bugün

okumuyor
okusaydı cevap verirdi.
Rüca ediyorum okumasın.
görsel .
Yüzsüz köpek derdim ama köpeklere hakaret.
Neden götlük yaptın.
Diyebileceğim kimse yok. Teşekkürler.
olmazın bacak arasında ki bekaretin olduğunu düşünüyordun fakat olmaz masumiyetinin bekaretiydi.benden teğet geçenin senin yakınından bile geçmediğini umuyorum.kış görmez esmer alımlı günler olsun.
özledim be seni, maç izleyince özlüyorum mesela. konuşacak kimse yok artık. bir şey başardığımda konuşamıyorum senle. hep son el sallayışın gözümün önünde. bak seneye mezun oluyorum, 1 sene kaldı. biliyorum çok görmek istedin ama olmadı. her şey çare var ölümden başka diyorlar ya, yaşayarak tecrübe ediyor insan.

1 sene 1 ay olacak artık ama şunu unutma hep aklımdasın, hep orada kalacaksın.
Okuya okuya bitiremedi!!!
Yüzlerce kez dönmen için yalvardım ama sen zaten bana çok uzakken bir de aramıza mesafeleri koydun. Gitmeden önce son bir kere görüştük, hiç utanmadım, çok sarıldım boynuna. Sen kez kokunla ciğerlerimi doldurdum. Son kez baktım galiba gözlerinin içine. Dün kimsem yok dedim senden yardım istedim, bana sözlüğe kaydol dedin. Selam, işte buradayım.
olum arkasında duramayacağın seyi ne yazıyorsun yavşak?
Özledim.
Senden bi bok olmazmış geç anladım ama olsun.
Altı yıl oldu ama aklımdasın. Seni uzun zaman gördükten sonra kalbimi yerinden çıkarıyordun. Heyecandan ne diyeceğimi bilemedim için "tanıyamadım" ayağına yattım. Pişmanım. Belki o zaman her şeyi değiştirebilirdim. Dilerim bir gün yine karşılaşırız. Bu sefer seni tanıyacağımdan emin olabilirsin.
verdiğim değerin zerresini hak etmiyosun !
Salaksın heralde. Kaç yıl geçmiş hala bi stalk.
dudağından zorla öptürürdün, gizli fahişe seni.
okuyamaz. çünkü o okur yazar değil. yazar okur.
Bana son bir kez güvenmeni istiyorum.
Artık gelsen diyorum geç oluyor.
sevgili ösym açıkla artık şu sonuçları.
Aylardan Eylül’dü. Gözlerine bakarken Nisan. Dedim ya beni hep bu havalar aşık etmişti. Bir de içine baktıkça yeşeren meyve bahçelerini gördüğüm gözleri... Ansızın bir yağmur başlamıştı. Sonbahardı. Neden olmasındı. O çantasından şemsiyesini çıkarana kadar yağmur damlalarının bana olan hasreti bitmişti bile. Beni bu havalar aşık etmişti, artık sırılsıklam bir aşık olmuştum.

http://mbsadam.blogspot.c...lki-yagmur-yagar.html?m=1
Ben artık istesem de seni sevemem.
kadın sustu, adam sustu.. kadın gitti, adam bitti.
görsel
dün otobüste gördüm yine birinizi. iğrençsiniz.
güncel Önemli Başlıklar