlık teklif etmiştim. "Ben sana hiç o gözle bakmadım." da ne demek ya. Sence eskisi gibi kalabilecek miyiz? Senin etrafında dönen onca erkeğe ben nasıl dayanabilirim? Ben seni hep seveceğim.
1062 sayfa ile sözlüğümüzün en fazla tanım girilen konusudur.
Herşey yalnızlıktan, bak bak bak bak güzel bir gün ölmek için.
Niye halk halk deyip aşağılıyorsunuz yurdum insanını siz uzaydan mı geldiniz acaba.
Üniversitedeki bazı hocalara ithafen yazılan yazıdır.
bir bir aklımda söylediklerin

işe yaramaz mı bildiklerim?
--spoiler--
bir derin uykudaydım ölümün içinden
açtım ki gözlerimi
bir suyun gölgesi gibi
kendisi adeta bir suyun
ayakucunda sen oturuyorsun
şiir getirenlerin çok olsun çocuğum
--spoiler--

değerini bildiğim tek lütuf, çabuk gel.
aklımda olmadığın zamanların getirdiği gafletle devam ediyorum hayata..
dün akşamdan beri içimde atamadığım bi mutluluk var.uzun süredir ilk defa böyle hissediyorum. canımı çok yaktın.senin umrunda bile değilim. ben de düşündüm ki arkandan yas tutmak için çok gencim. önümde koca bi hayat var. şu an dönsen yüzüne bakmam sanırım.
Umarım bilmeden aynı anda aynı parçayı dinliyoruzdur.

Pantera - 5 minutes alone.
insanoğlu nankör, insanoğlu bencil… herkes sadece karşındakinin yaptıklarını görüyor. Sadece karşı tarafı yargılıyor. Kimsenin kendinden haberi yok. Kimse kendi yaptıklarından sorumlu tutulmak istemiyor. Bütün günahı, bütün vebali her daim başkalarına yıkıyor. Peki ya neden? Neden bu bencillik? Neden bu kör olma isteği? Bu hayatta eğer birinin değiştiğini düşünüyorsanız bu mutlak olarak sizin sayenizde olan bir şeydir. Kimse değişmiyor aslında karşımızdakilere şekil verenlerde bizleriz. Gerek ruhsal anlamda gerekse kişilik. Çoğu zamansa zihnimizin eseri oluyoruz. Kendi yaptığımız kuruntuların tesiri altında kalıyoruz. Ama değişmeyen en büyük şey ise bencilliğimiz… Bak şimdi ben bu yazıyı tam olarak sana yazıyorum. Hani belki bir insanı bu bencillikten kurtarabilirim belki diye. Hayatta sadece senin doğruların yok. Hayatta sadece senin isteklerin yok. Dünya sadece senin etrafında dönmüyor. Neden yapıyorsun bunu bana? Değer verdiğim için mi? insan yerine koyduğum için mi? Unutmak istemediğim için mi? Peki belki bunları hiç biri değil peki ya neden? Bende öyle bir aşk vardı ki sana karşı, öyle savunmasız öyle içten öyle tertemiz… ama sen ne yaptın biliyor musun? Tüm bu güzellikleri geri dönüşü olmayacak şekilde yok ettin. Artık içimden gelmiyor sana karşı güzel duygular beslemek. Köreldi yüreğim, kaskatı oldu sana karşı. Verilen sözler nerede peki şimdi diye soracaksın sen, verilen sözlerin hepsi arkadaşıma söylediğin o cümle var ya hani ‘’ ben başkasını seviyorum, onu gerçekten seviyorum’’ dan sonra yerle bir oldu… verdiğin sözleri tutmadın demek hakkın değil bundan sonra senin. Bundan sonra karşıma çıkman bile hakkın değil. Hele verdiği sözleri tutmadı ‘’yalancı’’ demek hiç hakkın değil! Çünkü bir insanın bu cümleleri sarf etmesi için ilk önce oturup bir düşünmesi lazım. Bende yalan yok, ben neysem oyum. Olduğu gibi görünmeyen sensin. iş çeviren sensin, yalan söyleyen sensin. Evet bunu ben sağladım. Değer verdim, serbest bıraktım, anlamaya çalıştım… yanlış yaptım. Değmedi… yaptıklarımın en ufak şekilde karşılığını göremedim. Ama anladım geç olsa da anladım. Mutlu olmak için, sevilmek için iyi olmak yetmiyormuş! Bundan sonrası için birkaç bir şey demek gerekirse eğer, herkes kendi yoluna gidecek. Aynı senin dediğin gibi olacak ‘’ her şey unutulacak ve bir daha asla biz diye bir şey olmayacak’’. Ve Ben seni asla affetmeyeceğim..
anladım ki değmezmiş hiç kimse 'sevdim' demeye.
ve yine dedim ki iyi ki kız doğmamışım adım orospuya çıkardı.
Hala seviyorum...hala kızıyorum hala özlüyorum... Zaman yoktu ya yaşanmamış her şey nasıl büyülü geliyor...yoksa köyü bir adamsın, korktuğum tek adamsın biliyorsun yine de ben oğlak burcu inadıyla sevmeye devam ediyorum ama ''gittim başından'' rahat ol.