bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Kendi bebeğinden başkasını sevmeyen insandır.
    -2 ... freedom
  2. 2.
    bu düşüncesini sevgilisiyle asla paylaşmaması gereken insandır. *
    1 -1 ... t bag
  3. 3.
    o sevimli mi sevimli, masum, hiçbir şeyden haberi olmayan muhteşem varlıklardan nasıl nefret ettiğini anlayamadığım insandır. küçükken kendisinin de bir bebek olduğunu unutan kişidir. *
    3 -3 ... nil nil nil
  4. 4.
    (bkz: bebek zırıltısı)
    1 -1 ... devekusu
  5. 5.
    ıslak odunla dövülesi insandır. saygı duymak gerekir belki; ama duyamadım. kusura bakmasın... o masum insancıklar, o gülüşleri bir ömre değecek şirin varlıklar nasıl sevilmez, aklım almıyor.
    3 -1 ... the faerie queene
  6. 6.
    Kendisininde bir zamanlar bebek olduğunu unutan insandır, bu teoriden yola çıkarak kendini sevmeyen insandır, devam edecek olursak kendini sevmeyen insanın kimseyi sevmeyeceğini varsayarsak toplum için tehlikeli insandır.
    2 -1 ... elma agacinda yetisen armut
  7. 7.
    pkk/kadek militanları. yılanın(!) başını küçükken pek çok kez ezmişlerdir zamanında.
    2 ... pulemjot kalashnikova
  8. 8.
    o sevimli, masum varlıkla....hayır, entry'm böyle devam etmeyecek.
    hemen pis terörisss, geberteliiiim, kahrol düşman al sana bomba denilmemesi gereken insanlardır.
    bir bebeği niye sevecem lan? derdi bitmez, masrafı bitmez, gece uyutmaz, ağlaması susmaz. üstelik bir yere giderken ayak bağı olur.
    şimdi ben sırf sevimli bir şeye agu gugu yapacağım diye bebekleri sevmek zorunda mıyım?! içimde ille de bir sevgi eksikliği varsa giderim manitamı okşar öperim. hiç olmadı gider bi oyuncak bebek alırım.
    oh, misss!
    5 -6 ... icimdeki deniz
  9. 9.
    ciddi şekilde ruhsal problemleri olan insandır.
    2 -2 ... charliez
  10. 10.
    Benimdir. Sevmiyorum arkadaş aglamalari zirlamalari sinirimi bozuyor. Birde misafirlikte bak burda abi varmış diye üstüme saliyorlar ya hepten ayar oluyorum. Ne diye benim gibi odun bir herife bebek veriyorsun ki. Ne anlarım ben bebekle oynamaktan. Çıldıracağım arkadaş.
    1 -1 ... sokak klarnetcisi israfil
kapat