bugün

yaşa, dine, ahlaka, içinde bulunan toplum yapısına göre şekillenebilir.
Bir erkegin ozguveniyle ters orantilidir.
önemsiz olduğunu düşündüğümüz halde toplum baskısından korkup korumayı seçtiğimiz deri parçası.
Bekaret önemlidir. Insanın sabırlı olduğunu gösterir.
Akıl bekaret felan diyorsunuz, asıl olan vajinadaki değil Diyorsunuz. Haklısınız ama bakire nin sözlük anlamı dokunulmamis değil midir? Bırakın amda ki iki Damla kanı, o dediğiniz anal, blowjob vs.. Bile bekareti bozar. Bekaret vajinadan kan Aksa da bozulur, kız kişisi arkadan verse de bozulur.
saçmalıktan ibaret olan durumdur. zihinlerde ki ahlaksızlık bekaretten daha önemlidir. belkide mikrop kapmasını önleyici olsun diye evrim sürecinde gelişen bir epital et parçasıdır.

kızlık zarını yobazlar ahlakla ilişkilendiriyorlar, allah onu oraya koydu evlenene kadar başkalarıyla birlikte olursa bilinsin diye diyorlar ancak her zar yırtılmıyor. eğer allah la alakası olsaydı, her zarın yırtılması gerekirdi, öye değil mi ?

ahlaksızlık beyindedir.
esaretin bedelidir o.
Yoktur. Yalancı değilim.
(bkz: #44343683)
Seneye göreceğiz bakalım. Benimki evlilik öncesi 4 partnerle %25lik risk grubunda.
O kadarcık boşanma riski her evlilikte vardır zaten.
Ama karıları evlenmeden önce sadece 2 erkekle sevişmiş olan kocaların durumu oldukça kritik görünüyor.
Çok aşırı bir önemi yoktur belki ama normal bir erkeğin ilki olmak size daha çok bağlanmasını sağlar.
not: Normal erkek dedim gözünü sevem.
namusu et parçasında aramayanların çağdaşlığı et parçasında aradıklarını göstermiştir.
islam'da onemin yoktur..önemi olan zina etmemektir..
bu işì hala çağdaş yobaz işine döndürüyorlar ben bakirsem karşımdakìndende bekaret beklememde bir sakınca yok ve çoğu yazar bu olaya erkek penceresinden bakıyor kızlardan beklentilerìnizi ailenizdekilere uyarlayın hala etik geliyorsa uygulayın.
konuya gelirsek aslında önemli değil. mesela kızın zarı esnek ya da kalın yırtılmadı kan gelmedi öyle böyle. bunun için kızı rencide etmek annesinin evine göndermek boşamak abesle iştigal bozuk zihniyet.

ama birde şöyle birşey var zevk sefa için kaslı yakışıklı beğendin diye ver her önüne geleni kalbini. sonra yalanla yıkılacağın erkeği kandır piyasada güven ortamını yık.

abi hangi kızla konuşsam kandırıldım yok bir kereydi biraz konusturunca 3 te olmuş olabilir yok alüminyum. doğruca de yattım zevkine verdim çatır çatır 8 yaptım. ama yalan karargah kurmuş sonra yok diktirmeye doktor ara. ben buna takığım aga.

seni kabul eden böyle etsin. mesela kızlara ben serseriyim, çapkın, flörtözüm eccük pisikoyum kabul edersen et diyorum baştan. başta efendi erkek rolü oynayıp kızı kandırsam evlenince ortaya çıksa hoş olur mu ?
her önüne gelenin altına yatan orospularla, modernliği godoşluk zanneden ibneler için değersiz olan önem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar