bugün

Akıl sağlığı yerinde olan hiç kimse bebeklerden nefret etmese de, uzun otobüs ve uçak yolculuklarında, sınırları zorlayan zibidileri, camı açıp, aşağı atma gibi hunharca hayaller kurmuştur pek tabii.
O bebeğe, babanızı öldürmüş gibi nefret dolu bakışlar da atılmıştır zaman zaman.
Lakin bunlar geçicidir, unutulur gider.
Bebekler sevilmez mi beee! Yerim!
Nefret etmem ama sevmeyi de pek bilmem. Genelde sevmeye çalışırken yapmacık olurum, içimden gelmez ve bu beni rahatsız eder. insan sevmiyorum ben genel olarak galiba ya. Yoksa kedi köpek yavrusu gördüm mü yelkenlerim suya iniyor.
insan müsveddesidir. neresi sevilmez olum bebişlerin. yamuk yumuk yumoş katman katman mişlen lastiğine benzeyen bebeklerdir. böyle bebiş görünce baba olasım geliyor sonra diyorum oğlum ne bebeği ne babası daha askere gitmedin diyorum düzeliyorum hemen. kendimin en büyük düşmanıyım yeminle..
Duygusuzun tekidir. Uzak durunuz.
Bebekten nefret etmek ne demek? Bebekler de tıpkı hayvanlar gibidir. Daha zekaları ve bilinçleri gelişmemiştir. Bu yaraklığı söyleyen göt veren %90 hayvan severim diye gezmiyorsa da beni kelaynaklar siksin.
şimdi, son hoç bobok olmodon mo diyecekler damlar fakat normal insandır.

ben ki bebekleri çok sevmeme rağmen şu kaka işlerinden ve kusmalarından hoşlanmıyorum pek.ne bilim keşke doğar doğmaz tuvalete gitsek, kimsenin üzerine işemesek falan.

hoş olmaz mı bebişler?
Bebekleri, çocukları sevmeyen insan asla bir aile olamaz.
pkk/kadek militanları. yılanın(!) başını küçükken pek çok kez ezmişlerdir zamanında.
Bebek değil ama çocukları sevmiyorum evet sevimsiz ve meraklı yaratıklar.
niye bu tepki. hic bir bebekle ayni odada 24 saat geçirmemiş insanlar yaziyor galiba. hele gazli ve birde diş cikariyorsa tadindan yenmez!
Çıkarcıdır.

(bkz: yazın bunu)
toplumsal değer yargılarından bir nebze uzaklaşmış insandır.
Valla istediğiniz kadar linç edin, uzun yolda arka koltuğumdaysa o seviyeye geliyorum malesef.. Saatlerce ağlıyor, evet bebeğin suçu yok ama hayatı sorgulayacak kadar sinirleniyorum o an
nefret değil de pek ilgi duymuyorum yani bazen de sevmiyorum.
nedeni de açık. onlar da bizim gibi bir insan. şu an hoşlanmadığınız hatta nefret ettiğiniz insanlar da bir zamanlar bebekti. şimdi siz onların bebek halini görüp sevmek ister misiniz?
yok bebek sevmeyenler duygusuzmuş yok insan olamazlarmış bla bla gayet de duygusal bir insanım boş yapmayın.
Cocukken sidette tacize vs. Maruz kalmis kisi olabilir.