bugün

adamın canına ot tıkayan şarkılar kategorisinin en üst sıralarındaki şarkı.. emre aydın'dan hiç beklemezdim böyle bir işi, bravo..
kesmeşeker'in en çok seni şarkısından arak olan şarkıdır. ha güzeldir o ayrı...
yeryüzünde dinlenmiş ve dinlenebilecek en özel şarkıdır.
can acıtan, yerle bir eden emre aydın şarkısı.

--spoiler--

bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana ...
--spoiler--
çok anlamlı bir şarkıdır, seviyoruz ailecek fakat bu beni ve bir grup arkadaşımı göbek atarak dinlemekten alıkoymamıştır. * *
afili yalnızlık albümünün dördüncü klip parçası olacak kült şarkı.
hakkında entry yazan hemen hemen her yazarı

bin bıçak var sırtımda
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana

kısmıyla mat etmiş , dağıtmış emre aydın şarkısı.
bir insan nasıl böyle bir aşrkı yapabilir? müthiş güzel şarkı.aşkı acısı çekmiyorum ama dinleyince sanki çekmiş gibi hissediyorum.
(bkz: benim hala umudum var)
(bkz: bir ki uc yetmez dort bes alti olsun)
efes tarafından emre aydın'a büyük paralar karşılığında yaptırılmış şarkı. şayet efes bu şarkıdan sonra karını ikiye katlamıştır. *
sil gözünün yalnızlıklarını ...
o an fısılda duvarlara adımı .
bin bıçak var sırtımda ,
biniyle de adaşsın
herbiri hayran sana ...

kim bilir bu dizeler kaç gözyaşına tanıklık etti.
insanin içini -şarkıda anlatılanları yaşamamış olsa bile- acıtan, ardarda dinlenebilitesi en yüksek şarkılardan.cok, cok güzel..
albümde 4. klip olarak seçilen harika emre aydın parçası. Yönetmenliğini Gürcan Keltek’in yaptığı klip, istanbul yakınlarında bir orman çiftliğinde çekilmiş. önümüzdeki haftalarda yayınlanır herhalde.
muhtemelen yazarken kendiside ağlamıştır emre.. zira eski sevgliye yazılmış şiir.. dinlenesi..
son zamanların en güzel parçalarından biri. her mısrası insanı ayrı ayrı yaralamaktadır ve 100(yüz) kere ardarda dinlense de 101. için el yine 'play' tuşuna gidebilmektedir. özellikle (nedense) yolculuklarda dinlendiğinde daha bir yaralayıcı oluyor. En önemlisi ayrı şehirlere gitmek zorunda kalanları ziyadesiyle etkilemektedir..
gece gece canına okuyan parçadır. ardından bir daha bir daha dinlemek istersin. kim bilir kaçıncıdır.
bugün, ilk kez, http://www.emreaydin.org'da klibi yayınlanacak olan duygusal şarkı.
gidenin arkasindan defalarca dinlenilesi sonunda da özlemezsen canin sagolsun herdaim kalbimdesin dedirten mükemmel sarki.
emre aydının dün ilk kez klibi yayınlanan harika parçası.şebnem dönmez yok.
bir şarkı bu kadar mı dokunur, tekrar tekrar dinlensede, çok güzel.

okuduğun ilk roman
sevdiğin ilk adam
yasal acılarından
hatta yalnızlıktan
belki dolar gözlerin .
başka adamlara
başka şehirlerde
belli etmezsin ...
bu kadar kaliteli bir parçaya bu kadar alakasız bir klibi nasıl çekerler anlam veremedim ama yinede çok göze batmayan başarılı bir klip olmuş, çekimler ve teknikler gayet sağlam oturmuş.
belki bir gün degil, her gun özleyeceksin beni..her gece başını yastıgına koydugunda anlıyacaksın bunu..ama giden gitti. geri dönüş yok!..
tarihe geçecek kalitede bir klip yapılan şarkı. görüntüler güzel. bir de emre aydın'ın o salak saç modeli olmasa. liseyi bitireli de çok oldu ama hala yeni yetmeler gibi yanlar kazıtılmış saçlar dik.
şimdiye kadar türkiye de gerek çekim tekniği açısından gerek görüntüler açısından muhtemelen insanları en çok etkileyecek bir klibe sahip olan şarkı.