bugün

ayıpladığımız, bu kadarı olmaz dediğimiz kız çeşitidir. ama bunu yapmasını isteyen de yine bizim erkek neslimizdir. sonuçta ortalıkta dolaşan ve dışkılama sorunu yaşayan kızların sebebi bizim nesildir.
http://www.birgenclikhika...n_id=170&post_id=1699
aklınca cinlik yapan salak kızdır. Çoktan bozulmuştur da farkında değildir. Yazık olmuş ne diyelim. (bkz: bekaret beyindedir)
ileriki yaşlarda yaşayacağı sağlıksal problemleri, onu kız olduğunu düşünerek alan eşine nasıl açıklayacağı merak konusudur. Hayli komik olacaktır aralardaki diyaloglar ve ben o dıyaloglar esnasında kocasının suratına haykırarak gülmeyi isteyeceğimdir.

- doktor bey eşimin nesi var?
+ anüs kasları deforme olmuş.
- nasıl yani?
+ cok anal yapmış, cook..
- ee benle yapmadı.. kimle yedin lan bu moku?
* ama bey, ben sana bekaretimi sakladım.

al şimdi hatunun altına ser o kanlı çarşafı. Batırdı her yeri..
yıldırım demirören'in istifasını isteyen kızdır.
(bkz: kestaneyi çizdirmek)
kızlık zarı yırtılmasın diye götünden siktiren kızdır. *
az sonra şurdan bir yerden girip 'öhgg bu da yapılır mı bee,şiddetle kınıyorum bu aşifteyi'li kınama beyanatıyla yazacak olan er kişisinin eline geçicek ilk fırsatta değerlendirmeye alacağı muhtemel kızdır..
(bkz: fiili livata)
(bkz: zina)
(bkz: hemoroid)
(bkz: bekaret bozulmasın diye oral seks yapan kız)
olayların sırayla gelişmesinden sonra çanağın artema gibi folloş olması işten bile olmayan durumdur.
gerçek kız oğlan* kızdır.
bizi her ne kadar ilgilendirmese de ; bu haltı tek başına yemeyen kızdır.
durup dururken mahmut hadi gel anal seks yapalım ben böle olsun istiyorum diyeceği tarafımdan zannedilmemektedir.
kendi fiziksel kararlarını toplumun etkisinde kalarak ya da değil kendisi vermiş kızdır.

takdir etmiyorum o ayrı.
ama var olanı kabullenmek gerek. yapıyorlar işte.
namussuzdur.

her haltı yiyip bekareti kurtarınca haya nerelere gidiyor ey gunahkar bakire; masumiyetin, saflığın yeni imajı?..
neden sonuç ilişkisidir.
"her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun." zihniyetine bilinçaltından cevap veren kızdır.
pratik cozum insanidir.
evlenmenin imza atarak gercekleştigini sanan, hayatını belediyenin ucuz kalemlerine baglayan kızdır aynı zamanda.
yiyişip elleşip öpüşen kızdan farkı olmayan kızdır. kaka değildir sadece aptal toplum baskısının bir sonucudur.
hak yolu varken bok yolunu secen kızdır.ayrıca agzını iyi kullanan kızın kankasıdır.
ileride büyük tuvaletini tutmakta zorlanacak kızdır.
evleneceği kızda bekaret arayan erkek, bunu aramakla yetinmeyip ön koşul haline getiren ve her sevgilim en az bir kere versin ama karım bakire olsun diye höyküren erkeğe müstehak olan kızdır. bunlar evlenirler falan çok mutlu mesut yaşarlar.
(bkz: sıçtı cafer bez getir) * *
(bkz: kızlık zarı bozulmasın diye zar tutan kız)