(bkz: sözlük yazarlarının kılıçdaroğlu na hitapları)
artık kimse ben dürüstüm halkın adamıyım sloganlarını yemiyor, istismar edecek başka bir şey bul.
iyiki varsınız...

siz oldukça bik iktidarız.
yürü be kemalim! biz senin her türlü yanındayız.
istifa edecek misiniz yoksa bir % 50 sendromu daha mı yaşama taraftarısınız.
keşke sende halkı soyup oğluna gemicikler alsaydın,
keşke sende vatandaşın değil kendi cebini doldursaydın,
keşke sende çifçiye ananı da al git, teöriste sayın, şehide kelle deseydin,,
keşke sende ülkeyi yabancılara peşkeş çekseydin,
keşke sende halkı bölseydin,
keşke sende askerlik yan gelip yatma yeri değil deseydin.
keşke sende adam gibi adam olmasaydın, seçimlerde birinci parti olurdun belki.
başarınızı taktir etmekle birlikte acilen daha genç, dinamik, çok başarılı bir liderin çıkmasına önayak olmanız gerekir.
tayyip kötü biri olsaydı türkiye gibi zeki bir milletin yarısı ona oy vermezdi .

muhalefet tabiki beğenmeyecek iktidarı yoksa nasıl oy isteyecekti

biz iktidardan memnunuz ama siz bize oy verin mi ?

sana gelince kılıçdaroğlu kralcı yandaşlarının gazları ile bir hışımla kürsülere çıkarak oy alamazsın herseyden insan olmak gerekir bak ne oldu halkın sana verdiği cevap sana hiç bir şey ifade etmiyor mu yani türkiyenin yarısı haksızda sen mi haklısın sen mi herşeyi biliyorsun chp dışındakiler aptalmı zannediyorsun bak aptalın kim oldugunu sana halkın gösterdi .
CHP'nin oyları arttı. ilerisi için çok umutluyuz. moralimiz yerine geldi, bir dahaki seçime iktidar olabiliriz. ama memleket çok kötüye gidiyor, bir daha seçim yapılır mı allah bilir.
2. doğru söylüyorsun dürüstüm demek negatif bir özellik çünkü % 50 dürüst bir insan istemiyor
sonuç da ortada zaten.
Geliyor geliyor Kılıçdaroğlu, hem temiz hem dürüst bir insanoğlu. Bende yedim.
bir daha merdivenlere tersten binmeyin. bi kontrol edin.
bir kere de sabit görüşlü ol. çelişmediğin bir görüşünü öğrensin bu millet.
..........
süt içsen iyi olur.
Sayın Kemal Kılıçdaroğlu,
Millet tüm baskılara, şiddete, şantaj ve tehditlere göğüs gerip sinesini HAYIR'a açtı. Sıra şimdi sizde: Referanduma gölge düşmüştür gibi alacalı bir yorum yerine, "meşru değildir, oylarımız gasp edilmilştir, bu tiyatroya ortak olmuyoruz, referandum sonucunu tanımıyoruz" deme cesaretini gösterin ve gerekeni yapın lütfen. Yoksa bu ülkede artık sandığın zerre meşruiyeti kalmaz ve insanlar siyasetten tümüyle umudunu keser. Üzerinize düşen bu ağır sorumluluğu yerine getiremiyorsanız da lütfen istifa edin, yerinize bu yükü kaldırabilecek biri gelsin.
emmi; sen yürümeye başladığın gün , bu adam 2. gün cort diye ambulansa atılır ve bu iş biter demiştim. helal olsun sana . benim diyen sporcu bu sıcakta mu mesafeyi yürüyemez. tebrikler.

not : chpli değilim. mhp terk.