(bkz: megaloman pilatipus)
izmirlidir.
toplum kurallarını siklemeyen , bilinçli , sorgulayan erkektir.
yoktur. işi bitine kadar önemsemeyen erkek vardır.
harbi erkektir.ne sevdiğine yalan söyler ne kendine,delikanlıdır.
gel konusalım bro.
Kendine ve karısına saygısı olmayan midesiz erkektir. Ulan sana ne diyeyim ki hayvan bile eşini kıskanıyor, rahim bile içeri bi tane sperm alınca kapanıyor ve başka spermin içine girmesini engelliyor.

Sende çağdaşım diye hallaç gibi olmuş kızı kabul edebiliyorsun. Midesiz erkek seni.

Not: böyle bi başlığı bi kızın açmasına hiç şaşırmadım.
Birlikte olduğu kızı önemsemiyordur siklemiyordur. Evleneceği zaman 2. El bir kızı hiçbir erkek istemez.
yabancı erkeklerdir. bekaret diye diye ölen türk erkeklerine nispetle daha mutludur, namus kavramı bekaretle sınırlı değildir ya da playboydur, nasıl olsa evlenme hayali ile yanıp tutuşmadığı için sadece beğenmeyi kıstas olarak görür.
Yalandır, öyle bir erkek yoktur. Sadece hedefini sikmelik bir hedef olarak beliriemiş ve ona göre altyapı görmüştür. iş evliliğe gelince siktiği kızları unutup harıl harıl bakire arar.
alagavattır.
bu konu gerçekten yaratılışın nasıl olduğunu düşündükçe girilen bir çıkmaz gibi.
nereye ceksen oraya gidiyor.
bi adama gavat diyosun bi ben de bakir olup olmamanızı önemsemiyorum gavat mıyım? diye kendine soruyosun.
sonra adam da haklı ya karısı kimlerin üstünde hopladı düşündükçe delirir diyosun.
sonra ulan o da kimbilir kaç kişiyi düdükledi ben düşünüyo muyum diyosun.
bıktım ben artık bu durumdan.
ama kabul edin:
ataerkil bir toplumda yetişmiş olan bizler bunu aşmakta zorlanıyoruz bu da normal sanırım. ruhu kaşar olmasın insanın ne bilim yine kafam karıştı yaaaa.
Kendi tercihidir kimseye laf söylemek düşmez nasıl ki bakire isteyen erkeğe evleneceğin güne kadar bakir kalman gerekir demek yanlışsa bu erkeğin de tercihlerine karışmak öyledir.
kalite kontrolü yapılmış ürün istiyordur. ya üzerime kalırsa diye korkuyordur.
Genişin önde gidenidir. Etik olmadığını düşündüğüm insandır
ya gavattır ya da am olsun yetercidir. saygılar.
ellemediği, birlikte olmadığı kız kalmamışsa önemsememesi normaldir. ancak hiçbir kızla birlikte olmamış biriyse ve önemsemiyorsa tercih meselesinden ziyade gavattır diyebilirim.
genel olarak bekaret kavramının orta doğuda kullanılması dikkat çekicidir.
ya ateisttir yada müslüman deildir.
Bakire olup, sadece malum bölgeye girmemiş diğer bütün deliklerine doyana kadar yemiş kızlar varken önemsemek de pek anlam vermiyor şu zaman diliminde.
çevresindeki gavatlarda önemsemiyordur.
inşallah, diyorum bu sözleri size yutturacak hatunları seversiniz.
Peki tam olarak yukarıdaki yazarın zittini düşünmem hakkında ne düşünüyorsunuz sözlük ?