bugün

behzat ç nin kaldırılmaması için düzenlenen imza kampanyasıdır.

http://imza.la/behzatcyedokunma
(bkz: behzat ç için bir dilekçede sen yaz kampanyası)
(bkz: behzat ç destek kampanyası)
tutarsa hayata küseceğim kampanyadır. ülkeyi resmen bok götürürken kılını kıpırdatmayan bu pek sevgili toplum behzat ç için tek yürek olursa sıçarım böyle düzene lan.
ülkedeki tek sorun olduğu için desteklemediğim kampanya.

lan behzat ç. yokken ne kadar güzel ve rahat yaşıyorduk. ar, namus bozukluğu nedir bilmezdik. bir başladı hemen gidip evli komşumla ilişki yaşadım lan.

baktım bir sıvı içiyorlar dizide (alkolmüş) lan dedim bu ne. koştum aldım. o günden beri elimden bırakamadım. sek rakı içiyorum sabah kahvaltıdan önce. şu an ellerim titriyor. durun bir duble daha içeyim.

en fazla ettiğim küfür boktu lan benim. bir kere feribot sırasında, sıra kavgasında tartıştığım adam ağzımı burnumu kırdı bok dedim ona en fazla.

sonra diziyi izledim. küfürleri gör bende. anadan bir giriyorum bacı, kız kardeş, yenge, enişte, bacanak, baldız...

duramıyorum amına koyayım. (pardon)

demem o ki. şu diziyi kaldırsınlar arkadaşım. eğer 1 sezon daha yayınlanırsa muhtemelen lut kavmine dönecek güzelim türkiyem.

edit: tekel büfeye borcum tavan yaptı bu arada. beyler fazla sigarası olan var mı la?
imza.la tam denk gelmiş. çaktık bizde imzamızı elbet.
--spoiler--
sayın yetkili,

star tv'de pazar geceleri ve bir hayli geç saatte yayınlanan "behzat ç. bir ankara polisiyesi" isimli diziyi ilgiyle ve severek takip ediyoruz.

bu yapım türk televizyonlarında yayımlanan en kaliteli ve eşi benzeri olmayan bir yapımdır.

türk örf ve adetleri ile uyuşmayan, aile içi şiddeti, bir sürü cinsel ögeyi barındıran pek çok dizi ve yapım bulunurken, halkın sevdiği, topluma mesajlar veren ve gerek oyunculuk, gerek teknik açıdan türkiye standartlarının çok üzerinde olan bu yapım ile uğraşmanızı, bu yapımı çekemeyenlerin şikayetlerini ciddiye alıp bazı yaptırımlar uygulamanızı anlamsız buluyor sizi protesto ediyorum...

saygılarımla...
--spoiler--
(bkz: imza yok parmak bassam olur mu)
internetten yayınlamayı düşünmeleri gerkiyor hem sansürde olmaz.

(bkz: rabbim behzat ç dedi)
yerinde bir kampanyadır. imzaladık la.
imzamıda atarım yetmezse parmakta basarım...!
(bkz: behzat ç yi şikayet edenlere kafam girsin)
çok da s.kmdeydi kampanyası.
Ne kadar meraklısınız sanal kahramanlara.
Tekerlekli sandalye kapmpanyası olsa bu kadar duyarlılık göstermezsiniz gerizekalılar.
Her gün ülkeye tecavüz ediliyor. Her gün haklarımız biraz daha gasp ediliyor. Her gün biraz daha fakir ve cahil oluyoruz. Kıl kıpırdamıyor. Behzat Ç. yi s.kerim lan ben.
*
+ ne yapıyonuz la.

- imza topluyoruz.

+ harun sik la şunları.
behzat ç'nin neyi kaldırıp kaldırmayacağı bizi ilgilendirmez diye geçilebilecek konu.
behzat ç'yi 3 kere şikayet eden memduh başgan beyler. bu arada kampanyaya katılıyorum, tv'de sana göre olmayan bişey görürsen izlemezsin olur biter arkadaş, biz zorundamıyız hergün saçma sapan ağalı dayılı diziler izlemeye.
geniş bir kitleye haber verilmesi gereken kampanya.