bugün

erkeksen üstüne alın.
eğer sahibi erkekse kendisine top musun lan diye sormak istediğim hede.
bulunmaz hint kumaşı değilsin. bırak şu benim bağlanma sorunum var ıssız adam triplerini. adam ol akıllı ol.
onca zaman yanıbaşımdaydın onca zamandır ordasın dostum dediğim, dayanağım, sığnağımdın. bahçede oturuyordun sıkkındım ben bir başkaya üzülmüştüm sırtın dönüktü, sırtımı dayadım sırtına konuşmadan oturduk... bilemedim meğerse kalbine yaslamışım sırtımı, farketmeden sokulmuşum göğsüne. başımı her kaldırdığımda görür olduğum bir çift yeşil göz al bak sonunda tutsak etti, kaçacak yer bırakmadı bana. oysa ne hevesliydim düne kadar ne inançlıydım uzak kalacağıma, kaderden kaçılmazmış, şelaleden düştüm bir cennet bahçesine. kirimi, pasımı, arsızlığımı,yalanlarımı, hayal kırıklıklarımı suyunda arıtıp öyle geldim.

aldığın siyah elbiseyi giyicem yarın, ruj sürmem sanırım sevmiyorsun, daha fazla ben kokayım diye az sıkıcam parfümü, bunları yaparken I can't smile without you olacak dudağımda, kapıyı kilitlerken gelmiş olacaksın, asansörün kapısını sen açıcaksın ve bizim hikayemiz başlayacak. 1 saat evel uyumuş olmalıydım söz verdim sana ama fazla huzurdan uyuyamıyorum. yine de gözlerimi kapatıp sabah olmasını bekleyebilirim sanırım, senin için yapabilirim.

iyi geceler dostum, günaydın sevgilim...
"seni seviyorum" sözünü ne kadar erken kullanırsan "beni seviyor musun?" sorusuyla o kadar erken muhatap olursun.
Neden kalktın ki kucağımdan?
Bilmiyor musun?
Ten yerinde ağırdır...*
Benim ayağımın altıda müsait başımın üstüde... Nerede duracağını kendin belirle!
meraba erkek.
sana erkek demek istemiyorum adam değilsin sen.
yavşağın orospuu çocuğunun önde gidenisin.
arkadaşların da sen de öylesiniz.
sen daha dün tapıyodun bana , sen daha dün benim ağzıma bakıyodun , sen daha dün kalkıp benim için yazlıklardan geldin ?
ne kaldırdı senin götünü böyle?
ne sanıyosun kendini ?
karı gibi dedikodu yapmaya devam et arkamdan.ç
yüzüme söylemeye korkuyosun biliyorum.
adam olsan , sildiğini siler , yazdığımı okurdun.
dur hemen kalkmasın.
Kanıt mı arıyorsun sende olduğuma dair? Parmağındaki kesiğin nasıl hızla iyileştiğini izle... Ben senin onarılabilen yanlarındayım...
bir erkeğin sana kelimeleriyle dokunduğunu zannediyorsan yanılıyorsundur. belki de sen, onun kelimelerine ve de ona önem verdiğinden öyle sanıyorsundur. onun tek amacı seni o anda ayartmak olabilir.
aykut kocaman. sen bari yapma abi.
Senin ayrı bir varlık oluşun koydu en çok bana...
Senin bensiz öleceğin...
Senin bensiz zevk aldığın, alacağın...
Ve en çok senin bunu doğrulaman incitti beni...
lütfen görmeyeyim seni, bir yerlerde karşıma çıkma . konuşmayalım, bakışmayalım neolursun... diye gider...
erkek mi? evet dışardan bakınca benziyorsun ama midesizin tekisin sadece.
senelerdir üç kişi yaşamışız. ben, sen bir de içinden atamadığın on senelik arkadaşımız.. ne güzel değil mi karşıdan dimdik görünmem? süspü püslü, güzel görünmem? nasılsa başka birini bulmaz dedin, unutamaz dedin.. utanmadan yanıma geldiniz, utanmadan selam verdiniz..
şimdi; seninle birlikte kalbimi de çıkartıp kenara koyuyorum, başkasını sevmek istemediğimden değil, sana tekrar geri dönmek istemediğimden..
ne halt ettiğimi bilmiyorum ki, bunu da laf olsun diye yazdım işte, başka neler geçiyo içimden bilsen. hadi ayrıldık bitti ne diye aynı sokağa taşındın ki? hadi ayrıldık bitti ne diye aynı masada oturmak zorundayız? ben bunu taşımak zorunda mıyım? ikinizi beraber görmek, her defasında da gözyaşlarımı içime akıtmak zorunda mıyım? bana bunu yazdırmak zorunda mıydın? hayvansın be..
heyttt varmı uleyn bana yan bakan.

e ne yazarki bir erkege bir erkek.
istesen de üzemezsin beni.
Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim.
Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım...*
yaralı kadın kalplerinin avuntusudur...
diyorum ki,
bunu da yeni öğrendim
sevişmek de eksilmekmiş biraz...
Ben sadece vaatlerle dolu bir kadınım. Uzaklarsa sahip olduğum tek şey. Hoşça kal demek için öpersen, gökyüzünün bana doğru düştüğünü hissedersin. Ve son bir düş için seni mahkum edebilirim sayfalarımda yaşamaya!*
sen sırf kokunu bırakmak için bacaklarını kaldırıp ruhuma işeyemezsin!
Bu bir bastırılmış ruhlar hikayesidir, iki göğüs arasına...
Ben bunu sana yaşamadım, bize yaşadım!
başıma bela alıyorum sanma, ben seve seve geldim sana...
şimdi tüm yaşananların şerefine içiyorum...
her dokunuşa, her öpüşe
söylenen yalanlara,
gökyüzüne ulaşan dualara ve terkedişlere...
içtiğim her yudumda silmek yerine kazıyorum acımı içime liğme liğme
kan revan içinde içim...
sen gittin gideli durum bu.
sen gittin gideli, nur topu gibi acılarım oldu
şimdi özlemlerini evlat edindim,
nurtopu gibi hasretler büyüyor içimde...