bugün

bugün yine senin yüzünden senin o salak akrabalarının yanında çalışıp senin veremediğin okul harçlığımı çıkarmak için o salakların ağız kokusunu çekmek zorunda kaldım . ezildim . insan kuzeni tarafından bu kadar aşağılanamaz. en azından elin yanında çalışırım, azarlanıp ezilsem de tanımadıgım insan, umurumda olmazdı. eyvallah baba. bizi bugünlere sürükledin ya, eyvallah.
Nasılsın Baba mutlu musun orda? Söylesene nasıl görünüyor evlatların ordan? Gülüyor musun her zamanki gibi mezarından bize! Neydi bize bu nefreti,öfkeyi aşılamana sebep? Sen bizi yaşarken öldürdün baba. Şimdi huzurlu uyuyabilirsin.
nabıyon lan göt?

yeni karın ve çocuklarıyla mutluluklar, karşıma çıkarsan siktim belanı.
Her seyi biliyormuscasina, insanlari salak yerine koyuyormuscasina, ukala ukala, bagira bagira, esege anlatircasina insanlarla konusma, itici oluyorsun.
Ota boka parlamasan, herşeyi ben bilirim havalarından bi çıksan iyi adamsın aslında. Çok şükür ayrı bi işim var da kurtuldum sonunda.
adamın hasıdır idolümdür.
Seni çok seviyorum her şeyim. Seni kaybetmekten çok korkuyorum. Bazen beni çok sıktığını düşünüyorum daha sonra aklıma senin için ne kadar değerli olduğumu anlattığın o an geliyor ve pişman oluyorum.
Aslında senden çekinmesem çok iyi anlaşırız ama çekiniyorum. Çocukluktan gelen bir alışkanlık işte. Bilirsin normalde de çekingen biriyim baba.
Bazen ölümü düşünüyorum. Senin öleceğini düşünmek bile beni ağlatıyor babam.

Seni çok seviyorum kahramanım.
Seni seviyorum.
kimseye muhtac degilim triplerine hasta oluyorum. seni aramadigim icin kendi kendini yiyorsun biliyorum . seni di caprio gibi surundurecegim.
mekanın cennet olsun babam.
ödenmez hakkın.
4 dersten kaldim baba haberin ola.
Niye sevmedin lan beni. Niye ilgi göstermedin. Neden içip içip her boku yedin. Niye birbirimize küsken geberip gittin. Senin ölün bile acı veriyor lan bana. Dayanamıyorum senin yüzünden. Gecelerimi zehir ediyorsun. Düş yakamdan artık yeter.
Tek aşkımdın, biliyorum ben de senin tek aşkındım. Öyle değer vererek büyüttün ki beni her zaman mutluydum. Sonra 16 yaşıma geldim, birgün öyle birini tanıdım ki onunla birlikte gerçek aşk neymiş onu öğrendim. Aşkımdan ve aşkından o kadar emindim ki, ama sen değildin. Sen ona güvenmedin, bir babanın korumacılığıyla ayırdın bizi. 6 yıl geçti aradan, biz hala aşık hala seviyor bir biçimde bulduk birbirimizi. Şimdi sen söyle babacım ne yapacağız?
evi terkederken, sırf bir kaç gün daha sarhoş gez diye, ''ver bi arkadaşı arıyacağım'' bahanesiyle, o zamanın şartlarıyla 3 ay çalışıp aldığım nokia 6600 telefonu çalan karakterini sikeyim. o tuğla fabrikasında harcadığım geceleri, sırtımı yakan fırından yeni çıkmış tuğlaları, 45 kiloya varan ağırlıklarını hepsini unutacağım ama attığın son kazığı unutmayacağım.
(img:#958596)
iki hecenin tekrar edilişinden ibaretsin benim için. ve merhametim, sana işlemeyecek.
Herkes baba olamıyor demek ki .
iyi ki varsın lan. ben olsam çekmezdim benim kahrımı. peygamber sabrı var valla.
Geri gelsen de kızsan bana özledim ... böyle şeyler paylaşmayn ya ...
çok şey söylemek isterim elbet ama. suratını görmek istemediğim bir dönemden geçiyorum. allah affetsin.
baba arkanda ki dağdır.
soğuk görünsede varlığı yeter.
allah ölenlere rahmet kalanlara uzun ömür versin.
baba taşaklarındaki sperm olayım sağa sola attır beni babaaa.

http://img1.img10.com/muslum-gurses-bebegim-hq.jpg
anlamadım hiç seni. anlayamadım. hep yorgun ama bilgeli gözlerinin bana bakmadığını sandım bazen. oysa hep bana bakıyordu gözlerin. hep bize bakıyordu. yıkılman gerek zamanda bile delirdin yıkılmadığını bize kanıtlamaya çalışırken. en çok o zaman kızdım sana. keşke yıkılsaydın da delirmeseydin. gülümsemeyi unutman bir daha hiç bu kadar uzun sürmesin söz sen yıkıl biz toparlarız...
seni hiçbir zaman sevmedim ve ihtiyaç da duymadım, sevecek de değilim bu saatten sonra. hiçbir şey de borçlu değilim. olmasaydın da olurdum.

hatta bu sefer tam olurdum belki.

siktir git!
güncel Önemli Başlıklar