bugün

Sana 18.567 adet yazı yazılmış. bir zahmet edip cevaplamıyorsun. Ayıp ediyorsun.
bu kadar iyi olma, utanıyorum.
Keşke hiç başlamasaydı desem, kısa ama mutlu geçen günlere ayıp edeceğim. iyi ki yaşandı desem, bu yaşanmışlığın sonucu olan ayrılığa nasıl bir kılıf giydireceğim? Öyle bir hale getiriyorsun ki beni, içimde varlığının bile sığamayacağı bir yokluk bırakıyorsun. Belki de bir boşluk bu; hiçbir gelenin dolduramayacağı.
bu sabah senin sıcaklığınla uyandım. sanki yanımdaymışsın koca gece sana sarılıpta uyumuşum gibi mutlu uyandım. ruyamda da görmedim ama. sanırsam git gide özlüyorum ve kopuyoruz. alışmaya çalışmak diye bir şey yok alışmak zorundayım...
az evvel her binanın her tuğlası çatladı, inanamazsın biri de kalbimin üstüne düştü. gel.
Kara gozlum basimin belasi, gozumun yasi gonlumun gecesi...

seviyorum seni olumune. gel de oldur beni.

olmadi ama neyse. yazdim iste.
tam aklımdan çıkartmaya çalıştığım zamanlarda rüyama girmesen ne güzel olacak!
Artık hayatının ne kadar harika gittiğini gözümün önünde yaşamak zorunda değilsin. Rol yaptığını biliyorum, yukarıdaki mutlu olmana izin vermeyecek demiştim. Her mutluluğunun ardından bir hüzün gelirse imana falan gel de affetsin münafık. Neyse.
Ne kadar gereksiz biri olduğunu da yeni anladım, artık umrumda değilsin. Bu da sondu. He öyle işte.
şizofrensin, paranoidsin ve bir katilsin. bir katil ne kadar erdemli olabilir ya da erdemli bir katil bir başkasını yargılayabilir mi?
herkes birilerinin ruhundan birşeyleri alıp götürüyorken, inançlarını öldürüp ortaya yeni, köksüz birini çıkarıyorken yargılamak neden bu denli ucuz? beynimi sömürdün radion romanovic. bilmiyorum sen öldüğünde rahatlar mıyım ya da sevgilim ölmüşçesine üzülür müyüm?
asfalt kesme makinası etkisi yapıyorsun insanın beyninde. ama senin sayende bu bok çukuru dünyadan uzaklaşmak iyi geliyor. fakat rüyama gireceksin diye de korkmuyor değilim. umarım ve dilerim bunu zayıf olduğum bir zamanda gerçekleştirmezsin. ama eminim seninle delilik oyunu oynamak güzel olurdu. iyisi mi fransızların dediği gibi laissez faire laissez passer deyip oluşa bırakayım kendimi. delilik en güzeli evet.
Seni bir kez daha aramak istiyorum, son bir kez.
Ama buna cesaretimde yok, mecalimde.
Ozledim, olan biten bu.
yeri degli öküz herifim çılgınlarcasına aşk yaşadık seninle, yeri geldi iki ruh hastası gibi saldırdık birbirimize. küfürlerin içimizde uçuştuğu, yüzlerimizdeki maskelerin en seksisini takıp takıştırdığımız günlere gelince sıra elimiz ayağımız birbirine dolandı. sen öküz ben keçi iki hayvangil ne halt yemeye hala beraberiz anlamış değilim. hiç bu kadar nefret etmemiştim senden. iyi bok yiyoruz aferin bize.
hala neden arıyosun beni açmıyorum işte açmıcamda asla senin sevgilinle olan mutluluğunu duymak istemiyorum çünkü, evet seni affetmiyorum ve affetmicemde. hoşçakal.
ne kadar sevildiğini bilsen; şu köşede oturur utanırdın, ağır gelirdi; kaldıramazdın.
'Bu kadar ayrilik yeter :(' dememek icin kendimi cok zor tutuyorum. Vallahi bak.
Bu gun yogundu. Cok yorgunum usenmedim sana bir seyler yaziyorum. Yine aklima geldin diyemem cunku ayri oldugumuz surece aklimdan hic cikmadin. Su anda ne yapmam gerektigini iliskimiz adina ne yapabilcegimi gercekten bilmiyorum. Tek bildigim su: iliskimiz elbet bitecek ama o gun, bu gun degil.
insan 4 yil boyunca ayni kisiyi sevebilir mi? Mumkun mu boyle bir sey? Mumkunmus. Yasayarak ogrendim. Askin omru 3 yil degilmis demek ki.
Cok insanla tanistim senden sonra, cok firsatim oldu ama hicbirisi sen olmadi. 13 yasimda tanidigim adamin yerine baskasini koyamiyorum.
Bir ara sensiz her sey yolunda gibiydi. Gezmeler falan filan. Ama sonra yine seni dusunurken uyuyakaliyorum. Keske beni sevdiginden birazcik emin olsaydim.
Sigarayla aran nasil bu arada? Birakmassan baslarim.
Her girisimde facebookuna bakiyorum fotograf yukluyorsun. Belki sacma ama sen fotograf yukleyince iyi oldugunu hissediyorum. O kizla bu kizla da degil hem de...
Seni cok iyi taniyorum. Birak yuzunden sesinden bile nasil oldugunu anlarim. Sen simdi kiziyorsundur geziyorum diye burda. Ama tekrar soyluyorum seni uzecek bir sey yapmam. Siradaki sarki cem adrian, sen benim. En sevdigimizden.
Kalbin hala bende mi? Cunku ben seni cok ozluyorum
sikimde değilsin ama gelip burdan sana analı bacılı sövdürmek istiyorum. nasıl, çok hoş dimi? amına koduğumun.
oralını özledim. gittin ama sen. şimdilerde keşke diye hayıflanıyorum. keşke memelerinde gitmeseydi. küçük orospumu özledim.
bir mesaj at bana.
hemen. şu an.
asık suratıma aynada ben bile katlanamıyorum artık.

yazık bana.

lütfen.
tulaaay geri dön aşgım .
gittin. odam zifiri sessiz kaldı. duvarlarda yankılanan haykırışların ve beynime sinen iniltilerin de gitti. sakso çekerdin hırçın ve şuursuz. sen gittin. dilin bari gitmeseydi küçük orospum. artık rüyalarıma da gelmiyorsun. pc çöktü format attım resimlerinde gitti. mail adresimi biliyorsun. oraya bir kaç fotoğraf atabilirsen sevinirim küçüğüm. belki wap cam bile açabiliriz. ne mutlu sevişen dillere kurban olan seksi sözlere yollara dağlara... uff ulan uff...
bu evde tek sen eksiksin...
kimse de yok peki sen neredesin?
gel bir an önce, senin olan seni çok özledi.
her şey sen.
kahretsin! nasıl anlayamadım iyi olmadığını...
niyee öyle üstüne geldim. yahu ne kadar kıskanç biriyim! benim olanı onun olmasini diledigi senden kisskandim hadi onu geçtim ne kadar gereksiz yerde yaptım! öyle iyi niyetli öyle samimiyken nasıl oldu da içine bir kere daha ettim! çok özür dilerim.
neyi değiştirecekse özür dilerim.. bu kadar zincirkene esseklik yapilmaz ki! telefonu açana kadar susuyorum.
Bugün en yakın arkadaşlarımla tartıştım sayende. Ama kıramadım onları. 11 şubat tarihine aldığım izmir biletini yırttım attım. Değmeyecek çünkü ya biliyorum. Sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun ama şimdi değil. Kendine iyi bak. O defterimi oku sık sık tamam mı.
ayrıldıktan 3 ay sonra sana mesaj attım diye peşinden koştuğumu düşünme. yaşadıklarımızın hatrına, içimde kalan son sözleri söylemek istedim. egoların bu kadar yüksek olduğu sürece terkedilmeye mahkumsun bence. sana karşı zaafım da olsa, zor unutacak da olsam, böyle olduğun sürece ben seninle bu yolda yürümem. kendine iyi bak.
karşı komşun travesti olabilecek, bir kürt ile bacanak olabileceksin mesela. Bakkalın hacı. Kaçarı yok, dellenme!
Kalbimi bana geri ver artık lütfen. Acı çekiyorum görmüyor musun...