bugün

Fırıncı resmen bedava çalıştırmak için adam arıyorum diye ilan açmış.
görsel
muhtemelen alacağı cevap bu olacaktır:

görsel
fırın için sabah 6 işe başlamak geç bir saat.
iş var işçi bulamıyoruz diyen güruhun ilanıdır. bedavaya çırak arar, asgari ücretle günde 12 saate çalışacak usta arar, bulamayınca ''aha iş var ama siz gelmiyorsunuz'' der. düzgün bir maaşla günde 8 saat çalışmak isteyen elemanı fetöcü ilan eder.
Bu orospu çocuğu, a habere çıkıp "6 bin lira maaşla çalışacak adam bulamıyoruz" diyen orospu çocuğunun gerçek yüzü.
75 tl neye göre belirlendi acaba sadece onu merak ediyorum...
Sazan turnusolü mü yoksa? Bu kadar iyi bir taktik olamazdı.
part time 'ın anlamını bilmeyen cahil bir ayının ilanıdır. ibret-i alem için O fırına gidip fırın küreğini götüne sokmak lazım esasında. Hatta ağzından çıkana kadar sokmak lazım.
Gerizekalı çomar. utanmadan part time yazmış. Ulan günde 14 saatin nesi part time. Bide aylık 300 tl ye çalıştıracak. Afedersiniz ama böylelerinin g*tüne o fırıncı küreğini sokmak lazım. Umarım batar şerefsiz de kendisi günde 14 saat aylık 300tl ye çalışmak zorunda kalır.
Nah bulursun!
Bi de selamünaleyküm demiş aq yobazı.. aleykümselam o.ç.
param yok açız aç diyen tipler için bir fırsattır.
bu insanda vicdan da yok, ahlak da yok, iman da yok.
bakmayın selamunaleyküm dediğine.
bu tipler genellikle kafir olduğu için yaptığı zulmü örtmek için allah'ı perde olarak kulanır.
ne yaparsanız yapın, bu tip insanlarla alış-veriş yapmayın.
mümkünde selam almayın ve vermeyin.
Bir de is yok derler. Yasasin ak parti.
iyimser düşünüp sondaki 0 ın unutulduğu düşünülen ilandır. haftalık 750 lira olabilir. gene çok az ama hani insan genede böyle düşünmek istiyor. yoksa ağır küfür edersin aga adam günlük sigara parasına işçi arıyor demektir.
Evime aylık 250 tlye temizlikçi arıyorum soran bile yok. Millet iş beğenmiyo iş.