bugün

bugünlerde hep seni düşünüyorum. öyle aniden geliyorsun. yaptıklarım, yapamadıklarım, hastanedeki son halin aklıma geliyor. bir daha geri gelmeyeceğin, pişmanlıklarımı, özlemimi asla anlatamayacağım, hiç birşeyi telafi edemeyeceğim gerçeğiyle yüzleşiyorum. canım çok yanıyo.

seni çok özlüyorum.
yeter ulan yazdığınız! buraya yazacağınıza ona yazsaydınız şimdiye evlenip iki çocuk yapıp boşanıp tekrar sözlüğe dönmüştünüz.
Naber? Bi süredir sakladım sonra bi de üzerine yalan söyledim. Saklamamın sebebi bana değer verdiğine inanmamdı. Ama bana daha çok değer veren benim de senden daha çok değer verdiğim, her kötü anımda yanımda olan, beni adeta yetiştiren, hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdiğim insanın yanına gitmek için senden, çok sevdiğim okulumdan, arkadaşlarımdan, ailemden ayrılıyorum. Çünkü o buna değer. “Arkadaşlığımız bozulmayacak.” demiştim yalan söyledim. Çok kötü görünüyordun, ağlamak üzereydin, hatta titriyordun söyleyemezdim. Sakladığım zamanlarda da zaten arkadaşlığımızın bitmeyeceğini sanıyordum. Belki yine bitmez. Senede bir kez görüşürüz birkaç yıl. Sonra görüşmeyiz bence.

Benden bir seçim yapmamı istedi. Zamanında ona çok nankörlük ettim ve bu sefer ben fedakarlık yapmak istiyorum. Önümüzdeki sene onun yanına taşınıyorum sözün özü. Üzülüyorsundur kesin ama seni mutlu edeyim derken kendim üzgün yaşayamam. Zaten yanındaki mutsuz olursa sen de mutsuz olursun. Hem ben eğer seninle mutlu değilsem başka ruh eşlerine sahibizdir. Ruh eşini bulursun umarım sen de. Tavrım acımasızca gelebilir ama seninle olan ilişkimiz için bana söylenen şeyler daha acımasızdı. Neyse bu kadardı, gidiyorum yakında.

Şaka lan şaka.
Sen harika bir adamsın. Çok harika. Her şey için teşekkürler.
Kaskatı oldu neredesin gel artık.

Edit: kalbim..
tam 5 yıldır sensiz yediğim kokoreçlerden tad alamıyorum.
hiç olmadın, olmayacaksın. sen kafamda yarattığım kurtarıcımsın bende şizofren kurbanın.
Bugün okulda seni görünce düşündüm de onu değil beni sevseydin belki uyumlu olabilirdik. Belki ben de seni sevebilirdim. Ama boşver, çirkinler sevilmez zaten. iyi ki erken öğrenmişim de durumu boşuna umutlanmadım.
Her şey seninle güzel yolda yürümek bile
Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile
Her şey seninle güzel bu toprak bu taş bile
içimdeki bu korku gözümdeki bu yaş bile

Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa
Seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana

Her şey seninle güzel duyduğum bu ses bile
Yalnız içtiğim su değil aldığım nefes bile
Her şey seninle güzel bu yağmur bu kar bile
Yüzümdeki gözyaşının izleri onlar bile.
Önceden kendimi sana ifade etmek için yazmayı tercih ederdim. Her kelimeye bir anlam yükler, içimi dökerdim. Ama artık sana bir şeyler yazmak gevşetmiyor içimde gerilen yayın kirişini. Bağıra bağıra anlatmak istiyorum başımı döndürecek ve belki de bayıltacak kadar sinirlendirmeni.
Herneyse... Hatıramda daha saygıdeğer biri olabilirdin. Şimdi zihnimde, tercih ettiğin çaputla hatırlanacaksın.
eski günleri çok özlediğimi farkettim; beraber karlı gecelerde yaptığımız kısa yürüyüşler, telefonda saatlerce süren konuşmalarımız sanki hiç bitmeyecek hissi verirdi o zamanlar şuan tek yaptığımsa bitmiş olanı rüyalarımda yaşatmak.
Her seferinde farklı kişiler için gelinebilecek, entry girilecek başlıktır.
çok soğuk, çok umursamaz, çok bencil, çok duygusuz görünüyor olabilirim ama ben böyle öğrendim hayatı yaşamayı beni ben değiştiremem bu saatten sonra beni ancak sen değiştirebilirsin.
ne olurdu şimdi mesaj atsaydın.
Okumuyor kardeşim.
Sözlükten manita yapmamışsan ona yazmadığın müddetçe burayı görmeyecek.
oldukça cool bi insan olaraktan sağduyuyu elden bırakmamak için çabalasam da çingeneleşicem işte banane.

cibiliyetinizi sikeyim ulan sizin. ruhsuz, samimiyetsiz, sahte orospu çocukları sizi.

oh rahatladım.
Durakta beklerken, “şarjım bitti ulaşmam gereken biri var” diyerek telefonumu istediğinde türlü ihtimalleri düşündürerek kuşku krizleri yaşattın bana. sırf ibnemsi kibarlığına dayanamadığım için telefonumu verdim ve sen de babanı aradın. 4 bin lirayı alıp koşmadığın için teşekkür ederim.
ey kadın ey çoluk çocuğa karışmış anne...

hala gelmişin burada sevdiklerimle arama nifak sokmak suretiyle bir şeyler yapmaya çalışıyorsun. beni bilen biliyor ve seven seviyor. seninde ne bok olduğunu bilen biliyor. hal böyle iken benden ve sevdiklerimden uzak dur. git çocuğunun vatana millete hayırlı bir birey olması için çabala. yaşının insanı ol ve uzak dur bizlerden. kısacası siktir ol git.
hala masaya iki bardak koyuyorum nurten. biliyorum çok arabesk bir eylem ama boşluğun da başka türlü dolmuyor.
Kurban Olam Kalem Tutan Ellere

Kurban Olam Kalem Tutan Ellere (Efendim Efendim)
Katip Arzuhalim Yaz Yâre Doğru
Şekerler Ezeyim Şirin Dillere (Efendim Efendim)
Aşamazsan Durnam Dön Geri

Sivas Ellerinde Sazım Çalındı (Efendim Efendim)
Çamlıbellerinde Bölük Bülündü
Yârdan Ayrılalı Sinam Delindi (Efendim Efendim)
Aşamazsan Telli Durnam Dön Geri.
Seni çok seviyorum...

Buradan tanımıştım seni. Hayatımda başıma gelen 'tek' güzel şeydin. Hep şaşırmıştım zaten hayat bu hediyeyi bana nasıl verir diye. Yaşamadığım duyguları, mutlulukları, heyecanı hep sende yaşadım.
Sonra bi hata yaptım ve kaybettim seni. Yemin ederim hiç bi kaybım bu kadar ağır olmadı. Sen benim annemdin, kardeşimdin, karımdın.
Allah şahidim olsun, kimseyi seni sevdiğim gibi sevmedim. Allah'ım çok sınadı beni her birinden iyi kötü geçtim. Ama bu çok ağır.
Sana başkaları da söylemiştir ama olsun ben kalpten söylüyorum. 10 evlilik yap, 10 tane de çocuk. 80 yaşında gel kapıma. ilk günkü gibi sarılmazsam kalbim kurusun.

Seni çok seviyorum...
Güllerin içinden canım, koşarak koşarak gel bana geeel.
kaçamak kikirdemelerinle çınlattığın içi sıcak dışı buz gibi odanın camlarının altında biriken buğu gibiydin.en ufak bi hava değişiminde kaybolacağından korkulan.en korktuğum da kaybolup gitmendi o çınlamalar arasında soğuğun içine içine.işlerdi her iniş çıkışında sesin derinliklerime.durup dinlerdim bazen seni,bazen de konuşasın diye çabalardım.ama sen başka havadaydın.gırgırındaydın işin.ciddileşmek istemeden dans ederdin kelimelerle.ama kollarına aldığın espriler değil yüreğimdi hızla atan.son sürat girerdin benliğime şen kahkahalarınla.öyle bir girerdin ki zaman dururdu dünya biterdi.tam son darbeyi indirecekken geriye çekilir nefes aldırırdın.o temponu o kadar özledim ki.nasıl da okşar gibi yalayarak geçerdi yumruğun ruhumu.nasıl da tazelerdi o yumruk kırdığın kabuğumun altındaki gerçek beni.
Belki şu an gel desen gelmem. Bir şeylere başlayalım desen başlamam.
Ama Senin için , sen farkında olmasan bile , Mutlu ol diye elimden ne gelirse yaparım. Yollarına çıkan taşları tek tek kaldırırım , kendimden ödün verir yine seni düşünürüm. Seni bir yerlerde yine en çok ben severim. iyi geceler benim en iyi arkadaşım.
merhaba canım.