bugün

elektronik müziğin binbir dalını bulabileceğiniz bir müzik alışveriş sitesi.
100.000 tane sanatçıyı bünyesinde barındıran online alış veriş sitesi. albüm yerine sadece şarkı alabiliyorsunuz. böylelikle cebinizden daha az para çıkmış bulunuyor. ayrıca sitede bulunan sıralamalar ve onlarca genre kategorisi size ne dinlediğiniz ve ne dinlemeniz gerektiği konusunda yardımcı oluyor.
(bkz: http://www.thenewbeatport.com) yenilendikten sonraki nasıl bir beatport ile karşılaşacağımız hakkında bilgiler sunmuşlardır efendim.
Bana kafayı yediren site. Abi 2 yıldır falan düzenli takip ediyorum. Amınakoyim arkadaş. Yani dinlediğim bir müzik tarzı vardı. O kadar fazla dallandı budaklandı ki kendimden soğudum. Yapmak istediğim üzerinde çalıştığım müzik, genel olarak tech house. Ama sayesinde techno'ya kaymak üzereyim. Sürekli listeyi takip ediyorum ve o kadar güzel şeylerle karşılaştım ki.

Bir de arkadaş imkanları sikeyim cidden. Yani para problemi olmayan biri kurar setupunu eve, girer beatport'a, adamların birkaç gün önce yaptığı parçayı ya da mixi alır sadece birkaç dolara sonra koyar setine. yapar editini, ayarlar bpm'ini al sana kimsede olmayan set. Hele ki türkiye'de ve istanbul'da. ah diyorum ah.
Bin bir türlü güzel elektronik müzik bulabileceğiniz harika bir site .
güncel Önemli Başlıklar