bugün

faşist bir yönetim anlayışının sonucunda yazılan mektuptur; artık bazı şeyler değişmeli sizce de öyle değil mi?...
şu kadarını söyleyeyim öptkibbye a forum tarzı diye derdim var dediğim de değil diyebilen, sol çerçevede göze batan ama sözlüğün genelinde var olan rezaleti saçma sapan,sidik yarışı şeklindeki troll hareketlerini dert edinince de 'sol frameden başlığı kaldırın' gibi çok ama çok düşünülmüş bir cevap alıyorum sizden demek ki umrunuzda değil bi şekilde duracaklar sözlükte falan diye düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz efendim.ha evet biri gider biri gelir ama sonra o da gider.
merhaba sayın mod,

gammaz butonum da açılırsa sevinirim.

kekemine.
(bkz: hayl hitler)
bilinçaltlarını formata uydurmadan yazı yazmayı, ''başlığa cevap niteliğinde yazı yazmak'' şeklinde gammazlayamadığım için sinirlendiğim mektuplardan bir tanesidir bu da.
merhaba sayın moderasyon, telekomünikasyon ve konstrüksüyon(içlerinden birini kesin yanlış yazdım),

sizce de bu sözlükte bir mantık hatası yok mu?

ekşi sözlük 12 yıl önce kurulup kademe kademe bir seviyeye gelmişken, bizim 5 senelik sözlüğümüzün aylık entry bazında ekşi'yle kafa kafaya gelmesi sizce de anormal değil mi? sadece niceliğe bakıp önümüze geleni yazar yapmamız, onların ergenliklerine tanık olmamız, nitelik açısından kötü değil mi?

bu kadar hızlı büyümenin cebinize giren reklam paraları dışında insanlığa, sanal aleme, emekli dul ve yetimlere, yuri gagarin'e bir katkısı var mı?
kendini bu kadar kaptırmana gerek yok, sözlük senin malın değil parada vermiyorlar, derler insana..

(bkz: gammaz detected)
(#12739014) biliyorum topluluk hakettiğini yaşar. ama bir müdehele edin artık.
altına imza atmaktan imtina ettiğim.
modlara şükürler olsun, onlar olmasa biz de olmazdık.
şu atatürk resmi orada hiç olmazsa bir hafta kalsın. içim sıcacık oluyor ona baktıkça.
rahatsız olan olmaz zannımca. *
artılanma gibi bir saçma olay daha yok. kişi iyi eleştiriye muhtaç değildir, kötü eleştiriye muhtaçdır bu nedenle eksilenme kavramı kalmalı, artılanma kavramı gitmelidir. 2-3 entrysi artılandı diye kibirlenen tipler var burada.
sizlere bir kaç soru hazırladım.

1- sözlükteki trolleri bilerek mi aramızda tutuyorsunuz?

2- yazdığı entrylerin her birisinde am göt olan ve sarı saçlı mini etek giyen kız gibi başlıklar açan az gelişmişleri neden düzene sokmuyorsunuz?

3- atatürk'e ve devrimlerine, silah arkadaşlarına ve türk halkına karşı saygısızlık yapanları neden cezalandırmıyorsunuz?

(bkz: atatürk içki içti diye içki içmek) gibi saçma sapan başlıkların açılmasına neden izin veriyorsunuz?

4- bugün fransa'da ermeni soykırımı olmamıştır diyenler hapse giriyorken bugün bu sözlükte olmuştur diyenler ve bunu hiç bir bilgi açıklama sunmadan troll davranışları içinde gerçekleştirenleri neden cezalandırmıyorsunuz?

5- islamiyet veya musevilik gibi dinlere ırkcı ve barbar bir yaklaşımla saldırı içerikli entry'ler girilmesine ve bu entrylerin özellikle de kolpalık içerisinde uslübu bozuk bir tarzda yazılmasına nasıl göz yumabiliyorsunuz?

6- bu kadar gereksiz bkz. lar verilmesine nasıl izin verebiliyorsunuz?

bu sorular 1000 i geçer uğraşsam. ancak şunu bil uludağ sözlük moderatörü, burası bir sözlükten çok liselerdeki tenefüs arasında kapı önünde dikilip muhabbet edilen yerlere benziyor.

iyi akşamlar ve iyi şanslar akıl uykusundaki yurdumun güzel insanı.
Yaklaşık 2.5 senedir sözlükte yazıyorum. Kimseyle polemiğe girmişliğim yoktur.2.5 sene boyunca 3-4 ay hariç sürekli olarak online olmaya çalışırım ancak belirttiğim
gibi giri sayım olukça azdır. bilmediğim konularda yazmayı pek sevmem. ama yaklaşık 1 hafta önce 'her konuda fikri olan insan
hiç bir konuda fikri olmayan insandır'sözünü boşuna çıkarırcasına neredeyse otuza yakın entry girdim.

'tecavüze başlamadan girişilen diyalog' adlı başlığın altına

'tecavüz adli bir suçtur bence denememelisin dedirten başlık.
(bkz: #2476793)' entryim yüzünden 3 gün çaylak kaldım. Şimdi moderatörlerden kimseye ayrımcılık yapmasını beklemiyorum, böyle
bir kural varsa herkes uygulanmalı. Ancak bu sözlükte hiç kimsenin kuralları tam olarak bildiğine inanmıyorum. bu sebepten ötürü
sürekli noktalama işaretlerine dahi dikkat eden bir yazarın bu yüzden, 3 gün çaylak kalması adil mi?Bir uyarma sistemi
olması lazım değil mi?
kuralda burada '(#14774171)' benim çaylak yapıldığım tarih 10.03.2012 kuralın yazıldığı tarih 03.03.2012.sağda gözüken gelişmeler bölümünde duyurulmamış sözlük içindeki gelişmelerden duyurulmuş bir kural. Kaçımız buraya her gün girip 'acaba bugün sevgili sözlüğümüze hangi yeni kural getirildi' diyerek buraya bakıyoruz yada günde kaç kişi burayı okuyor.
bende biraz araştırma yapacaktım 'işte bak burada benden daha ağır şeyler yazmışlar ama sen bir şey yapmamışsın'diye. Sonradan gereksiz olduğuna karar verdim. Şimdi ne oldu. o 3 gün içerisinde gittim yazar alımı açık başka bir sözlükte yazar oldum. bundan sonra orada yazmaya karar verdim. Sizin umurunuzda olacak mı?hayır binlerce yazarınız var. Benim umurumda olucak mı?evet biraz olacak sonuçta bir alışılmışlık var. Ama buda sizin pek umurunuzda olan bir şey değil. hadi o zaman eyvallah.
allah aşkına kaç sözlük yazarı dilekçe yazmayı biliyor merak ettiğim dilekçeler. tarih nereye yazılır içerik ne olur. sözlükte toplasan üç beş kişi dilekçe yazmayı biliyodur valla.

kesin yanlış yazanlar yüzünden silinecek dilekçeler.
(bkz: sözlükte pkk lı piç istemiyoruz)

şimdi soruyorum. salca moonlight sonata bir adet beyfendi zall lock funkymonarch july4th ve diğer moderatörler. sizin her pkk saldırısında ve şehit haberinde canınız yanmıyor mu ? siz bu meclisteki pkk lılara tepki veriyor musunuz. allah aşkına hiç 'yahu şu akp chp vs. vs. nasıl göz yumuyor bu orospu çocuklarının mecliste olmasına' diyor musunuz. ya da 'pkk lılar mecliste' iye içiniz yanmıyor mu ?

hadi onlar bir kesim halkın oylarıyla yasal yolla geldi oraya. bu sözlükteki pkk lıara ne diyeceksiniz. siz çıkıp da pkk lı meclis üylerine her gün küfür ediyorsanız buna nasıl göz yumuyorsunuz. hadi milletvekilleri konusunda bir şey yapamıyorsunuz. ama bu sözlük sizin elinizde. madem o meclistekilere karışamıyorsunuz neden bu sözlükte de onların köpekleri dolaşıyor ? sen madem milliyetçi olmayacak kadar olmasa da, vatan seversin. elidnen gelen bu sözlükteki köpekleri temizlemek diye al ve onları temizle. elinden gelen bu. git de bunu yap bari.
moonlight sonata'ya ve bilmediğim adamlara yazılan yazılardır.

giriyoruz sözlüğe arkadaşlar, bi sıkıntı yok. bin tane mesaj atmanın alemi yok di mi. hadeyvallah.
(bkz: atatürk heykeline pisleyen kuş) başlığına yazdığım : rötuş yapmıştır"
tanımımı ağır hakaret olarak algılayıp silen mod a yazılmış yazıdır. bu sözlük te edilmiş olan bütün argo ve küfürler, ve silmediğiniz bütün argoların hepsini siz hak ediyorsunuz. çifte standatrçı ukala adamlarsınız. adammısınız o nu da bilemiyorum ama yanlış yapıyosunuz. keçeliler sizi.
merhaba,

ben bir garip,boynu bükük yazarlarınızdan kolasikacmisasit android bir telefonum yok ama yine de kıt kanat intertene girip sosyal yaşantım içinde de sözlükle temasa geçmeye çalışıyorum. lakin öğrenciyim lan ben. kotam yetmiyor. param da olmuyor çoğu zaman. hani diyorum vardır sizde ya o kadar reklam alıyonuz falan. rica etseniz gsm operatörümden bana bir android telefon hiç olmadı sınırsız bir internet paketi şey yapsalar bedavadan çok güzel olur.

sizleri kucaklıyor, hoşlandığınız karşı cins de sizden hoşlanır inşallah diyerek yazıma son veriyorum.
lutfen the viper nickli yazar silinsin bu sozlukten.

bakin 1 kisi degil, 2 kisi degil, bir cok ama bir cok kisi olarak hepimiz mutsuzuz onun varliginindan.
hepimizin huzurunu kaciriyor.
trolllerden cok daha fazla zarari var.

kizlar, erkekler herkes ondan sikayet ediyor.
lutfen artik geregini yapin.
yeter artik.
Şimdi ; Öncelikle admine teşekkür ederim. Yanına sırf benimle ilgilensin ve yazdıklarımı silsin diye bir adam almış. Maaşı çok geliyorsa destek vereyim belin bükülmesin çok incesin.

Senin verdiğin karma oramda bile değil. Ancak dikkat çeken şey bazı yazarların başlığına yazdıklarımın silinmesi. Ve nedense hep artılanan entrylerin silinmesi.
Birde o kadar tatlı dilli ki arkadaşlar sorma. Hayatındaki tek başarısı sözlükte yönetici olmak olan kendini bilmez asosyal dengesizin verdiği cevap şu silinme sebebi solda yazıyor siliklere bak. Bana bu cümleyi yazmadan önce yeni tasarımda gözükmediğini kontrol et sonra yaz.

Silinmiş entrym nerede diyorum rutuş yapalım entry yok. Shift delete yani. ben 4 veya 5 kere sordum. Cevap yok ağzı ve elleri dolu sanırım cevap yazamadı.

iş dışı hoş bir mekan diye takıldığımız bazı hoş yazarları okuduğumuz sohbet ettiğimiz bir siteydi burası tebrikler amına koydunuz.
Lise çağında ergen bebelerini yaptınız yönetici sik sandılar kendilerini. Kaliteli yönetici almaya paran yoksa ana sayfada reklamımı yap tüm yöneticilerine maaş ödeyeyim.

Amlı götlü konusunda entryler kalıyor. Zevzeklere laf sokunca siliniyor. Senin yöneticilerinin koruduğu yazarında bastığı klavye tuşunu da sikeyim. Dinden imandan çıkardın. Sabrımı taşırdın. Benim entrymi siliyorsa burası daha güzel olsun diye yönetici olduysa bana cevap verecek. Onun havasını havayı basan pompayı o pompanın bağı olduğu fişi o fişe elektrik veren trafoyu alır mix eder bir yerinden itelerim. Şimdi sen bu entry de sil. Sil sonrada cevap verme bu sefer klavye ile yetinmem modeminin kablosundaki fiber optik ışık süzmesine kadar söverim.

Sizi gidi ergen bozması kendini bok sanıpta lağıma düşesice, egosu tavan karakteri taban yapmış yönetici bozmaları.

Şimdi ki satırlar uyarı ; iki tane yalak çıkarda ileri geri yazarsa sizde oramda değilsiniz. Zaten adam olursanız yukarıdaki tüm cümleleri sizin gibi yediği laf altında ezilen, edep ahlak ve zekadan yoksun sığırlar için sizi koruyan sığır grubuna yazdığımı anlarsınız.

iki kuruşluk diğer sözlükler kadar olamadınız.
burası bir sözlük ve fikirlerin silinmesi gereken belki de en son yer.
fikir kimsenin canını sıkmamalı eğer sıkıyorsa fikirlerin tahammül edilemediği bir ortamdayız demektir.
nefret söylemi dışında bütün fikirlerin konuşulduğu ve paylaşıldığı bir ortam olması dileğiyle.
öncelikle merhaba;

2007 den beri ekşide yazan biri olarak, sözlüğe yeni üye olmama rağmen çok kusa sürede, yazarlık konusunda seçici davranmamanızdan dolayı, her önüne gelenin iğrenç başlıklar açtığı, terbiye sınırlarının zorlandığı ve moderasyonun bu duruma kayıtsız kaldığı gerçeğini gözlemleme fırsatım oldu.

bir bayan olarak gerçekten, açılan başlıklar ve sözlüğü gerçek amacı dışında kullanıp, akılları sıra 'troll' lük yapmaya çalışan organizmalardan ciddi anlamda rahatsızlık duyduğumu - bu kadar kısa sürede - belirtmek isterim.

sevgilerimle.
modunuz düşük son zamanlarda. bir an önce toparlanın.
çok boş başlıklar açılıyor. buranın sözlük olduğu unutulmamalı, nice insanlar bir çok şeyi böyle sözlüklerden öğreniyor

kafaları forumda kalan arkadaşlar sadece mizah yapmayıp birazda o engin bilgi birikimlerini bizimle paylaşsalar insanlara daha çok bilgi sunabiliriz...
(#15883787) yineliyorum.
güncel Önemli Başlıklar