bugün

amcık beyinli olma durumunun tasvir edilmesine neden olan söz.
türk erkeğinin anlaması için 100 fırın ekmek yemesi gereken cümledir.
(bkz: bakışları ile orgazm eden bakire)
oncelikle,

(bkz: beynimi siktiniz)

arada sirada ara:

(bkz: bekaret kafadadir)
sevgililerinizin vermesini isterken "hayatım bekaret de neymiş, bence sevişmek sevmekten gelir ve ben seni çok seviyorum" diyen, evleneceği zaman "bakire değilsen evlenemeyiz, bekaret şart" diyen insanların söylemidir.
insan gerçekten sevdikten sonra geçmişte yaşadıklarıyla yargılamaz sevdiğini, bacak arasında ya da beynin de bir zar aramak ihtiyacınad hissetmez kendini. çünkü gerçek aşk, gerçek sevgi geçmişteki tüm hataları siler, sadece geleceğe bakmaya neden olur. eğer bir insan kadınların baccak arasında ya da beyninde zar arıyorsa, alsın o zar götüne soksundur.
gerdek gecesi bacak arası yerine beyine mi sokucaz dedirten olay.
(bkz: beynini mikeyim)

noluyoz lan!
(bkz: oldu)
bir türlü mutabakat sağlanamamış mevzunun özetidir.
-selin sen kız değisin
+tangut bekaret iki bacak arasında değil akıldadır
-lan başlatma şimdi o kadar akıldaysa niye onla bunla yattın lan.
külliyen yalandır.söyleyene -hadi len- dedirtir.
+aşkım daha önce kaç kişi ile birlikte oldun?
-neden sordun?
+merak ettim bebeğim. doğru söyle lütfen.
-100 e yakındır hayatım.
+nasıl yani?
-100 kişi olmuştur ashkııım.
+sende mi kaşarsın ya? yine mi Allah'ım?
-ashkııım namus bacak arasında değil beyindedir.
+tabii tabii. sen önüne gelenle yat kalk. sonra namus orda değil burdadır de.
iki bacak arasının zevk alınan bir yer olduğu, alınan zevkin de beyindeki haz merkezine iletildiği gerçeğidir.
dervişin fikriyle zikri arasındaki benzerlik hatırlatılmalıdır bu bünyeye. öncelikle namus beyindeyse ve senin fikirlerin temiz ise zaten kimseyle yatıp kalkmazsın. eger birileriyle düşü kalkıyorsan o zaman senin beyninde fikirlerinde kirlidir.
"akla hayale gelecek yada gelmeyecek herşeyi yaptıktan sonra, 3 delikten birini kapattı diye bakire kalacağına, adam gibi cinselliği yaşada bari beynin bakire kalsın, sapkın davranışlara kapılma" dedirten olaydır.
bekaretin nerede olduğuyla ilgili tartışma son derece saçma olduğu gibi böyle beylik bir lafın ikide bir söylenmesi de artık baymıştır. bekaret dediğin şey eğer beyindeyse şayet o zaman bakire/bakir kimse yok dünyada diye iddia etsem yeridir. netekim günümüzde artık herkesin her şeyden haberi vardır ve bu insanların beyincikleri her türlü fırıldağa çalışmaktadır.

yok eğer bekaret dediğin iki bacak arasındaysa o zaman bakire/bakir kimseler mevcuttur dünyamızda pek tabii ancak sayıları gittikçe azalmaktadır. ayrıca bu iki bacak arası bekaret mevzuu ikili ilişkilerin en önemli unsuru sayılıyorsa hala sizin geri kafanıza tüküreyim.

not: onunla bununla yatıp kalkıp bekaretim beynimde diyenin de beynine sıçayım. ortayı bulun olm. kafayı zarla bozan yobazın önde gidenidir evet ama bunu bırak ben söyleyeyim. sen bunun altına sığınıp kaşarlığına kılıf uydurmaya çalışma. kadın ya da erkek fark etmez. üstünden geçmeyen kalmasın sonra da gel bekaret beynimde de. hassiktir derler adama.
(bkz: beyin amcıklaması geçirmek)*
bacak arasındakınden coktan olmuş kısıdır giden gitmiş olan olmus kısısının kendını tesellı sozlerıdır.
beyın meyın dıyıp mantık yaptırıp aklı sıra ısı edebıyata dokup ınandırıcı kılacakya haspam.
ahlak anlayışına hayran kaldığım insan söylemidir. lakin böyle düşünüp beyni fazla yormamak gerek. namus diye bir şey yoktur zevk vardır, en önemlisi siz varsınızdır. gerisini sktiredin.
artik beyinlerde de bekaret kalmamistir;
kızlık zarı dikilir ama beyin dikilmez...
- bekaret iki bacak arasında değil beyindedir abi
- beynini sikeyim şükrü!
beyni iki bacak arsında olan insan söylemi? *. *
"bedeninin bakire olması önemli değil yeter ki ruhun orospu olmasın" sözüyle anlatılacak durum.
saçma bir önerme. ne demek bekaret beyindedir. beynin hiç işlememiş olması mümkün müdür? . beyin tam aksine vızır vızır çalışan 5 şeritli otoban gibidir.
doğrusu şu olmalıydı "ahlak iki bacak arasında değil, beyindedir" . ama ahlak da bir zar parçasının altına veya iki bacağın arasına sığmayacak kadar miniminnacık bir kaç damla bir şey olmamalı. beyin böyle söylüyor ben onun yalancısıyım!