bugün

bu kadar güzel olma yahu. sonra kendi samimi arkadaşların bile güzelliğini kıskanıyor. ha bir de nazar boncuğunu sakın unutma. öptüm çık gizilsin, galp galp.
Sevgili oğlum Veteriner Hekimi olabilirim ama nolur az ye senin için çok endişeleniyorum. Sana bir şey olurda elimden bir şey gelmezse kendimi affetmem sana izin verdiğim için :-(
Kedi lan kedi, kendime değil amk. Ne salak insanlar var di mi kedi. Kedi? He taam.
değerli gökhan (kedinin adıdır), kıbrıstaki zor ve soğuk gecelerde ders çalışırken beni yalnız bırakmadığın için, her okuldan eve geldiğimde beni pozitif enerjinle karşıladığın için, geceleri geç saate kadar ders çalışsam bile beni bekleyip uyumadığın için, uykulu gözlerinle bana "hadi artik ama uykum varr" der gibi bakarak beni güldürdüğün için sana ne kadar teşekkür etsem az. soğuk bir kasım akşamında sokakta bulmuştum seni... küçücüksün diye eve getirmiştim ve iyi ki de getirmişim. seninle beraber açlık, beraber zenginlik gördük. sonda tabi yollarımız ayrıldı, umarım şimdi özgürlüğünün tadını çıkarabiliyorsundur ya da iyi bir sahip bulmuşsundur kendine. canım kedim seni özlüyorum...
görsel

Evet şimdi çok daha güzel bir yerdesin. sanırım sadece bununla avunabiliyorum. neredeyse iki ay olacak ama benim acım hiç dinmiyor inan. minik burnunu, ucu kırık kuyruğunu, jelibon gibi patilerini öyle çok özledim ki. öyle zamansız gittin ki oğluşum. beni öyle çaresiz bırakıp gittin ki... şimdi tek yapabildiğim seninle tekrar buluşabileceğim günü düşünmek. çünkü ben seni inan şu anda her şeyden çok özlüyorum. şu an göz yaşlarımı tutmam imkansız çünkü beni en zor zamanlarımda dipten çekip çıkaran sendin. benimle uyuyup yanımda kimse yokken bana sevgi gösteren sendin. şimdi ise yoksun. vedamız o kadar berbattı ve sen o kadar acı çekiyordun ki, inan o an kolumu kesseler daha az acırdı. bazen duyardım, sevdiğin biri ölünce zamanla kalbinde duyduğun acı azalırmış. azalmıyor ki. valla azalmıyor. hatta her gün daha çok özlüyorum. sen biz bir süreliğine seni bırakıp dışarı bir yerlere gidince bize sinirlenip geldiğimizde hıncını alırdın. ya şimdi biz sensiz napıcaz? biz sana kızamıyoruz bile çünkü tamamen gittin. kocaman gözlerini kapatıp gittin işte. ama sana kızamıyorum ben. çünkü şu an çıkıp gelsen inan hiç sinirlemem sana gittin diye. gerçekten. nolur gelsen? çünkü seni çok özlüyorum.

(edit: sana bir de şarkı bırakıyorum, dinlersin.)

https://www.youtube.com/watch?v=wzqegGgfk2c
Bi kere gel deyince gel amk. Gelecekken duruyor şerefsiz.
Daha uc aydir beraberiz ama sensiz kalmaktan cok korktugumu farkediyorum. Seninle ilgili ne yapmam gerektigi konusunda hala cok kararsizim.

Bir tarafim seni dort duvar icine hapsetmektense dogaya salmalisin diyor diger tarafim da ya kopekler saldirirsa ya arabalarin altinda kalirsa diyor. Seni kisirlastirip yavru bir koyun gibi kenarda durup hic kipirdamadan durdugunu gormek istemiyorum ama seni kisirlastirmadan disi kedilerden uzak tutmak da basli basina bir zulum.
Sevgili kedim. Bu satırları okuyamayacagin icin üzgünüm cünkü yoksun. Olsan da okuyamazdın bb.
Keşke seni o gün dışarı bırakmasaydım...
R.i.p. pati.
diablo oğlum evde yastık yorgan sikmeyi bırak.mart gelsin seni dışarı çıkarıp milli yapıcam valla bak.
Mutsuzluktan zevk almayı bırak. Mutlu olmaya çalışmak kötü bir şey değil. Artık ders çalış. Biraz daha az nefret et. Bir de yat zıbar saat kaç oldu 6 da kalkacaksın.
ilk mesajda insan engeller mi hemen ?
Kimsin necisin de bari, konuşmak istemiyorsun madem açık açık söyle. Niye boş boş yoruyorsun ki beni. Tanıyorsun zaten az çok beni git de kal de hiç olmadı bekle de söyle bişeyler seç birini böyle Benide yoruyorsun kendinide. Olmuyor yapamıyorum galiba sorun bende tamamiyle. Önce düşünüyorum birisiyle bişeyler yapmak bişeyler paylaşmak çokta kötü bişey olamasa gerek diye sonra vazgeçiyorum. Ne zaman vazgeçsem kaybediyorum bunu da biliyorum çokça kez öğrendim vazgeçerek kaybetmeyi.
Bilmiyorum napıcam kendimle ben değişmem gerek aslında alışkanlıklarımı bırakmam gerek. Ama işte yine vazgeçeceğim biliyorum ben kendimi.
insan sözler vermemeli bir başkasına hele birde hiç umursamayan birisine. Ama belki de bekliyordur diyo insan işte. Keşke şöyle bir yıl sonrasını görebilsem de bitse şu çile çok değil hem bir gününü görsem herşey açıklığa kavuşur aslında yoruldum artık gerçekten yoruldum boş boş kurulan hayallerden heba edilen günden geri gelmeyecek zamandan.

Not: unutma! mutluluk kapının ardında.
pisi pisi

O anladı beni*
Neden sanki seni aç bırakıyormuşum gibi davranıp küçük bir kelebeğin peşinden perdelere tırmanıyorsun?
pişman olmamaya çalış.olmamak içinde bir kaç kez düşünerek hareket et.fevrilikten uzak dur.hızlı kararlar alma.daha önce yaptığın " hata" diye isimlendirdiğin herşeyi silme ama çokta kafana takma.daha iyi yerlere gelmek için çalışmaya, çabalamaya devam.öpüyorum seni kendim.aa kedim miş.kedim yokki.
allah benim ömrümden alsın sana ve zulüm gören bütün sokak hayvanlarına versin.
iki gun oldu. seni gomdugum yerden cikarip gogsumde biraktigin bosluga yatirmak istiyorum ama yapamiyorum. seni cok ozledim termi. cok ozledim babacim. kucuk bir oglan cocugu gibi agliyorum insanlarin olmadigi yerlerde. kum mama kabini attim cunku gorunce dayanamiyorum. olmen degil zaten bir gun hepimiz olucez bir daha seni goremeyecek olmak parcaliyor beni. eve geldigimde cikardigin garip sesleri, aciktim hadi yemegimi hazirla diye bakan gozlerini cok ozluyorum. senden once olurum diye korkuyordum ve senden once olecegimden neredeyse emindim. zaman ikimiz icin de farkli akti guzel kizim. ben kanserimi durdurdum ama seni yasatamadim. sol ayagima biraktigin izle yasamaya devam edicem. ne kadar kizsam da bu dunyada en cok seni sevdim babacim. boslugun hic dolmayacak gibi hissediyorum.dolmasin da istiyorum. seni cok seviyorum huzurla uyu.
ışıklar içinde uyu.