bugün

türk erkeklerinin azımsanamıyacak kadar büyük bir kısmı için evliliği cazip kılan en önemli faktörlerden biridir.
evliliğin tek işe yarar yönünün "seksi meşrulaştırmak" olduğuna inanan kişiler için, evliliği dünyadaki cennet gibi kılan şey.
para vermeden yapılan sekstir. *
kesinlikle evlilik olmayan seydir. evlilik dunyadaki en fazla para harcanip yapilan sextir. birde evlilik icin omur curutur diye duymustum ne kadar dogrudur bilemem.
(bkz: limitsizsiniz limit sizsiniz)
baldan tatlı olması muhtemel münasebet.
sexin bi ihtiyac oldugunu kabul edersek parayla olmasıda gayet dogaldir ama hangi akla hizmet bu ihtiyacı 40 yıl ipotek altina aliyorsun madem vericeksin oyle yada boyle kısa vadeli kirala satin alma yolunu secme belki kisa vadede biraz daha masraflı gorunebilir ama uzun vadede agresiflik gibi yan etki yapmaz.
cem uzan ın 2042 de olası reklam kampyasında ki vaadidir.*
(bkz: seks bedava olacak)
(bkz: mastürbasyon)
paralısından daha pahalıya patlayan seks...
(bkz: hani nerde lan)
datlı sekstir. kim ne derse desin. çatır çutur. of of of.*
(bkz: duygusal olamadım sözlük acı bana)
-abi koş belediye bedava sex dağıtıyor
(bkz: seçim yatırımı)
- lan bedava sex varmış.
+ hani kim nerde bura nere?
- sakin abi..
halk tuvaletlerinin arkasını süsleyen söz.
(bkz: evlilik)
maalesef her hatun verici tim den değildir, elizabet ile ilişkiyi bozamayabilirsin.
illa kız olması gerekmez.çöplükten bulunacak soda şişesi,damacana yada hipodromdan kaçırılacak at, hatta gitmişken jokey ve seyis bile iş görür. (bkz: iğrencim ibneler)
zamanda birgün, iki adet kutub ayılı kapak getirene bakkal tarafında verilecek.
(bkz: solo seks)

veya

(bkz: mastürbasyon)

diğer bütün zevklerin bir bedeli olacaktır. kadını için de, erkeği için de.
hayatı boyunca parasıyla ilişkiye girenlerin, özlemidir bedava sex. bedava seks çok garip değildir, şaşılıp konu olmamalı. daha garip olanı, normal olmayanı, paralı seks değil midir? sevgilisiyle evlenmeden sevişen insan kötüdür de, parasını verip, hayat kadınıyla, travestiyle ilişkiye girenler mi iyidir.
(bkz: dost hayatı)
(bkz: bedava seks hemi de parasız)
warez-bb.org'nin tepesinde şöyle yazar;

"Software is like sex; it's better when it's free" Linus Torvalds *

hem yazılım hem seks için bedavasının makbul olduğu doğru olmalı.
serbest çağrıştı.

(bkz: emrah koş)
liseli aşıklar , dost hayatı ve bedava seks.