bugün

Mal mal işler.
hayatimda gordugum en sacma parti. hastane odasini susleyenleri de gereksiz goruyorum. sanirsiniz bir onlar doguruyor.
dişi komodo ejderlerinin bile doğum yaptığı bi dünyada bu havanız kime mk.
seçim gibi bir şey mi acaba diye merak ettirmiştir. hani "belirleme" partisi denmiş ya. ortaya bir sandık koyuyorlar gelenler oy atıyor galiba "erkek olsun" veya "kız olsun" diye. hangi oy fazla çıkarsa müstakbel ebeveynler ona göre çalışmalara başlıyorlar.
evlilik ve çocuk sahibi olma gibi kavramların içinin boşaltılması ile ortaya çıkmış durumlar durumlar durumlar.

"yaşın geldi, evlen" , "yaşın geldi, çocuk sahibi ol" diye diye büyütülen çoluk çocuk sosyal medyanın da etkisi ile belli bir yaşa geldikten sonra bunları bir görev gibi gördü ve sonuç ortada. okuyup iyi kötü bir işte çalışıp öncelikle hayatını idare ettirmeyi öğretmek yerine bunlar aşılandı.

al senin olsun.
anneligi falan cirkinlestirdiler.
artik yeni dogmus bebek bile gormek istemiyorum.
cok ozelim sadece ben dogurabiliyorum bebegim cok super cok ozel.
ozel
anladiniz mi
cok ozelim
sadece ben dogurdum
cocugum cok ozel
benden ozeli yok en ozel ben dogururum.

offf midem bulandi sanki bana isayi tekrar doguracak.
Hayatı sosyal medya zanneden bir takım insancıkların kendilerini tatmin etme partisidir. insanlar işsizlikten daha ne kadar saçmalayacaklar merak ediyorum.
Ben böyle sacma etkinlik gormedim. Bu son üc yilda yok baby shower, yok bebegimin cinsiyeti iste ne bileyim efendim hastane odasini dugun salonu gibi suslemek. Disi cikti aman ek gidaya gecti.
Bu insanlar sanirsiniz sadece onlar doguruyorlar. Tamam seviniyorsunuz anliyoruz allah anali babali büyütsün ama bu kadari biraz bokunu cikartmak degil mi?
yapmayacağım partiler listemde olmalı.
umarım bunu dediğime pişman olmam birgün.
Çocuğunun her bi bokunu duyurma çabasından en masumudur sanırım. Bence bunları yapanlar sadece kendileri doğuruyor zannediyor. Sonra da dünyanın çocuğunun etrafında döndüğünü zannedecekler.
Ultrason olmadan nasıl oluyor o iş biri bana bilinsel olarak açıklasın lütfen.
her sey dogum fotografciligiyla basladi arkadaslar.

cibanin basi dogum fotografcilaridir.

kadin az once dogum yapmis kanli fetus u opuyor ama takma kirpik porselen makyaj.