bugün

entry'ler (99)

muzu ağzına götürüp erkeğine bakış atan kız

''ulan yanlış anlamasın bu hödük şimdi'' diye kaygılandığından bakar. tamamen bakış açısıyla alakalı olduğundan bu hödük de ''kesin verecek olum'' düşüncesine girer ki, nice göt oluşların temelleri bu bakış açılarıyla atılmıştır.

ilk mohikan

https://twitter.com/#!/iyigeldi şöyle bir tivıtırı var.

belediye otobüsünde abidik olaylar

otobüs şoförüne ineceğiniz yeri söylemesi için rica edersiniz ve o ''ulan şoför unutmasa bari'' gerginliği başlar. kolay gelsin.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/#!/araskilicoglu

1985 model sakin görünümlü bir çılgın.

biz yaparız

dikkat çekici bir site. değişik bir tarzı var. belki işinize yarar bir şeyler bulabilirsiniz.
(bkz: http://www.bizyapariz.com)

mutsuzluk veren küçük şeyler

kış sabahı kalkıp, üstünü başını giyinir, yüzünü yıkamaya gidersin. zaten buz gibi olan su, bide yün kazağının kolundan aşağı doğru süzülür, dirsekte kaybolur ya, işte ben buna kıl oluyorum.

kızların tahrik etmek için yaptığı ufak numaralar

(bkz: memelerini açtığım da kapıyı sıvazlıyordu)

franz kafka

en sevilen eserlerinden birisi olan ''dönüşüm'' kitabı o öldükten sonra arkadaşı tarafından piyasaya çıkarılmış olan yazar. zaten bildiğim kadarıyla öldükten sonra meşhur olmuştur, çünkü kitaplarını genelde yayınlamak için yazmamıştır. ilginç bir adam. öyle ki, böcek olmak özgürlük müdür? yoksa mahkum olmak mıdır? ikilemde bırakır insanı.

22 kasım 2011 başbakan ın bedelli açıklaması

yavşak medya gene iş başındaydı. bu süre içinde gördükkü ki önce ortaya bir söylenti atılıyor. sonra medya bunu dillednriyor ve birilerinin istediği şekilde yorumlar yaptırılıyor. bu sırada da benim saf milletim ağzı açık kim ne derse ona bakıyor. bence artık söz sırası meydanlarda.

hamzaoral

kendisi şuan çaylakta olsa ben biliyorum ki çok değerli bir yazardır. aynı zamanda yetenekli bir müzisyendir.

olası bir israil iran savaşı

küresel silah tüccarlarının iştahını kabartan savaş olur. şuanda sadece bu iki ülke değil orta doğuda sürekli bir savaş senaryosu döndürülüp durmaktadır. kim alevlendiriyor bu tartışmaları hangi medya kuruluşları körükçülük yapıyor iyi süzgeçlemek lazım diye düşünüyorum.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

bugün öğlene kadar kuş besliyordum.

yaran facebook iletileri

egm: "nyse sn mşglsn galiba ben yatyrm ii gceler".

yeni mezun gencin iş bulma süreci

başlangıç hizmet sektörünün lanet müşteri kaprisiyle olur ama ilk deneyimi kazandıktan sonra daha iyi iş fırsatları mutlaka bulunur.

hatun kaldırabilitesi en yüksek bölüm

2 yıllık büro yönetimi ve sekreterlik.
(bkz: şaka lan şaka)

incir reçeli

dandik tir.

sabah ezanında dışarda ip atlayan kız

akabinde onu izleyen gözlüklü ve şişman bir çocuk girerse görüş alanına, hemen uzaklaşılmalıdır ordan.

yazarları heyecanlandıran cümleler

balkanlardan gelen soğuk hava dalgaları.

tek başına duş yapmak

yanında çırak olmayan usta işidir.

1 saat kadar duşta kalmak

kepek geciktirici şampuan kullanılması sonucudur.